Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  22 eylül ankara at yarışı tahminleri

  1 ziyaretçi

  22 eylül ankara at yarışı tahminleri Ne90'dan bulabilirsiniz

  22 EYLÜL 2022 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

  22 EYLÜL 2022 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

  1.AYAK: 800 galobunda formda gözüken 7 LIRIOPE dengi isimleri yine geçecek gibi gözüküyor. 150 günlük araya rağmen çalışmaları yeterli gözüken 10 DEVİNA, nasıl koşacağı belli olmayan 4 BEST OF FATOŞ ve 2 MY WAY TO WAY diğer ihtimaller.

  2.AYAK: Dereceleri yakın isimler 1 ALTINÜZÜM, 6 KÖYLÜ EFEM, 9 TUFAN ve 10 DENİZİNKIZI favoriler. Zorlanmadan tabela yaptığı ilk koşusundaki derecesini geliştirerek gruba yetebilir isim 7 MİLİ BEY ihmale gelmez. İşinde farklı gözüken 8 ÖNTAÇ sürprizde.

  3.AYAK: Gidişatı çözmenin zor olduğu bir koşu. Kilo farklı sonuca etken olma ihtimali ile hepsi bırakıyorum.

  4.AYAK: 5 GÜZELÇOCUK yine tempoyu belirleyebilirse kazanır. Erkmen ne kadar zorlayabilir? Yaşı itibari ile öne çıkmak istemeyip hemen arkasında sonlarda kalan gücüne güvenecek. Çığgüzeli yine aynı şekilde. Sonlarda Özyel bindirmesi. Tsarigrad saatli bomba. Alderamin kapalı kutu. Tekçarem 3 aydır iyi hazırlanmış, yapmış oldu galop dereceleri daha önce yapmamış. Bütün sinyaller hepsi tercihine geliyor. Yine de son koşu derecesine güvenerek sert temposu ile 5 GÜZELÇOCUK’un kazanmasını bekleyeceğim.

  5.AYAK: 5 FOTOKIZI iyi form yakaladı. 3 YILMAZ HOCA’da aynı şekilde formda ve bu grupta iş yapacaktır. Bu ikilinin durumlarına güvenerek denk gruptan çıkmayı bekliyorum.

  6.AYAK: 4 CANCANER ara sonrası iyi koştu, kazanmaya yakın. 10 YEDİYAMAN rakibidir. Ara sonrası koşu gören  7 KARAÜZÜM TANESİ sürpriz.

  KÜÇÜK KUPON

  7
  1-6-9-10-7-8
  H
  5
  5-3
  4

  10.08 TL

  NORMAL KUPON

  7-10-4-2
  1-6-9-10-7-8
  H
  5
  5-3
  4

  40.32 TL

  BÜYÜK KUPON

  7-10-4-2
  1-6-9-10-7-8
  H
  5
  5-3
  4-10-7

  120.96 TL

  Yazı kaynağı : www.bankotahminler.com

  22 Eylül Kara Kamçı Ankara At Yarışı Tahminleri

  22 Eylül Kara Kamçı Ankara At Yarışı Tahminleri

   

  TRİLYA

  Uzun aradan sonra zayıf grupta nefes açarak eksiklerini gideren safkan yine denk rakip seçimiyle formda aprantisinin de katkılarıyla potaya yakın görünüyor. Geçen yıl uzun mesafeli yarışlarda fena sayılmayacak sonuçlar aldı. Ancak potaladığı bir çok koşunun orta ve sayılabilecek mesafede olmasıyla farkını ortaya koyan Trilya koşu sonrası Ankara'ya getirilip iç pistte 27.3 çok rahat işe imza attı. İki rakibi Düello ve Diwine Speed'in aradan dönecek olması, Feyman Abi'nin de tempoyu belirli bir bölüme kadar taşıyıp temposunun düşmesini fırsata çevirecek Trilya küçük kuponlarda günün ilk banko ismidir. 

  ROCK KINGDOM

  Bu sezonu geçen ay açan safkan gördüğü iki koşuyla form tuttu. Adana'da kısa mesafeli yarışla başlangıç yapan safkan galop niyetini katılıp tabelanın son sırasında yer aldıktan sonra performansını biraz artırıp, üçüncülük aldığı sonuçta tam hazır konuma geldi. Geçen yılda zaten mücadele ettiği üç uzun mesafeli kum koşusundan galibiyetlerle ayrılmış isimdi. Bugün tempoyu belirleyecek isim Commitment olacak. Düşük seviyede ilerleyecek gidişatta şansı bir hayli artacak olan Rock Kingdom, Kocakaya ve kilo avantajına sahip olmakla birlikte pistte 800'ü 53.5, 400'ü 25.5 rahat işe imza atarak galoplarını tamamlayan safkan günün banko ismi olarak kuponlara işraretlenmelidir. 

  ALDERAMİN

  İki kötü sonuç sonrası 62 gündür sahaya çıkmayıp rakiplerinin form olarak biraz gerisinde kalan kaliteli kısrak bugün gidişat avantajını lehine döndürebilir. Özellikle Çığgüzeli, Güzel Çocuk ve Erkmen gibi üç süratli ismin başlangıçla birlikte çetin geçebilecek sert mücadele gireceklerini düşünüyorum. Düzlüğe kadar yerini ilk dört içerisinde korumasını beklediğim Alderamin, kısa mesafeye rağmen sürprizi gerçekleştirebilir.

  FOTOKIZI

  Kocakaya kantarmaya oturduktan sonra farkı sonuçlar alarak iki yarış art arda seri yakalayan kısrak, aslında sezon boyu tabelaya yakın bitirdiği çim yarışlarında kötü performanslar sergilememesine rağmen binicilerinin de hatasıyla geri planda kaldı. Bugünde tempo tam istediği yönde seyir edecek. Yılmaz Hoca'nın liderliğinde düzlük görülecek gibi. Yine son ana kadar bekleyip, etkili düzlük sprintiyle koşuya ağırlığını koymaya çalışacak Foto Kızı, 1000'i 1.12, 400'ü 27.2 rahat, 400'ü 27.2 çok rahata yakın işleriyle birinciliğe çok yakın görünüyor. 

  Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

  Yazı kaynağı : www.yarisanat.com

  22 Eylül 2022 Perşembe Ankara At Yarışı Tahminleri

  22 Eylül 2022 Perşembe Ankara At Yarışı Tahminleri

  22 Eylül 2022 Perşembe Ankara At Yarışı Tahminleri

  22 Eylül 2022 Perşembe Ankara At Yarışı Tahminleri yazımızda, 9 koşuyu detaylı olarak yorumladık.

  Yorumlarımız 1. koşudan yani altılı ganyanın ilk ayağından itibaren başlamaktadır.

  6 Temmuz 2022 Perşembe Ankara At Yarışı Tahminleri

  Tahminlerin devamını okumak için yazı bitiminde sonraki sayfaya geçiniz.
  Her koşu yorumu, sonraki sayfada olacaktır.

  1.KOŞU:

  2 yaşlı ingilizlerin, şartlı 4 yarışı, 1200 metre çim pistte koşulacaktır.
  5 tayın start alacağı kısa mesafeli bu yarışta, hafif süratli bir tempo bekliyoruz.
  repair man ve golden koza, liderliği alarak yarışan isimler.

  Koşunun temposunu belirleyecek olan isim, muhtemelen 1 numaralı repair man olacaktır.
  Bu at liderliği aldığında çok dirençli olabiliyor.
  Eğer golden koza’dan iyi start alırsa, kazanmasını bekliyoruz.

  İlk rakibi, benzer stilde yarışan 4 numaralı golden koza olacaktır.
  İlk kez gökhan kocakaya ile start alacak olan golden koza, ısrarla liderliği alabilir.
  Eğer kendine rapair man’i rakip görüyorsa, ona liderliği bırakmaması gerekir.
  Liderliği bıraksa da şansının yüksek olduğunu belirtelim.

  Son olarka, 2 numaralı north iron’u yazalım.
  Öndeki ikili, ısrarla liderlik mücadelesi yaparlarsa, north iron bu hatayı affetmeyecektir.
  Bu rakipleri geçebilecek güçte olduğunun altını çizelim.

  Bu koşu için rakamsal sıralamamız, 1, 4, 2 şeklindedir.

  Yazı kaynağı : www.yildizlibulten.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap