Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  öğretmenler günü sevgiliye mesaj

  1 ziyaretçi

  öğretmenler günü sevgiliye mesaj Ne90'dan bulabilirsiniz

  Sevgiliye Öğretmenler Günü Mesajları

  "Öğretmenin bir canı yoktur, öğretmenin öğrencisi kadar canı vardır. Benim canım da bir tek sensin. Öğretmenler günün kutlu olsun meleğim."

  "Sevginin var olduğu yürekte kin ve nefret barınmaz. Sen benim limanım, sığınağım yol arkadaşım canım sevgilim öğretmenler günün kutlu olsun."

  "Öğrencilerini kendi evladıymış gibi seven, onlar için gece gündüz çalışan benim fedakar eşimin öğretmenler günü kutlu olsun."

  "Sınıfta bilgi ve kültür öğreten canım sevgilim. 24 Kasım öğretmenler gününü en içten dileklerimle kutlarım. Kal sağlıcakla."

  "Ben, istemem öyle iki günlük sevgili. Yüreğin varsa, bir ömür sev beni. Canım sevgilimin öğretmenler günün kutlu olsun."

  "Sınıfın asla boş kalmasın öğrencilerin en iyi yerlere ulaşsın öğretmenler günün kutlu olsun."

  Kadın sevgiliye öğretmenler günü hediyesi seçenekleri için Tıklayın.

  "Sevgilim Öğretmenler gününü kutlar, böyle bir kutsal bir vazifeyi icra ettiğin için seninle gurur duyuyorum."

  "Öğretmenler bir bahçıvana benzetilir, bahçesinde bulunan gülleri kırpar onların bakımı ile ilgilenir tıpkı okulda öğrencileri yetiştirmeleri gibidir. Öğretmenler günün kutlu olsun sevgilim."

  "Güzel ve bir o kadar da başarılı kadın, Öğretmenler Gününü tebrik ederim."

  "İdeallerin ile çıktığın bu yolda başarı sağlayarak çok güzel yerlere geldin. Çocuklara olan sevgini bilgi ile yoğurarak geleceğe ışık oldun ne mutlu sana ne mutlu öğrencilerine! Öğretmenler Günün Kutlu Olsun. Nice 24 Kasımlara…"

  Erkek Sevgiliye Öğretmenler Günü Hediyesi Seçenekleri için Tıklayın.

  "Öğretmenlerin en güzeli canım sevgilim. Günün kutlu olsun."

  "Hayatım, böylesi güzel ve zorlu bir görevi yaptığın için çok şanslı olduğunu düşünüyorum. Severek özveri ile yaptığın bu meslekte hayatın boyunca mutlu olman dileği ile 24 Kasım Öğretmenler Günün Kutlu Olsun."

  "Biricik sevgilim öğretmenlik döneminin ilk senesini en içten dileklerimle kutlarım."

  "Canım sevgilim öğretmenler günün kutlu olsun. Hayatta her şeyin güzellikle, mutlulukla geçmesi dileğiyle."

  Uygun Fiyatlı Öğretmenler Günü Hediyeleri için tıklayın.

  "Sevgilim öğretmenliğini bir melek gibi yerine getiriyorsun. Sadece bana değil tüm öğrencilerine sevginin ne olduğunu öğrettin."

  "Dünyanın en zor mesleği olan öğretmenliği yerine getiren sevgilim, sana böyle güzel bir günde en büyük hediye olarak kalbimi sunmak isterim."

  "Önüne çok güzel fırsatlar çıkmana rağmen sen öğrencilerini seçtin, onların yolculuğunda bir ışık olmak istedin. Yaşadığın zor şartlarda bile bir an olsun ideallerinden ve hayallerinden vazgeçmedin. Seni ayakta alkışlıyorum dünyanın en güzel ve en iyi öğretmeni. Öğretmenler Günün Kutlu Olsun."

  Öğretmenler gününe özel kupa bardak modellerini incelemek için tıklayın.

  İlginizi çekebilecek benzer blog yazılarımız:

              ► 24 Kasıma Özel Öğretmenler Günü Mesajları

              ► Biyoloji Öğretmenine Ne Hediye Alınır? - Çok Satan 10 Hediye

              ► Coğrafya Öğretmenine Ne Hediye Alınır? - Çok Satan 10 Hediye

              ► Öğretmene Yılbaşı Hediyesi Ne Alınır? - Çok Satan 10 Hediye

  Yazı kaynağı : www.hediyedukkani.com

  Öğretmenler Günü mesajları ve kutlama sözleri 2022 (sevgiliye, anneye, arkadaşa): Resimli 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajları! İşte Öğretmenler Günü mesajı ile sözleri...

  Sevgiliye Öğretmenler Günü Mesajları! 2021 Öğretmen Sevgiliye Romantik Güzel Sözler

  Sevgiliye Öğretmenler Günü Mesajları! 2021 Öğretmen Sevgiliye Romantik Güzel Sözler

  Öğretmen sevgiliye mesajlar bir kez daha gündemde. Bu anlamlı öğretmenler gününde sevgilinizin öğretmenler gününü güzel bir mesaj ya da güzel bir sözle kutlayabilir ve onu asla aklınızdan çıkarmadığınız gösterebilirsiniz.

  Sevgiliye Öğretmenler Günü Mesajları

  Öğretmenlerin en güzeli canım sevgilim. Günün kutlu olsun.

  Öğretmenler günün kutlu olsun bana sevgiyi aşkı öğreten kadın!

  Güzel ve bir o kadar da başarılı kadın, Öğretmenler Gününü tebrik ederim.

  Hayatımda tanıdığım en güzel öğretmenin, öğretmenler günü kutlu olsun.

  Hayatım, bu ilk Öğretmenler günün, sağlık ve başarı ile daha nice Öğretmenler Gününe erişmen dileğiyle…

  Sınıfta bilgi ve kültür öğreten canım sevgilim. 24 Kasım öğretmenler gününü en içten dileklerimle kutlarım. Kal sağlıcakla.

  İyi bir eğitim herkesi değiştirebilir, iyi bir öğretmen her şeyi değiştirebilir. Hayatlara dokunan özel insan. Öğretmenler Günün Kutlu Olsun!

  Sen işini çok iyi yapan, öğrencilerini severek bilgiyi aktaran ve onları koruyup kollayan bir meleksin. Bu özel günde her şeyin gönlünce olması dileğiyle başarı ve esenlik dilerim.

  Hayatım, böylesi güzel ve zorlu bir görevi yaptığın için çok şanslı olduğunu düşünüyorum. Severek özveri ile yaptığın bu meslekte hayatın boyunca mutlu olman dileği ile 24 Kasım Öğretmenler Günün Kutlu Olsun.

  Önüne çok güzel fırsatlar çıkmana rağmen sen öğrencilerini seçtin, onların yolculuğunda bir ışık olmak istedin. Yaşadığın zor şartlarda bile bir an olsun ideallerinden ve hayallerinden vazgeçmedin. Seni ayakta alkışlıyorum dünyanın en güzel ve en iyi öğretmeni. Öğretmenler Günün Kutlu Olsun.

  Biricik sevgilim öğretmenlik döneminin ilk senesini en içten dileklerimle kutlarım.

  Canım sevgilim öğretmenler günün kutlu olsun. Hayatta her şeyin güzellikle, mutlulukla geçmesi dileğiyle.

  Sevgilim öğretmenliğini bir melek gibi yerine getiriyorsun. Sadece bana değil tüm öğrencilerine sevginin ne olduğunu öğrettin.

  Dünyanın en zor mesleği olan öğretmenliği yerine getiren sevgilim, sana böyle güzel bir günde en büyük hediye olarak kalbimi sunmak isterim.

  Yazı kaynağı : www.yenicaggazetesi.com.tr

  Öğretmenler Günü Mesajları - Anlamlı 24 Kasım Mesajları

  Her yıl olduğu gibi bu yıl da kasım ayı geldiğinde öğretmenler günü de yaklaşıyor demektir. Yavaş yavaş yaklaşan öğretmenler gününün heyecanı herkes gibi bizi de sardı. Onları büyük bir minnetle aldığımız öğretmenler gününde onlar için güzel bir öğretmenler günü mesajı hazırlamanın da zamanı geldi… En güzel öğretmenler günü mesajları için sitemizdeki fikirlerden faydalanabileceğiniz gibi yaratıcılığınızı da konuşturabilirsiniz. Böylece tam olarak içinizden geçenleri yansıtmış olacağınız duygusal öğretmenler günü mesajları yazabilir ve öğretmenlerinizi mutlu edebilirsiniz.

  Hayatınızda büyük emekleriyle önemli bir yer edinen çok değerli öğretmenlerinizin özel günlerinde duygularınızı ifade etmenizi sağlayacak anlamlı öğretmenler günü mesajı arşivi muhakkak etkili olacaktır. Öğretmenler günü hediyeleri   hazırlayıp öğretmenler günü ile ilgili mesaj yazarak süslemek istiyorsanız sizin için toparladığımız en güzel öğretmenler günü mesajları burada…

  Hayatımızın uzun bir bölümünü, pek çoğumuz okul sıralarında geçirdi. Bu zamanlarda, küçük yaşlarda olduğumuzdan ya da yeterli olgunluğa ulaşmadığımızdan ötürü, bu mesleği ne denli önemli olduğunu tam anlamıyla kavrayamamış olabiliriz. Özellikle o zamanlarda, bize bilgilerini aktaran öğretmenlerimizi yeterince önemsememiş; hatta onlara kızmış bile olabiliriz. Zamanın akışına kendimizi kaptırıp, mesleklerimizi elimize aldığımızda bu mesleklere ulaşma yolculuğumuzun önemli kahramanlarının, öğretmenlerimiz olduğunu şimdilerde çok daha iyi anlıyoruz. Belki de bu özel günler, uzun süredir görmediğimiz, okul sıralarından beri aklımıza gelmeyen öğretmenlerimizi hatırlamamıza vesile olacaktır.

  Çağımızda sosyal medyanın yaygınlaşmasıyla Öğretmenler Günü mesajı Facebook, Twitter, Instagram gibi platformlar aracılığıyla iletiliyor. Öte taraftan elbette Öğretmenler Günü mesajlar ya da telefon aramaları ile de kutlanabilir. Bunun için kişisel olarak yazdığımız mesajların yanı sıra hazır iletiler ile de öğretmenlerimizin kalbine dokunabiliriz. Her öğretmen için öğrencileri tarafından hatırlanmak büyük bir gurur vesilesidir.

  Öğretmenler Günü için mesajlar aradığımızda, onlara olan sevgimizi etkili bir şekilde ifade edebilecek cümleleri internette rahatlıkla bulabiliriz. Bu özel günde öğretmenleri sadece öğrenciler değil üst düzey yöneticiler, resmi kurum temsilcileri de bildirileriyle anımsarlar. Örneğin, her sene 24 Kasım günü geleneksel biçimde Milli Eğitim Bakanı Öğretmenler Günü mesajı yayınlamayı ihmal etmez. Kendini ifade etmekte zorlanan kişiler için de hazır öğretmenler günü mesajları adeta kurtarıcı niteliğindedir.

  Yazı kaynağı : www.hediyesepeti.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap