Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  çam sakura hastanesine giden otobüsler

  1 ziyaretçi

  çam sakura hastanesine giden otobüsler Ne90'dan bulabilirsiniz

  Başakşehir Çam Ve Sakura Şehir Hastanesi, Basaksehir nerede, Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

  Başakşehir Çam Ve Sakura Şehir Hastanesi, Basaksehir nerede, Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

  Basaksehir şehrinde Başakşehir Çam Ve Sakura Şehir Hastanesi konumuna Toplu Taşıma

  Basaksehir, Türkiye'deki Başakşehir Çam Ve Sakura Şehir Hastanesi adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Başakşehir Çam Ve Sakura Şehir Hastanesi adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

  Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Başakşehir Çam Ve Sakura Şehir Hastanesi adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

  Başakşehir Çam Ve Sakura Şehir Hastanesi için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Mimar Kemalettin Bulvari - Bakirköy Yönü; Şehir Hastanesi-Onkoloji Ruh Sağliği Ve Hastaliklari - Hastaneden Gidis Yönü; Şehir Hastanesi-Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon - Hastaneye Gelis Yönü; Mimar Kemalettin Bulvarı; Mimar K. Bulvarı.

  Başakşehir Çam Ve Sakura Şehir Hastanesi adresine Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: HS1, HS2, MK1 Metro: M3

  Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Başakşehir Çam Ve Sakura Şehir Hastanesi için yol tarifi alın.

  Başakşehir Çam Ve Sakura Şehir Hastanesi adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Basaksehir konumundaki kullanıcılar dahil 930 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

  Başakşehir Çam Ve Sakura Şehir Hastanesi için Otobüs, Metro ve Minibüs / Dolmuş fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  Başakşehir Şehir Hastanesi, Basaksehir nerede, Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

  Başakşehir Şehir Hastanesi, Basaksehir nerede, Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

  Basaksehir şehrinde Başakşehir Şehir Hastanesi konumuna Toplu Taşıma

  Basaksehir, Türkiye'deki Başakşehir Şehir Hastanesi adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Başakşehir Şehir Hastanesi adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

  Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Başakşehir Şehir Hastanesi adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

  Başakşehir Şehir Hastanesi için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Şehir Hastanesi-Onkoloji Ruh Sağliği Ve Hastaliklari - Hastaneden Gidis Yönü; Ulubatlı Hasan Caddesi-2; Ulubatli Hasan Caddesi - Kayasehir Yönü; Ulubatli Hasan Caddesi - Bakirköy Yönü; Toki Kayabaşı Konutları; 15. Bölge.

  Başakşehir Şehir Hastanesi adresine Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: HS1, HS2, MK2, MK22 Metro: M3

  Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Başakşehir Şehir Hastanesi için yol tarifi alın.

  Başakşehir Şehir Hastanesi adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Basaksehir konumundaki kullanıcılar dahil 930 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

  Başakşehir Şehir Hastanesi için Otobüs, Metro ve Minibüs / Dolmuş fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  Nasıl Giderim  Öğren

  Yazı kaynağı : camsakurasehir.saglik.gov.tr

  Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Nasıl Gidilir? Nerede?

  Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Nasıl Gidilir? Nerede?

  Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Nerede, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesine Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

  Basaksehir Cam ve Sakura Hastanesi bir şehir hastanesidir. Özel bir hastane olmamasının yanı sıra şehir hastanesi olarak hizmet sunan bu hastane İstanbul’un Başakşehir ilçesinde yer almaktadır. Başakşehir Çam ve Sakura şehir hastanesine gidebilmek için kullanabileceğiniz birden fazla ulaşım aracı bulunmaktadır. Aşağıda paylaştığımız ulaşım araçlarından sizlere en uygun olan aracı tercih ederek bu hastaneye sorunsuz bir şekilde ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

  Başakşehir Şehir Hastanesi

  Başakşehir şehir hastanesi yani bir diğer adıyla Başakşehir Çam Sakura hastanesine gidebilmek için insanların geneli otobüsü tercih etmektedir. Özel aracı olmayan insanların tercih ettiği otobüsler İstanbul’un hemen hemen her bir noktasından kalkarak bu hastaneye gelmektedir. Sizlerde size uygun olan otobüs numarasını bulmak için aşağıdaki otobüs listesine göz atabilirsiniz.

  İstanbul’un Başakşehir ilçesinde bulunan Çam ve Şakura hastanesi önemli doktorları bünyesinde barındırmaktadır. Çam ve Sakura hastanesi doktorları hangileri diye merak ediyorsanız aşağıda sizler için paylaştık. Doktorların çalışma saatlerine, çalışma sürelerine ve çalışma planlarına daha detaylı bir şekilde göz atmak için Başakşehir Çam ve Sakura hastanesi resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Nasıl Gidilir

  Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi nasıl gidilir, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

  Başakşehir Çam Sakura Hastanesi Nerede

  Başakşehir Çam Sakura hastanesinin doğru konumu Başakşehir Olimpiyat Bulvarı Yolu, 34480 Başakşehir’dir. Bu adres aracılığıyla ulaşımınızı sağlayabiliyorsunuz. Tam teşekküllü bir hastane olan bu hastaneye ulaşabilmek için hangi dolmuşlar hangi otobüsler kalkıyor diyorsanız okumaya devam edin. Aşağıda paylaştık.

  Çam ve Sakura şehir hastanesine giden otobüs / minibüs Listesi;

  Mimar K. Bulvarın durağında duran minibüsler A:48 (Topkapı – Kayaşehir), A:216 (Sefaköy – Halkalı – Kayaşehir), Şirinevler (Şirinevler – İkitelli Sanayi Sitesi –  Kayaşehir), Kayaşehir (Kayaşehir – İkitelli – Küçükçekmece) seferleridir. Ulubatlı Hasan Caddesi-2 durağında ise sadece Kayaşehir (Kayaşehir- Otogar) minibüsü durur.

  Otobüs ya da minibüs yerine metro kullanmayı da tercih edebilirsiniz. Bu durumda M3(Kirazlı/Bağcılar – Başakşehir Metrokent) hatlı metroyu kullanmanız gerekecektir.

  Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi En Yakın Otobüs Durakları

  Başakşehir Sakura Hastanesi İletişim Numarası

  Sakura hastanesinin bilinen iletişim numarası güncel olarak (0212) 909 60 00’dır. Bu numara aracılığıyla hastaneyle iletişim geçebilir. Merak ettiklerinizi daha detaylı bir şekilde kendilerine sorabilirsiniz.

  Çok sık bir şekilde vatandaşlar tarafından ziyaret edilen Başakşehir şehir hastanesine randevu alabilmek için aşağıdaki kanalları kullanabilirsiniz.

  En kolay yöntem ALO 182’i aramaktır. Alo 182 hastane randevu alma hattını ararsanız müşteri hizmetleri sizlere hızlı bir şekilde yardımcı olacaktır ve Başakşehir çam ve sakura şehir hastanesi randevu alma konusunda randevunuzu oluşturacaktır. ALO 182’i aramadan önce yanınızda T.C kimlik numaranızı bulundurunuz.

  Youtube gibi video izleme platformları üzerinde Başakşehir şehir hastanesine ait bir çok tanıtıcı videoyu izleyebilirsiniz. Fakat bizler sizlere araştırarak aşağıda Başakşehir şehir hastanesini tanıtan videoları bulduk. Videoları izleyerek hastane hakkında çok daha fazla detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

  İçeriğimiz sonuna geldik. Umarız bu içeriğimiz sizlere Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Randevu Alma, Başakşehir Çam Sakura hastanesi nerede, Başakşehir Çam ve Sakura Hastanesi doktorları konularında yardımcı olmuştur. Dilerseniz farklı bir içeriğimiz olan Başakşehir Evlendirme Dairesi nasıl gidilir? Adlı içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : nasilgidilir.net

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap