Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  çubuk turşu festivali 2022

  1 ziyaretçi

  çubuk turşu festivali 2022 Ne90'dan bulabilirsiniz

  Çubuk Festivali

  ❤️15. Çubuk Turşu Festivali 08-11 EYLÜL 2022 BAŞLIYOR

  İki yıldır KOVİD19 dan dolayı ertelenen 15. Uluslararası Çubuk Turşu Ve Kültür Festivali sonunda açıklandı ve işte o merakla beklenen festival hakkında merak edilenleri paylaşıyoruz…

   15. Çubuk Turşu Festivali 2022

  15. Uluslararası Çubuk Turşu Ve Kültür Festivali 08-11 Eylül 2022 tarihleri arasında Çubuk Abad Parkında yapılacak. Festival hakkında bilgi veren Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş;

  “Bir dünya markası olan turşumuzun ve yöresel ürünlerimizin hem tanıtımının hem de kazancının artması noktasında festivalin önemli bir etkinlik olduğunu düşünüyoruz. Turşumuz biliyorsunuz coğrafi işaret belgeli bir ürün ve bununla ilgili coğrafi işaret etiketimizin tüm ürünlere kullanılmasını istiyoruz. Hem alıcının gönül rahatlığı ile alması hem de satıcılarımızın taklitlerinden etkilenmemesi için bunun yapılması çok önemlidir. Festivale gelen misafirlerimize hem ikram noktasında cömert olunmasını hem de satış noktasında hassas davranılmasını istiyoruz.” dedi. 

  15. Uluslararası Çubuk Turşu Ve Kültür Festivali 08-11 Eylül 2022 15. Uluslararası Çubuk Turşu Ve Kültür Festivali 08-11 Eylül 2022

   15. Çubuk Turşu Festivalinde Neler Olacak

  Festival Komitesi tarafından belirlenecek stant sayısı 300 adet olup, bu yılki festivalinin ana temasının “Gastronomi” olacağına dikkati çeken Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş, “Festivalle yöresel mutfağımızı, yöresel ürünlerimizi ilçemizde üretilen tüm değerleri tanıtırken, turizmin olmazsa olmazı olan bu önemli sektörü ilçemizle özleştirerek ekonomimizdeki payını hak ettiği şekilde kazandırmak istiyoruz.” dedi.

  15. Çubuk Turşu Festivali Konser 2022

  Tuşu festivalinde 2 sahne kurulacağını ve festival süresince etkinlikler yapılacağını aktaran Başkan Demirbaş, “Büyük sahnede Tuğçe Kandemir, Rafet El Roman, Kurtuluş Kuş, Burak Bulut, Ömer Faruk Bostan, Veli Erdem Karakülah, Irmak Arıcı gibi sanatçılar sahne alacaklar. Diğer sahnede ise yerel sanatçılarımız ile yurdumuzun dört bir yanından ve yurt dışından gelen halk oyunları ekipleri sahne alacaklar” diye konuştu.

  15. Çubuk Turşu Festivali Tanıtım Lansmanı

  Çubuk Turşu Festivali öncesi davetli ve basına yapılan lansmana katıldık ve en kapsamlı videoları sizler için kayda aldık… Turşu Festivalinin lansmanında konuşan Çubuk Belediye Başkanı Av. Baki Demirbaş çok önemli açıklamalarda bulundu. Bu yıl düzenlenecek olan Çubuk Turşu Festivalinde 300 Adet stant kurulumu yaparak rekor sayıda firma ağırlayacaklarını, gelecek yıllarda ise stant sayısının 500 adete çıkartmayı hedeflediklerini söyledi….

  Ankara İl Kültür Turizm Müdürü Ali Ayvazoğlu

  15. Uluslararası Çubuk Turşu Ve Kültür Festivalinin lansmanında Ankara İl Kültür Turizm Müdürü Ali Ayvazoğlu ile karşılaştık ve mikrofonumuza çok önemli açıklamalarda bulundu…

  15. Çubuk Turşu ve Kültür Festivali için geri sayım başladı

  Festivalin tanıtım toplantısında konuşan Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş, festivalin bu yılki temasının “Gastronomi” olarak belirlendiğini aktararak, ünlü şefler, gurmeler, gıda üreticileri, gastronomi öğrencileri, tarım üreticileri ve sektör temsilcilerini bir araya getirecek festivalin 4 gün süreceğini kaydetti.

  Çubuk Sokaklarında Belediye Başkanını Sorduk

  15. Çubuk Turşu Festivalinin lansmanına katıldıktan sonra Medya Ankara ile birlikte Çubuk sokaklarında vatandaşlara mikrofon uzattık, sorunlarını ve şikayetlerini dinledik, keyifli bir sokak röportajı oldu, bizde kamera arkası olarak çektik, keyifli seyirler.

  Çubuk Abad Parkına Nasıl Giderim/ Ankara şehir turu Ego / Çubuk Turşu Festivali Nerede Otobüs ile Nasıl Gidilir

  Çubuk Turşu Festivali Nerede, Otobüs ile Nasıl Gidilir?

  Çubuk Abad Parkına Turşu festivali nedeniyle ulaşmak çok ama çok kolay. Bunun için öncelikle Çubuk ilçesine gelmeniz gerekiyor. Sonra Abad Parkını önünüze çıkan herkese sorabilirsiniz. Turşu festivaline toplu taşıma ile geliyorsanız, yani EGO ile araçlar festival boyunca  son durağa gitmeden önce Abad Parkına kadar gidip, sonra son durağa gidiyor. Veya Çubuk Belediyesinin önünde inerseniz, oradan da ücretsiz üstü açık olan ve Ankara’da belli noktalarda sıkça gördüğümüz Ego Şehir Turu araçlarıyla gidebilirsiniz.

  15. Uluslararası Çubuk Turşu Ve Kültür Festivali 08-11 Eylül 2022 15. Uluslararası Çubuk Turşu Ve Kültür Festivali 08-11 Eylül 2022

  15. Uluslararası Çubuk Turşu Ve Kültür Festivali 08-11 Eylül 2022

  15. Uluslararası Çubuk Turşu Ve Kültür Festivali 08-11 Eylül 2022 15. Uluslararası Çubuk Turşu Ve Kültür Festivali 08-11 Eylül 2022

  15. Uluslararası Çubuk Turşu Ve Kültür Festivali 08-11 Eylül 2022 15. Uluslararası Çubuk Turşu Ve Kültür Festivali 08-11 Eylül 2022

  15. Uluslararası Çubuk Turşu Ve Kültür Festivali 08-11 Eylül 2022 15. Uluslararası Çubuk Turşu Ve Kültür Festivali 08-11 Eylül 2022

  15. Uluslararası Çubuk Turşu Ve Kültür Festivali 08-11 Eylül 2022 15. Uluslararası Çubuk Turşu Ve Kültür Festivali 08-11 Eylül 2022

  Altınpark Fuar Takvimi 2022 & ATO Congresium Fuar Takvimi 2022

  Çubuk Turşu Festivali Ne Zaman 2020

  ÇUBUK TURŞU FESTİVALİ 2020

  https://isacoturoglu.com.tr/akm-fuar/cubuk-tursu-festivali-2020.html

  Çubuk Turşu Festivali 2019

  14. ÇUBUK TURŞU FESTİVALİ 2019

  Geçtiğimiz yıl Çubuk Turşu Festivalinde çekmiş olduğumuz videolarımızı izlemek için hemen tıklayın
  https://isacoturoglu.com.tr/akm-fuar/cubuk-tursu-festivali-2019.html

  13.Uluslararası Çubuk Turşu Ve Kültür Festivali 2018

  13. ÇUBUK TURŞU FESTİVALİ 2018

  https://isacoturoglu.com.tr/gezi/cubuk-tursu-ve-kultur-festivali-2018.html

  Çubuk Turşu Festivali 2017

  12. ÇUBUK TURŞU FESTİVALİ 2017

  https://isacoturoglu.com.tr/gezi/cubuk-tursu-festivaline-gittik.html

  Çubuk Turşusu Ankara'da Nerede Satılır?
  ÇUBUK TURŞUSU ANKARA’DA NEREDE SATILIR?
  https://isacoturoglu.com.tr/yorum/cubuk-tursusu-ankarada-nerede-satilir.html

  Dünyanın En Büyük Turşusu Rekor Denemesi
  ÇUBUK “DÜNYANIN EN BÜYÜK SALATALIK TURŞUSU” REKOR DENEMESİ

  https://isacoturoglu.com.tr/gezi/cubuk-dunyanin-en-buyuk-salatalik-tursusu-rekor-denemesine-hazirlaniyor.html

  “ÇUBUK AGAT TAŞINI” UZMANINA SORDUK
  ÇUBUK AGAT TAŞINI UZMANINA SORDUK
  https://isacoturoglu.com.tr/yorum/cubuk-agat-tasini-uzmanina-sorduk.html

  Doğal Taşlar İşleme Atölye Çalıştayı
  DOĞAL TAŞLAR İŞLEME ATÖLYE ÇALIŞTAYI
  https://isacoturoglu.com.tr/yorum/dogal-taslar-isleme-atolye-calistayi-cubukta-yapildi.html

  Ptt Kargo “Çubuk Turşusunu” %60 İndirimli Taşıyacak
  PTT KARGO ÇUBUK TURŞUSUNU İNDİRİMLİ TAŞIYACAK
  https://isacoturoglu.com.tr/yorum/ptt-kargo-cubuk-tursusunu-indirimli-tasiyacak.html

  Coğrafi İşaretli Çubuk Turşusu ATO'da Kuruldu
  COĞRAFİ İŞARETLİ ÇUBUK TURŞUSU ATO’DA KURULDU
  https://isacoturoglu.com.tr/yorum/cografi-isaretli-cubuk-tursusu-atoda-kuruldu.html

  Meşhur Dibek Kahve Evi

  Meşhur Dibek Kahve Evi Doğuş Hikayesi

  https://isacoturoglu.com.tr/yorum/meshur-dibek-kahve-evi.html

   15. Çubuk Turşu Festivali 2022

  Çubuk Turşu Festivali 2022

  https://isacoturoglu.com.tr/akm-fuar/cubuk-tursu-festivali-2022.html

  Yazı kaynağı : isacoturoglu.com.tr

  Binlerce Vatandaşın Beklediği Çubuk Turşu Festivali Başlıyor! Uluslararası Çubuk Turşu ve Kültür Festivali Tarihi Belli Oldu!

  Binlerce Vatandaşın Beklediği Çubuk Turşu Festivali Başlıyor! Uluslararası Çubuk Turşu ve Kültür Festivali Tarihi Belli Oldu!

  Şimdi oturum açın, her yorumda isim ve e.posta yazma zahmetinden kurtulun. Oturum açmak için bir hesabınız yoksa, oluşturmak için buraya tıklayın.

  Yorum yazarak Medya Başkent Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medya Başkent hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Medya Başkent editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medya Başkent değil haberi geçen ajanstır.

  Yazı kaynağı : medyabaskent.com

  Çubuk Festivali'nde birbirinden önemli sanatçılar sahne alacak!

  Çubuk Festivali'nde birbirinden önemli sanatçılar sahne alacak!

  Çubuk Belediyesi ev sahipliğinde 8-11 Eylül arası gerçekleşecek olan 15. Uluslararası Çubuk Kültür ve Turşu Festivali için geri sayım başladı. 

  Pandemi dolayısıyla iki yıl aranın ardından düzenlenecek olan etkinlikte gastronomi şovları, interaktif etkinlikler, çocuk etkinliklerinin yanı sıra unutulmaz konserler de gerçekleşecek. 

  Tüm Ankaralıların davet edildiği 4 gün sürecek olan dev festivalde; Rafet El Roman, Irmak Arıcı, Tuğçe Kandemir, Kurtuluş Kuş & Burak Bulut, Ömer Faruk Bostan, Mustafa Kemal Şimşek, Zeynep Cihan ve Çubuklu Cem sahne alacak. 

  Yazı kaynağı : www.haberankara.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  isacotur Blog 1 Ay önce
  0

  Bize de bi teşekkür eden yok mu

  Yorum yap