Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  21 eylül 2022 şans topu sonuçları

  1 ziyaretçi

  21 eylül 2022 şans topu sonuçları Ne90'dan bulabilirsiniz

  Şans Topu çekiliş sonuçları 21 Eylül 2022

  Şans Topu çekiliş sonuçları 21 Eylül 2022

  Şans Topu kazandırmaya devam ediyor. Şans Topu çekilişi Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak gerçekleştirildi. Çekiliş sonrası bu akşamın kazandıran numaraları belli oldu. İşte 21 Eylül 2022 Şans Topu sonuçları ve Şans Topu sorgulama ekranı....

  Bu akşamın kazandıran şanslı numaraları 10-13-15-31-34 ve 11 (Joker) oldu.

  ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

  Şans Topu oynamanın kuralları neler?

  Şans Topu (5+1) oyunu, iki farklı sayı kümesi içerisinden, belirlenen sayıda numara seçilmesi esasına dayanıyor. Üst bölüm 1-34 numaradan, alt bölüm ise 1-14 numaradan oluşuyor.

  Oyunseverler, üst bölümden 5 adet, alt bölümden 1 adet numarayı seçerek oyuna katılabiliyor.

  Şans Topu, ikramiye grupları, (5+1), (5), (4+1), (4), (3+1), (3), (2+1), (1+1) ve yeni kategorisi (0+1) olarak sıralanıyor. Yenilenen Şans Topu oyununda, oyunseverler artık üst bölümde bilemese de alt bölümde 1 numara bilse de kazanıyor.

  Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Şans Topu’nda her kolonun fiyatı ise 2 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/sans-topu/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.

  Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

  Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

  Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

  Yazı kaynağı : www.posta.com.tr

  Şans Topu sonuçları sorgulama 21 Eylül: Şans Topu çekilişinde büyük ikramiye...

  Şans Topu sonuçları sorgulama 21 Eylül: Şans Topu çekilişinde büyük ikramiye...

  Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Şans Topu'nda çekiliş heyecanı son buldu. Şans Topu çekilişinde 5+1 bilen ödülün sahibi oluyor. Çekiliş ise canlı yayında gerçekleşiyor. İşte, Şans Topu sonucu sorgulama...

  21 EYLÜL ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

  Şans Topu çekilişi çarşamba akşamı saat 20:00'de gerçekleşti. Çekiliş ise millipiyangoonline.com ve milli piyango TV Youtube kanalından canlı olarak aktarılıyor.

  Kazandıran numaralar; 10-13-15-31-34+11 oldu. Açıklanan sonuçlara göre 5+1 bilen çıkmadı ve 1 milyon 377 bin TL devretti.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Şans Topu sonuçları sorgulama: 21 Eylül Şans Topu çekilişinde kazandıran numaralar...

  Şans Topu sonuçları sorgulama: 21 Eylül Şans Topu çekilişinde kazandıran numaralar...

  Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Şans Topu'nda çekiliş zamanı! Şans Topu çekilişinde 5+1 bilen talihli ikramiyenin kazananı oluyor. Çekiliş ise canlı yayında düzenleniyor. İşte, Şans Topu sonucu sorgulama...

  21 EYLÜL ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

  Şans Topu çekilişinin ilki çarşamba akşamı saat 20:00'da gerçekleşti. Çekilişler millipiyangoonline.com ve Millipiyango TV Youtube kanalından canlı aktarıldı. Kazandıran numaralar; 10 - 13 - 15 - 31 - 34 + 11 oldu.  

  İŞTE ŞANS TOPU SORGULAMA EKRANI

  Yazı kaynağı : www.gazetevatan.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap