Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  2022 de evliliklerinin gümüş yılını kutlamış bir çift gümüş yıl ifadesinin sözlük tanımına göre hangi yıl evlenmiştir

  1 ziyaretçi

  2022 de evliliklerinin gümüş yılını kutlamış bir çift gümüş yıl ifadesinin sözlük tanımına göre hangi yıl evlenmiştir Ne90'dan bulabilirsiniz

  2022'de evliliklerinin gümüş yılını kutlamış bir çift, gümüş yıl ifadesinin sözlük tanımına göre hangi yıl evlenmiştir? Gümüş Yılı Nedir?

  2022'de evliliklerinin gümüş yılını kutlamış bir çift, gümüş yıl ifadesinin sözlük tanımına göre hangi yıl evlenmiştir? Gümüş Yılı Nedir?

  KimMilyonerOlmak İster?


  Kim Milyoner Olmak İsterYarışmasında toplam 12 soru yer alıyor.

  12. soruyu da doğru yanıtlarsanız kazanacağınız ödül tam 1 Milyon TL.

  Kim Milyoner Olmak İster? Yarışmasında çıkan soruların cevapları nedir?

  Kim Milyoner Olmak İsterYılbaşı ÖzelCanlıİZLE!

  -  2022'de evliliklerinin gümüş yılını kutlamış bir çift, gümüş yıl ifadesinin sözlük tanımına göre hangi yıl evlenmiştir? 

  Kim Milyoner Olmak İster? Son bölüm ATV Yeni Bölüm İzle.. ATV ekranlarının çok sevilen yarışması ''Kim Milyoner Olmak İster?'' Her hafta Pazar günleri ATV ekranlarında seyircileri ile bir araya gelmektedir. Kim Milyoner Olmak İster? yarışmasının sunuculuğunu çok sevilen oyuncuKenan İmirzalıoğluyapmaktadır. Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster? yarışması her hafta Pazar günleri 20.00'da yeni bölümü ile yayınlanmakladır. ATV ekranlarının çok sevilen yarışması ''Kim Milyoner Olmak İster?'' her hafta seyircileri tarafında merakla bekleniyor. Kim Milyoner Olmak İster? yarışmasında bugün hangi sorular ve yarışmacılar yer alacak? Kim Milyoner Olmak İster? Kim Milyoner Olmak İster? Yeni Bölüm İzle..
  ATV ekranlarının uzun soluklu yarışma programı “Kim Milyoner Olmak İster?” yarışması Kenan İmirzalıoğlu sunuculuğunda 18 Aralık 2022 Pazar günü yeni bölümle izleyicisiyle buluştu. Türkiye’nin en çok kazandıran yarışma programı Milyoner’de merak edilen soruların cevapları..

  Kim Milyoner Olmak İster Sunucusu Kenan İmirzalıoğlu Kimdir?

  Kenan İmirzalıoğlu, 18 Haziran 1974 tarihinde Ankara ilinin Balâ ilçesine bağlı Üçem köyünde dünyaya geldi. 1.91 cm boyundaki Kenan İzmirzalıoğlu'nun Baba adı Mustafa, Anne adı ise Yıldız'dır. Kenan İmirzalıoğlu 12 yaşına kadar Üçem köyünde yaşadı. Aslen Türkmen'dir. Soyu Bozulus Türkmenleri'nin Tabanlı Aşiretine dayanan İmirzalıoğlu, orta ve lise öğrenimini Ankara’da teyzesinin yanında tamamladı. Ankara Çankaya Bahçelievler Deneme Lisesinden mezun oldu.

  - 2022'de evliliklerinin gümüş yılını kutlamış bir çift, gümüş yıl ifadesinin sözlük tanımına göre hangi yıl evlenmiştir?

  Sorunun Cevabı Nedir?

  A: 1972

  B: 1982

  C: 1997

  D: 2012

  Doğru Cevap -   : C - 1997

  Yazı kaynağı : www.muhabir.com.tr

  Gümüş yılı nedir? 2022'de evliliklerinin gümüş yılını kutlamış bir çift, 'gümüş yılı' ifadesinin sözlük tanımına göre hangi yıl evlenmiştir?

  Gümüş yılı nedir? 2022'de evliliklerinin gümüş yılını kutlamış bir çift, 'gümüş yılı' ifadesinin sözlük tanımına göre hangi yıl evlenmiştir?

  Yıllardır ekranların en çok izlenen genel kültür ve bilgi yarışmalarından biri olarak bu akşam yeni bölümüyle ekrana gelen Kim Milyoner Olmak İster'in merakla beklenen soruları yine gündemde yerini alıyor. Yarışmacılara ter döktüren bilgilendirici ve nükteli soruların yanıtını dijital ortamda en kısa sürede öğrenmek isteyen vatandaşlar da internette yoğun aramalar yapıyor. Bu akşamki Kim Milyoner Olmak İster'de sorulan "Gümüş yılı nedir? 2022'de evliliklerinin gümüş yılını kutlamış bir çift, 'gümüş yılı' ifadesinin sözlük tanımına göre hangi yıl evlenmiştir?" sorusu da dikkati çeken sorulardan biri oldu. İşte "Gümüş yılı nedir? 2022'de evliliklerinin gümüş yılını kutlamış bir çift, 'gümüş yılı' ifadesinin sözlük tanımına göre hangi yıl evlenmiştir?" sorusu ve doğru yanıtı...

  Gümüş yılı nedir? 2022'de evliliklerinin gümüş yılını kutlamış bir çift, 'gümüş yılı' ifadesinin sözlük tanımına göre hangi yıl evlenmiştir?

  A) 1972

  B) 1982

  C) 1997

  D) 2012

  Doğru cevap: C) 1997

  Gümüş Yılı nedir, Gümüş Yılı neye denir?

  Evlilikte; 1. yıl pamuk, 10. yıl kalay, 20. yıl porselen, 25. yıl gümüş, 40. yıl zümrüt, 50. yıl altın, 70. yıl platin, 80. yıl meşe, 90. yıl granit ve 100. yıl su.

  Yazı kaynağı : www.dirilispostasi.com

  Gümüş yıl nedir ne demektir? Evlilikte hangi yıla ne denir gümüş yıl kaç yıldır?

  2022'de evliliklerinin gümüş yılını kutlamış bir çift, gümüş yıl ifadesinin sözlük tanımına göre hangi yıl evlenmişlerdir

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap