Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  21 eylül reyting sonuçları

  1 ziyaretçi

  21 eylül reyting sonuçları Ne90'dan bulabilirsiniz

  21 Eylül 2022 Çarşamba Reyting Sonuçları: MasterChef, O Kız, FOX Haber, Müge Anlı

  21 Eylül 2022 Çarşamba Reyting Sonuçları: MasterChef, O Kız, FOX Haber, Müge Anlı

  21 Eylül 2022 Çarşamba günü yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı.

  Total'de birinci sırada MasterChef Türkiye, ikinci sırada O Kız, üçüncü sırada Müge Anlı ile Tatlı Sert yer aldı.

  AB'de ise birinci sırada MasterChef Türkiye, ikinci sırada Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber, üçüncü sırada Müge Anlı ile Tatlı Sert yer aldı.

  20+ABC1 izleyici grubunda ise birinci sırada MasterChef Türkiye, ikinci sırada Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber, üçüncü sırada O Kız yer aldı.

  İŞTE TOP 10 PROGRAM REYTİNG SIRALAMASI

  TOTAL İLK 10 PROGRAM

  AB İLK 10 PROGRAM

  20+ABC1 İLK 10 PROGRAM

  Not: TİAK'ın aldığı karar nedeniyle reyting sonuçlarının detaylarını ve ilk 100 program sıralamasını yayınlayamıyoruz.

  Medyafaresi.com

  REYTİNG NEDİR?

  Televizyon yayıncılığın vazgeçilmez bir unsuru olan reyting dilimize İngilizceden geçmiş bir sözcüktür. Kelime anlamı olarak reyting yani rating; derece, derecelendirme veya puanlama gibi anlamlara gelmektedir.

  Ülkemizde daha çok televizyonla ilişkilendirilen reyting; izleniş durumu, izlence anlamlarına da gelmektedir. Yani ülkemizde reyting deyince ilk akla gelen konu televizyon reytingidir. Bizdeki manasıyla reytingin bir diğer tanımı; “herhangi bir televizyon kanalının izlenme oranının tamamı” şeklindedir. Z kanalında yayınlanan A programının izlenme payının yüzdesi o programın ve kanalın reytingini belirler.

  İzleyici Ölçümü nedir?

  İzleyici Ölçümünün İngilizce karşılığı Audience Measurement olup, izlenme oranı, izlenme payı ve benzer verilerin sağlanması amacıyla yapılan ölçümlerin tümüdür.

  İzlenme Oranı, İzlenme Payı nedir?

  İzleyici Oranı (reyting) ortalama izlenme oranıdır. Bir program diliminde veya zaman diliminde her dakikaya düşen ortalama pay.

  Yazı kaynağı : www.medyafaresi.com

  Reyting sonuçları açıklandı 21 Eylül 2022.. Dün akşam en çok ne izlendi?

  Reyting sonuçları açıklandı 21 Eylül 2022.. Dün akşam en çok ne izlendi?

  Reyting sonuçları açıklandı 21 Eylül 2022.. Dün akşam en çok ne izlendi?

  Medya gündemini takip edenler ve televizyon izleyicileri tarafından takip edilen reyting sonuçları verileri açıklandı. Hangi yapımların ilk sıralamalara yerleştiği merak ediliyor. Peki, dün en çok hangi dizi ve program izlendi? İşte 21 Eylül 2022 reyting birincisi...

  Günün reyting sonuçları düzenli olarak takip ediliyor. 21 Eylül 2022 reyting sonuçlarına göre AB ve total reyting sıralamasında ilk ona giren yapımlar belli oldu. 

  REYTİNG SONUÇLARI AÇIKLANDI

  21 Eylül tarihinde yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı.

  Total'de 1.sırada TV8’de izleyiciyle buluşan “Masterchef Türkiye”, 2. sırada Kanal D’de ilk bölümü ekrana gelen “O Kız”, 3.sırada ATV’de yayınlanan “Müge Anlı İle Tatlı Sert” yer aldı.

  AB'de ise 1.sırada “Masterchef Türkiye”, 2.sırada “Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber” 3.sırada “Müge Anlı İle Tatlı Sert”, 4. sırada Kanal D’de ilk bölümü yayınlanan “O Kız” yer aldı.

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  REYTİNG SONUÇLARI AÇIKLANDI! 21 Eylül 2022 Çarşamba TOTAL, AB ve ABC reyting sonuçları birincisi hangi yapım oldu? O Kız, Mükemmel Eşleşme, MasterChef Türkiye...

  REYTİNG SONUÇLARI AÇIKLANDI! 21 Eylül 2022 Çarşamba TOTAL, AB ve ABC reyting sonuçları birincisi hangi yapım oldu? O Kız, Mükemmel Eşleşme, MasterChef Türkiye...

  21 EYLÜL 2022 ÇARŞAMBA REYTİNG SONUÇLARI

  21 Eylül 2022 Çarşamba akşamı yayınlanan dizi, film, haber ve yarışma programlarının reyting sonuçları açıklandı.

  Total'de 1.sırada TV8'de izleyiciyle buluşan "Masterchef Türkiye", 2. sırada Kanal D'de ilk bölümü ekrana gelen "O Kız", 3.sırada ATV'de yayınlanan "Müge Anlı İle Tatlı Sert" yer aldı.

  AB'de ise 1.sırada "Masterchef Türkiye", 2.sırada "Müge Anlı İle Tatlı Sert", 3. sırada Kanal D'de ilk bölümü yayınlanan "O Kız" yer aldı.

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap