Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  2022 milli savunma bakanliği ve kuvvet komutanliklarina memur temini sonuçları

  1 ziyaretçi

  2022 milli savunma bakanliği ve kuvvet komutanliklarina memur temini sonuçları Ne90'dan bulabilirsiniz

  MSB ve Komutanlıklar 196 Memur Alımı Sonuçları ve Taban KPSS Puanı?

  MSB ve Komutanlıklar 196 Memur Alımı Sonuçları ve Taban KPSS Puanı?

  Milli Savunma Bakanlığı ve Bağlı birlik komutanlıklarında istihdam edilmek üzere 196 kişlik kadro için memur alımı gerçekleştirilecek. Alımlar Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu adaylar içerisinden yapılmakta olup başvurularda sona geldik. 

  İşin Olsa ekibi olarak bu haberimizde sizlere MSB Memur alımı hakkında detayları aktaracağız. Başvuru yapmış veya yapmamış olan adayları ilgilendiren bilgiler burada.

  En az Lise Mezunu 196 Memur Alımı Yapılıyor!

  Milli Savunma Bakanlığı istihdam etmek üzere yayımladığı duyuruya göre Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu memur alımı gerçekleştirecek. Buna göre alımlar,

  olmak üzere toplamda 196 memur alımı istihdam edilecek. Detaylı kontenjan dağılımına ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  İLGİLİ HABER: https://www.isinolsa.com/memur-alimi/msb-196-memur-alimi-ilani-2023-24-meslek-lise-on-lisans-ve-lisans-h43552.html

  Başvurular Sona Eriyor!

  MSB memur alımı başvuruları için süreç 29 Aralık 2022 tarihi ile başlamıştı. En geç 31 ocak 2023 tarihine kadar başvuru yapılmış olması gereklidir. Henüz başvuru yapmamış olan adaylar başvurularını yukarıdaki bağlantı üzerinden PSB PERTEM adresinden gerekleştirebilecekler.

  Başvuru Değerlendirmesi nasıl Yapılacak?

  MSB PERTEM üzerinden alınmış olan başvurular KPSS Puan sırasına göre değerlendirilmek üzere incelenecek. Buna göre adaylar başvurularını KPSS Puanına göre gerçekleştirmiş olup değerlendirmelerde de En yüksek KPSS Puanından başlamak üzere en düşük KPSS Puanına kadar yapılacak sıralama ile adaylar belirlenecektir. Kadro sayısının 10 katı aday belirlenerek adaylara sınav yapılacak.

  Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

  MSB Memur alım başvuruları 31 Ocak 2023 tarihi ile sona erecek olup sonuçların en geç Şubat sonuna kadar açıklanması bekleniyor.

  SONUÇLARDAN HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİREBİLİRSİNİZ.

  İşin Olsa İnstagram >>>>> BURAYA

  İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

  Android Uygulama için >>>> BURAYA

  Yazı kaynağı : www.isinolsa.com

  MSB Personel ve Öğrenci Temin Sistemi

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap