Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  21 eylül şans topu çekilişi

  1 ziyaretçi

  21 eylül şans topu çekilişi Ne90'dan bulabilirsiniz

  Şans Topu sonuçları sorgulama 21 Eylül: Şans Topu çekilişinde büyük ikramiye...

  Şans Topu sonuçları sorgulama 21 Eylül: Şans Topu çekilişinde büyük ikramiye...

  Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Şans Topu'nda çekiliş heyecanı son buldu. Şans Topu çekilişinde 5+1 bilen ödülün sahibi oluyor. Çekiliş ise canlı yayında gerçekleşiyor. İşte, Şans Topu sonucu sorgulama...

  21 EYLÜL ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

  Şans Topu çekilişi çarşamba akşamı saat 20:00'de gerçekleşti. Çekiliş ise millipiyangoonline.com ve milli piyango TV Youtube kanalından canlı olarak aktarılıyor.

  Kazandıran numaralar; 10-13-15-31-34+11 oldu. Açıklanan sonuçlara göre 5+1 bilen çıkmadı ve 1 milyon 377 bin TL devretti.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Şans Topu çekiliş sonuçları 21 Eylül 2022

  Şans Topu çekiliş sonuçları 21 Eylül 2022

  Şans Topu kazandırmaya devam ediyor. Şans Topu çekilişi Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak gerçekleştirildi. Çekiliş sonrası bu akşamın kazandıran numaraları belli oldu. İşte 21 Eylül 2022 Şans Topu sonuçları ve Şans Topu sorgulama ekranı....

  Bu akşamın kazandıran şanslı numaraları 10-13-15-31-34 ve 11 (Joker) oldu.

  ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

  Şans Topu oynamanın kuralları neler?

  Şans Topu (5+1) oyunu, iki farklı sayı kümesi içerisinden, belirlenen sayıda numara seçilmesi esasına dayanıyor. Üst bölüm 1-34 numaradan, alt bölüm ise 1-14 numaradan oluşuyor.

  Oyunseverler, üst bölümden 5 adet, alt bölümden 1 adet numarayı seçerek oyuna katılabiliyor.

  Şans Topu, ikramiye grupları, (5+1), (5), (4+1), (4), (3+1), (3), (2+1), (1+1) ve yeni kategorisi (0+1) olarak sıralanıyor. Yenilenen Şans Topu oyununda, oyunseverler artık üst bölümde bilemese de alt bölümde 1 numara bilse de kazanıyor.

  Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Şans Topu’nda her kolonun fiyatı ise 2 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/sans-topu/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.

  Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

  Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

  Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

  Yazı kaynağı : www.posta.com.tr

  Şans Topu 21 Eylül 2022 sonuçları 5+1 çekilişi sonrası millipiyangoonline.com adresinde!

  Şans Topu 21 Eylül 2022 sonuçları 5+1 çekilişi sonrası millipiyangoonline.com adresinde!

  Şans Topu 21 Eylül 2022 sonuçları 5+1 çekilişi sonrası millipiyangoonline.com adresinde!

  21 Eylül 2022 Şans Topu sonuçları 5+1 çekilişi ile canlı yayında belirlenecek. 598 bin liralık beklenen büyük ikramiye tutarının olduğu çekilişte talihli adayları şanslı numaraları bilmeye çalışacaklar. Peki, Şans Topu sonuçları ve bilet sorgulama ne zaman, saat kaçta millipiyangoonline.com adresinde yer alacak?

  Şans Topu çekilişinde gözler bugün kazandıran sayılarda olacak. Talihli adayları Milli Piyango TV’den canlı izleyebilecekleri çekilişte 5+1 bilmeleri halinde büyük ikramiyenin sahibi olacaklar. İşte çekilişe dair bazı bilgiler…

  5+1 ŞANS TOPU SONUÇLARI VE BİLET SORGULAMA NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

  Çarşamba günü gerçekleştirilecek olan çekiliş saat 20:00'da yapılıyor. İkramiye detayları ise çekiliş sonrasında netleşiyor. Çekilişte 0+1, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 bilenler ve 3, 4, 5 bilenler ikramiye almaya hak kazanacaklar.

  Çekiliş öncesinde beklenen büyük ikramiye tutarı ise 598 bin lira olarak duyuruldu.

  Şans Topu çekilişi 20:00'de Milli Piyango TV YouTube hesabından canlı yayınla gerçekleşiyor. 

  BİLET SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ...

  ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

  Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

  Talihli adayları kolon başı 2 TL’lik ücreti ödeyerek oyunu oynayabilirler.

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap