Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  2022/11 atananlar ne zaman göreve başlayacak

  1 ziyaretçi

  2022/11 atananlar ne zaman göreve başlayacak Ne90'dan bulabilirsiniz

  Sağlık Bakanlığı KPSS 2022/11 İle Personel Göreve Başlama Duyurusu Ne Zaman?

  Sağlık Bakanlığı KPSS 2022/11 İle Personel Göreve Başlama Duyurusu Ne Zaman?

  Sağlık Bakanlığı bünyesine 31 Bin 183 Sözleşmeli personel alımı için geçtiğimiz günlerde yayımladığı KPSS 2022/11 tercih kılavuzu ile Sözleşmeli personel alımı yapacağını bildirmişti. Buna göre Tercihler ÖSYM üzerinden olmak üzere 30 Kasım - 5 Aralık 2022 tarihleri arasında alınmıştı. Bildiğiniz gibi atama sonuçları 13 Aralık 2022 tarihinde duyuruldu. Peki ataması gerçekleşen adaylar şimdi ne yapacak? Göreve ne zaman başlayacaklar? İşin Olsa ekibi olarak Sağlık Bakanlığı göreve başlama işlemleri hakkında sizleri bilgilendireceğiz.

  Sağlık Bakanlığı 31 Bin 183 Personel Atama Sonuçları Açıklandı!

  Sağlık Bakanlığı personel alımları " Lise, Ön Lisans ve Lisans " Mezunu adaylar içerisinden yapılmaktadır. KPSS Puanı ile yapılan başvurularda Puan sıralamaları incelenerek adaylara 13 Aralık 2022 tarihi ile duyurulmuştur. Bu kapsamda Taban 64 puan ile atama yapılmış olup Mezuniyete göre Taban puanlar belli oldu.

  ATAMASI YAPILAN ADAYLAR İNSTAGRAM DA BULUŞTU!

  İşin Olsa İnstagram >>>>> BURAYA

  Sağlık Bakanlığı 2022 yılı Personel Atamasında Olumlu Sonuç Alan Adaylar Ne Yapacak?

  Sağlık Bakanlığı atama sonuçlarında adı geçen adayların merak ettiği noktadan biriside atama sonuçlarından sonra ne yapılacağı oldu. Atamaların bir çoğu genç adaylarımızdan yapılmakta olup süreç bilinmiyor. Bu kapsamda Adaylar Sağlık Bakanlığından gelecek olan Göreve başlama duyurusunu bekleyecekler. Söz konusu duyuru ile adaylardan bazı belgeler istenecek olup bu belgeleri temin ederek İlgili atamanızın yapıldığı müdürlüğe teslim etmeniz gereklidir.

  KPSS 2022/11 Görevini Başlaya Duyurusu Nedir?

  Söz konusu göreve başlama duyurusunda istenen belgeler teslim edilecek olup Adayların atanabilirlik durUmuna göre belgeleri onaylanacak ve göreve başlayacaklar. Sağlık Bakanlığından gelecek duyuru ile Belge teslim tarihleri açıklanacaktır.

  Göreve Başlama Duyurusu Ne Zaman?

  Ataması onayları şimdiden tebrik ederiz.Şimdi İlgili Duyurunun 31 Aralık 2022 tarihine kadar gelmesi beklenmekte olup ilgili belge geldikten sonra aşağıdaki belgeler istenecektir. 

  Bazı Kadrolar İçin Göreve Başlama Duyurusu Geldi!

  Sağlık Bakanlığından az önce 14 Arlaık 2022 tarihi ile gelmiş olan duyuruya göre Sağlık bakanlığının bazı kadrolarda göreve başlama duyurusu geldi. İlgili detaylara aşağıdaki başlantıdan ulaşabilirsiniz.

  İLGİLİ HABER: https://www.isinolsa.com/sozlesmeli-personel-alimi/saglik-bakanligi-kpss-202211-ile-personel-alimi-hakkinda-duyuru-h43431.html

  KPSS 2022/11 Göreve Başlama İşlem Belgeleri Nelerdir?

  a) Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası beyanını, adres bildirimini, görevini devamlı yapmaya engel olabilecek akıl hastalığı olmadığına dair yazılı beyanını, adli sicil kaydı yazılı beyanını ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair yazılı beyanını içeren (Ek–2) Form,

  b) Diploma aslı veya noter onaylı örneği, diplomanın henüz düzenlenmemiş olması halinde, öğrenim durumunu belirtmek üzere ilgili kurumlarca usulüne göre düzenlenmiş, daha sonra diploma veya örnekleriyle değiştirilecek belgeler,

  c) Mezuniyet durumunu gösteren https://www.turkiye.gov.tr/yuksekogretim-mezunbelgesi-sorgulama e-Devlet internet adresinden alınacak mezun belgesi, (Lisans ve Ön lisans mezunları için)

  ç) KPSS-2022/11 yerleştirme sonuç belgesinin internet çıktısı,

  d) 2 adet vesikalık fotoğraf,

  e) Mal Bildirim Beyannamesi, (Doldurulup kapalı zarf içinde teslim edilecektir.)

  f) e-Devlet internet adresinden alınacak Sigortalı Hizmet Cetveli dökümü. (https://www.turkiye.gov.tr/sgk-tescil-ve-hizmet-dokumu)

  • Adaylardan istenen diploma ve diğer belgelerin suretleri, asılları adaylarca ibraz edilmesi kaydıyla başvuru komisyonları tarafından tasdik edilerek işleme alınacaktır.

  DUYURUDAN HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGYLAMASINI İNDİRİNİZ.

  İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

  Android Uygulama için >>>> BURAYA

  Yazı kaynağı : www.isinolsa.com

  20 bin sözleşmeli sağlık personeli ne zaman göreve başlayacak? Sağlık Bakanlığı sözleşmeli sağlık personeli işe ne zaman başlayacak? - Yeni Akit

  20 bin sözleşmeli sağlık personeli ne zaman göreve başlayacak? Sağlık Bakanlığı sözleşmeli sağlık personeli işe ne zaman başlayacak? - Yeni Akit

  Akit haber güncel son dakika gündem haberleri ve haber arşivi.

  Biz her vakit, hakikati haykırdık ve gerçeğin izinde olduk. Her devrin gazetesi olmadık, milletin gazetesi olduk.

  www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.

  Yüklenme süresi 0.0175 sn.

  Yazı kaynağı : m.yeniakit.com.tr

  Sağlık Bakanlığı personel alımı son durum: KPSS 2022/11 hemşire, ebe, sağlık teknikeri atama sonuçları ne zaman açıklanacak?

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap