Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  özsu balık halka arz ne zaman işlem görecek

  1 ziyaretçi

  özsu balık halka arz ne zaman işlem görecek Ne90'dan bulabilirsiniz

  Özsu halka arz sonuçları 2022! Özsu Balık hisse ne zaman işlem görecek?

  Özsu halka arz sonuçları 2022! Özsu Balık hisse ne zaman işlem görecek?

  Özsu halka arz sonuçları 22-23 Kasım tarihlerindeki talep toplama işlemlerinin ardından sorgulanıyor. Özsu hisse ne zaman işlem görecek sorusuna cevap aranıyor. Talep toplama süreçlerinin ardından gözler halka arz sonuçlarına çevrildi. Halka arz hisse fiyatı 7,69 TL olarak belirlenmişti. Peki, Özsu halka arz sonuçları ne zaman açıklanacak? Özsu Balık hisse ne zaman işlem görecek? 

  ÖZSU HALKA ARZ SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

  Özsu halka arz sonuçlarının 28 Kasım Pazartesi açıklanacağı tahmin ediliyor. Konuyla ilgili açıklama geldiği takdirde haberimizden öğrenebilirsiniz.

  ÖZSU BALIK HİSSE NE ZAMAN İŞLEM GÖRECEK?

  Özsu Balık hissesinin 28 Kasım haftasında işlem görmesi bekleniyor.

  Payların tamamının satışı gerçekleşmesi halinde, halka arz büyüklüğü 153.800.000 TL’ye ulaşacak.

  Özsu Balık’ın Borsa İstanbul kodu OZSUB olarak belirlenmişti.

  ÖZSU BALIK HAKKINDA

  Dünyanın en değerli proteinine sahip olan balığı, tüm insanlar ve topluluklar için ulaşılabilir kılmak amacıyla çalışan bir gıda şirketi olan Özsu Balık, . 4 kıtada, 50’den fazla ülkede hizmet veriyor.

  Özsu Balık, deniz suyunun temizliği, değerleri ve ısı derecesi bakımından dünyanın en kaliteli levrek ve çipuralarının yetiştiği Urla’da bulunan 102 açık-deniz kafesimizde üretim yapıyor. Kuluçkahane tesisinden, laboratuvara, işleme tesisinden, paketleme tesisine Türkiye'nin tek çatı altına toplanmış en gelişmiş tam entegre kültür balıkçılığı markalarından birisi olma özelliği taşıyor.

  Yazı kaynağı : www.turkiyegazetesi.com.tr

  Özsu Halka Arz Hangi Bankalarda İşlem Görecek? Özsu Balık Halka Arz ne zaman? - TGRT Haber

  Özsu Balık halka arz sonuçları, OZSUB borsada ne zaman işlem görecek?

  Duyurular

  Kişiler Verileriniz Koruma Altında!

  Değerli müşterilerimiz,

  Özel hayatınızın gizliliğine saygı duyuyor ve önemsiyoruz.

  Bu nedenle, temel hak ve özgürlüklerinizi korumak amacıyla yürürlükte olan 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (Kanun) kapsamındaki kişisel verilerinizin kullanımı ve korunmasına dair haklarınız ile ilgili sizi bilgilendirmek istiyoruz.

  Genel Kanun Kapsamı

  Kanun’da Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş olarak “Veri Sorumlusu” sıfatıyla anılıyoruz. Kanun kapsamında, “Veri İşleme”: kişisel verileri tamamen veya kısmen, otomatik olan ya da herhangi bir veri kayıt sisteminin parçası olması koşuluyla otomatik olmayan yollarla elde etmemiz, kaydetmemiz, saklamamız, güncellememiz, sınıflandırmamız, mevzuatın izin verdiği üçüncü kişilerle paylaşmamız veya onlara devretmemiz gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemi ifade ediyor.

  Kişisel Verilerin İşlenmesi İçin Hukuki Sebepler

  Kurumumuzdan alacağınız ürün ve hizmetler nedeni ile kuracağımız ilişki kapsamında; kişisel verilerinizi Kanun’un 5.maddesinde yer alan hukuki sebeplerle işliyoruz:

  Kişisel Verilerinizi Neden ve Ne İçin Kullanıyoruz? Kişisel Verilerin İşlenme Amaçları*

  Kişisel Verilerinizi Kimlerle ve Hangi Amaçlarla Paylaşıyoruz?

  Eğer gerekirse kişisel verilerinizi yalnızca Kanun’da izin verilen kişi ve kuruluşlarla paylaşıyoruz. Bu kişi ve kuruluşlar şu şekilde sıralanıyor: Mali faaliyetlerinin yürütülebilmesi için, Sermaye Piyasası Kanunu ve mevzuatta izin verilen kişiler, kuruluşlar, finansal kuruluş olarak sayılan kurumlarve diğer üçüncü kişiler, yapılması gereken yasal raporlamalar nedeni ile BDDK, TCMB, MASAK, GİB, SPK, SPL, TSBP, Borsa İstanbul, Takasbank ve Yatırımcı Tazmin Merkezi ve TBB Risk Merkezi gibi kamu tüzel kişileri, ana hissedarımız, ana hissedarımızla aynı şirketler grubu içerisinde yer alan diğer kişiler, aracılık ettiğimiz üçüncü kişiler, iştiraklerimiz ile bağlı ortaklıklarımız (Örneğin;, T.Garanti Bankası A.Ş. , Garanti Portföy Yönetimi A.Ş., Garanti Yatırım Ortaklığı A.Ş.) sermaye piyasası faaliyetlerimizi yürütmek için hizmet aldığımız veya iş birliği yaptığımız program ortağı kuruluşlar, yurt içi ve yurt dışı bankalar ile diğer finansal kuruluşlar.

  Kişisel Verilerinize Nerelerden Ulaşabiliriz?

  Kişisel verileriniz Kurumumuz ve emir iletimine aracı kuruluşumuza ait Genel Müdürlük, Şubeler, şubelerde işlem yapmanız için bulunan kiosklar, ATM’ler, Müşteri İletişim Merkezi, Garanti BBVA Mobil ve İnternet Şubesi gibi kanallar, işlem platformları, web sitelerimiz, ayrıca kamu kurum ve kuruluşları aracılığı ile paylaşılan sistem entegrasyonları (Kimlik Paylaşım Sistemi gibi) aracılığıyla sözlü, yazılı veya elektronik ortamlarda toplanabilir.

  Kanun Kapsamındaki Haklarınız Nelerdir?

  Dilediğiniz zaman Kurumumuza başvurarak kişisel verilerinizin;

  Bu amaçlarla yaptığınız başvurunun ek bir maliyet gerektirmesi durumunda, Kişisel Verileri Koruma Kurulu tarafından belirlenecek tarifedeki ücret tutarını ödemeniz gerekebilir. Başvurunuzda yer alan talepleriniz, talebin niteliğine göre en kısa sürede ve en geç 30 (otuz) gün içinde sonuçlandırılacaktır.

  Kanun kapsamındaki haklarınızdan yararlanmak için başvurularınızı yazılı olarak, kayıtlı elektronik posta (KEP) adresi, güvenli elektronik imza, mobil imza ya da Kurumumuza daha önce bildirdiğiniz ve kurumumuzun sisteminde kayıtlı bulunan elektronik posta adresinizden iletebilir, ayrıntılı bilgi almak için Kişisel Verileri Koruma Kurumu’nun internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

  İyi günler dileriz.

  * Kişisel veri envanter çalışmasında herhangi bir değişiklik olduğunda, Kurumumuz bu bilgilendirmeyi güncelleyecektir.

  Yazı kaynağı : www.garantibbvayatirim.com.tr

  OYAK Yatırım - Özsu Balık Üretim A.Ş. Halka Arz Ediliyor

  Talep Toplama Tarihleri: 22 - 23 Kasım 2022
  Halka Arz Fiyatı: 7,69 TL

  Halka arz taleplerinizi sanal şubemiz ve OYAK Trader mobil uygulamamız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca 0 850 222 0 414 nolu Alternatif Dağıtım Kanalları temsilcilerimiz veya şube temsilcilerimiz aracılığıyla da taleplerinizi iletebilirsiniz. Sanal Şubemizi ziyaretiniz sırasında hızlı şifre alabilmek için tıklayın.

  Sanal Şubemiz üzerinden halka arz talep giriş videosu

  IOS kullanıcısı iseniz, OYAK Trader mobil uygulamamız üzerinden halka arz talep giriş videosu

  Android kullanıcısı iseniz, OYAK Trader mobil uygulamamız üzerinden halka arz talep giriş videosu

  OYAK Yatırım'da bulunan hesabınıza para gönderme işleminde gerekli bilgilere ulaşmak için tıklayın.

  Yazı kaynağı : www.oyakyatirim.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap