Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  çocuğunun yanında canlı yayın açıp müstehcen hareketler yapan kadın

  1 ziyaretçi

  çocuğunun yanında canlı yayın açıp müstehcen hareketler yapan kadın Ne90'dan bulabilirsiniz

  Çocuğun yanında erotik video kaydı yapan kadın gözaltına alındı

  Çocuğun yanında erotik video kaydı yapan kadın gözaltına alındı

  Başörtülü bir kadının yanında çocuk varken canlı video kaydı yapmasına ilişkin görüntülerin bazı sitelerde yayınlanması üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı "Müstehcenlik ve hayasızca hareketler" suçu kapsamında soruşturma başlatıldı. Savcılıkça kaydı yapan ve yayınlayan şüpheli veya şüpheliler hakkında gözaltı talimatı verildi.

  GÖZALTINA ALINDI

  Sultanbeyli'de çocuğunun yanında sosyal medya hesabından yayın açıp müstehcen görüntülerini paylaşan H.K., polis ekiplerince gözaltına alındı.

  Sultanbeyli'de 2 çocuk annesi H.K. isimli bir kadın, çocuğun yanında sosyal medya hesabından canlı yayın açtı. Yayın sırasında müstehcen görüntüler veren H.K.'nın yayını sosyal medya kullanıcıları tarafından tepki çekti. Görüntülerin sosyal medyada yayılmasının ardından İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından "Müstehcenlik ve hayasızca hareketler" suçu kapsamında soruşturma başlatıldı. Savcılıkça kaydı yapan ve yayınlayan şüpheli hakkında gözaltı talimatı verildi. H.K., Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alındı.

  Yazı kaynağı : www.dha.com.tr

  Çocuğun yanında müstehcen yayın yapan kadın gözaltında

  Çocuğun yanında erotik yayın yapan kadın gözaltına alındı

  Çocuğun yanında erotik yayın yapan kadın gözaltına alındı

  Çocuğunun yanında erotik yayın açıp para toplayan kadınla ilgili karar verildi! 'Kocamın kumar borcu için..'

  Son dakika... - Çocuğun yanında erotik video kaydı yapan kadına soruşturma - Gündem Haberleri

  Son dakika... - Çocuğun yanında erotik video kaydı yapan kadına soruşturma - Gündem Haberleri

  Sultanbeyli'de 2 çocuk annesi H.K. isimli bir kadın, çocuğun yanında sosyal medya hesabından canlı yayın açtı. Yayın sırasında müstehcen görüntüler veren H.K.'nın yayını sosyal medya kullanıcıları tarafından tepki çekti.

  GÖZALTINA ALINDI

  Görüntülerin sosyal medyada yayılmasının ardından İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından "Müstehcenlik ve hayasızca hareketler" suçu kapsamında soruşturma başlatıldı. Savcılıkça kaydı yapan ve yayınlayan şüpheli hakkında gözaltı talimatı verildi. H.K., Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alındı. 

  Yazı kaynağı : www.gazetevatan.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap