Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  22 eylül günlük burç yorumları

  1 ziyaretçi

  22 eylül günlük burç yorumları Ne90'dan bulabilirsiniz

  Günlük Burç Yorumları 22 Eylül 2022

  Günlük Burç Yorumları 22 Eylül 2022, Günlük Burç Yorumunuzu Okudunuz mu? Akrep, İkizler, Yengeç, Balık, Koç, Başak Erkeği – Kadını günlük Burç Yorumları

  22 Eylül 2022 Günlük Burç Yorumunuzu Okudunuz mu?

  Günlük Burç Yorumları 22 Eylül 2022; Bugün yıldızlar tarafından aşk, sağlık, para gibi konularda size neler söyleniyor? Koç Burcu, Boğa Burcu, İkizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu, Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcu günlük astroloji yorumları.

  Koç Burcu Günlük Burç Yorumları 22 Eylül

  Sabit bir mevduat veya sigortanın olgunlaşması ve servetinize eklenmesi muhtemeldir. Bugün, yakın ve sevdiklerinizle bağ kurma fırsatınız olabilir. Birden fazla mülke sahip olanlar, bazılarını bloğa koymaya karar verebilir. Geleneksel tıp, tekrarlayan bir rahatsızlık için rahatlama sağlayabilir. Bir aile gencine karşı katı olmanız, araba kullanmayı öğrenmeniz, tek başına bir tur atmak için dışarı çıkmamanız gerekecek.

  Bugünün uğurlu sayısı: 6

  Bugünün uğurlu rengi: Pembe

  Bugünün falı: Kozmik Fal

  Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları 22 Eylül

  Sevginiz ve desteğiniz bir aile büyüğünün karanlık ruh hallerinden kurtulmasına yardımcı olabilir. İş yerindeki bir rakip baltayı gömebilir ve arkadaşınız olabilir. Bugün, ilginç etkinliklere katıldıkça okul eğlenceli görünüyor. Yeni bir davacı, atalarınızın mülkü üzerinde hak iddia edebilir. Okulda çocuklara öğretilen teknik bir konu, sokağınızda pek iyi olmayabilir. Çocuklarınızın çevrimiçi etkinliklerini izleyin. Formda kalmak için sağlıklı seçenekler seçin.

  Bugünün uğurlu sayısı: 2

  Bugünün uğurlu rengi: Siyah

  Bugünün falı: Kül Falı

  İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları 22 Eylül

  Bu işaretin altındaki insanlar için istisnai bir gün öngörülmektedir. Almak için çok uğraştığınız yeni bir iş size gelecek. Okulunuzda bir ödül veya onur için seçilebilirsiniz. Farklı bir kariyer peşinde koşanlar için aile desteği orada olacaktır. Pikniğin veya arkadaşlarla gezmenin tadını çıkarmak bugün belirtilir. Yeni bir fitness rutini başlatmak daha zinde olmanıza yardımcı olacaktır. Bazılarınız mülke yatırım yapabilir.

  Bugünün uğurlu sayısı: 5

  Bugünün uğurlu rengi: Beyaz

  Bugünün falı: El Falı

  Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları 22 Eylül

  Yakın bir ilişkinin evde pozitifliği ziyaret etmesi ve yayması muhtemeldir. Yeni yapılan otoyolların avantajlarını sorunsuz ve hızlı yolculukta ilk elden yaşayabilirsiniz. Bir davada yasal engellerin aşılması zaman alabilir. Sadece mülkünüze bakmak için başka bir şehre seyahat edebilirsiniz. Kendini çöplükte hissedenlerin bu kasvetten kurtulmanın yollarını bulması gerekebilir. İnsanların yargılayıcı tavırlarından incinmeyin; sen olmak sorun değil.

  Bugünün uğurlu sayısı: 6

  Bugünün uğurlu rengi: Gri

  Bugünün falı: Tarot Falı

  Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları 22 Eylül

  Sorunlara ortak bir çözüm bulmak için diğer departmanlarla etkileşim kurun. Önceki yılların çözülmüş kağıtlarını gözden geçirerek sınav düzeni hakkında adil bir fikir edinin. Başka bir şehirde bir gece geçirileceği belirtilir ve şehirlerarası sürüş heyecan verici olacaktır. Arkadaşlarla eğlenmek belirtilir. Bir emlak anlaşması üzerinde pazarlık yapmak, size iyi bir fiyata bir mülk edinmenizi sağlayabilir. Yoğun egzersizler yaparak kendinizi aşırı yormayın. Parmaklarınızı şüpheli bir yatırımda yakabilirsiniz, bu yüzden dikkatli olun.

  Bugünün uğurlu sayısı: 4

  Bugünün uğurlu rengi: Mor

  Bugünün falı: Küre Falı

  Başak Burcu Günlük Burç Yorumları 22 Eylül

  Bu işaretin altındaki insanlar için mükemmel bir gün öngörülmektedir. Birine ödünç verilen paranın tam olarak iade edilmesi muhtemeldir ve büyük bir rahat nefes almanıza neden olur. İş yerindeki kıdemlileriniz, becerilerinizi geliştirme arzunuzu takdir edecek. Bu, zayıf konularınızdaki tüm şüphelerinizi gidermenin günüdür. Bazıları için bir yoga kampına katılmak belirtilir. En sevdiğin yemek seni evde bekliyor olabilir, o yüzden acele et ofisten dön!

  Bugünün uğurlu sayısı: 1

  Bugünün uğurlu rengi: Yeşil

  Bugünün falı: Kader Falı

  Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları 22 Eylül

  Şirketinizin çekirdek grubunun bir üyesi olmak, şapkanızda bir tüy olacak. Bir okul yarışmasında akranlarınızı geride bırakarak itibarınızı artıracaksınız. Gün sizi bir aile buluşması düzenlemekle meşgul bulabilir. Bir komşu bugün en son dedikodularla gelebilir. İş yerinize yakın kiralık bir daire bulmayı başaracaksınız. Birisi hakkındaki izleniminizin kararınızı etkilemesine izin vermeyin.

  Bugünün uğurlu sayısı: 3

  Bugünün uğurlu rengi: Kırmızı

  Bugünün falı: Peçete Falı

  Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları 22 Eylül

  Mevcut patronunuzun gözüne girmek için sizden tam olarak ne bekleniyorsa onu yapın. Okuldaki yaşlıların bir ödevi tamamlamada size yardımcı olması muhtemeldir. Hacca gidenler için rahat bir yolculuk öngörülmektedir. Mülk satın almak için emlak fiyatlarının kaymasını beklemeniz gerekebilir. Birinin evinde fazla kalarak istenmeyen misafir olmayın.

  Bugünün uğurlu sayısı: 2

  Bugünün uğurlu rengi: Pembe

  Bugünün falı: Tanrıça Tarotu

  Yay Burcu Günlük Burç Yorumları 22 Eylül

  İnsanlarla uğraşanlar bugün normalden daha büyük bir kalabalıkla karşılaşabilirler. Muhtemelen huysuz bir aile büyüğü ile takdire şayan bir şekilde başa çıkacaksınız. Bir aile mülkünün adınıza gelmesi muhtemeldir. Uzun süredir devam eden bir kaza davasında maddi tazminat almayı başaracaksınız. Bir tatil için plan yapmak kartlarda. Bir çocuk endişe kaynağı olabilir, ancak uzun sürmez.

  Bugünün uğurlu sayısı: 9

  Bugünün uğurlu rengi: Pembe

  Bugünün falı: Ebced Tarotu

  Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları 22 Eylül

  Bugün, bir işyeri rakibine ayak uydurmayı başaracaksınız. Derse ayak uydurmak istiyorsanız okul çalışmalarını beklemede bırakmayın. Bugün yurtdışından akrabalarınızı bir gezi turuna götürebilirsiniz. Bazıları için ev kredisi başvurusu belirtilmektedir. Satmaya çalıştığınız bir ev eşyası için iyi bir fiyat almanız muhtemeldir. Sağlıklı bir yaşam sürmek istiyorsanız zindeliği hedefiniz haline getirin. Finansal olarak güvende kalın.

  Bugünün uğurlu sayısı: 5

  Bugünün uğurlu rengi: Yeşil

  Bugünün falı: Zen Tarot

  Kova Burcu Günlük Burç Yorumları 22 Eylül

  Ürününüzle ilgili olumlu geri bildirimler işletmenizin büyümesine yardımcı olacaktır. Şimdi çalışmalara verilen çabalar, gelecekte size büyük fayda sağlayacaktır. Bugün yeni yürümeye başlayan çocuğunuzun çevrimiçi sınıfında meşgul olabilirsiniz. İlgili makam tarafından usulüne uygun olarak doğrulanmış mülkle ilgili tüm belgeleri aldığınızdan emin olun. Formda kalma çabalarınız başarılı olacaktır. Bazıları için hava yolculuğu belirtilir. Altına yatırım yapmak için güzel bir gün. Önerilere zihninizi açık tutun.

  Bugünün uğurlu sayısı: 7

  Bugünün uğurlu rengi: Mor

  Bugünün falı: Rumi İskambil

  Balık Burcu Günlük Burç Yorumları 22 Eylül

  Bu rekabetçi dünyada, kartlarınızı göğsünüze yakın tutmak en iyisidir. Bir aile fırsatı sizi başka bir şehre seyahat ederken bulabilir. İyi maaşlı bir kiracı istiyorsanız, evinizin şeklini alın. Sadece formda kalmak için değil, aynı zamanda zihinsel stresten korunmak için bir egzersiz rutini oluşturun. Yatırım yapmadan önce uzmanların tavsiyelerini almakta fayda var. Bazıları için bir turnuvaya girmek belirtilir. Zam talebiniz geri çevrilebilir ve sizi üzebilir.

  Bugünün uğurlu sayısı: 5 

  Bugünün uğurlu rengi: Mavi

  Bugünün falı: Taş Falı

  Online Fal Baktırmak

  Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız Turuncu Fal’a ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

  Yazı kaynağı : www.turuncufalcafe.com

  22 Eylül 2022 günlük burç yorumları! Günün nasıl geçecek?

  22 Eylül 2022 günlük burç yorumları! Günün nasıl geçecek?

  Şimdi oturum açın, her yorumda isim ve e.posta yazma zahmetinden kurtulun. Oturum açmak için bir hesabınız yoksa, oluşturmak için buraya tıklayın.

  Yorum yazarak Odak Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Odak Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Odak Haber editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Odak Haber değil haberi geçen ajanstır.

  Yazı kaynağı : www.odakhaber.com

  22 Eylül 2022 günlük burç yorumları! Koç, boğa, akrep ve tüm burçlar... Dilara Yıldızhan yorumladı

  22 Eylül 2022 günlük burç yorumları! Koç, boğa, akrep ve tüm burçlar... Dilara Yıldızhan yorumladı

  Aşk, kariyer, sağlık, yeni ay, dolunay, retrolar, tutulmalar... Astroloji, koronavirüs pandemisinin ardından daha çok merak edilen bir alan. Günlük, haftalık, aylık burç yorumları artık daha da yakından  takip ediliyor. Peki, 22 Eylül 2022 Perşembe günü hangi burcu neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için 22 Eylül günlük burç yorumlarını  kaleme aldı. İşte 22 Eylül Perşembe için günlük burç yorumları... 

  22 EYLÜL 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI  Burcunuzun üzerine tıklayarak daha detaylı bilgiler de alabilirsiniz... 

  KOÇ BURCU- 22 EYLÜL 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Sevgili Koç; bugün aşk, çocuk, hobilerinizle ilgilendiğiniz bir gündesiniz. Aşk, çocuk, hobi ve tatil konularında engellerle karşılaşabilirsiniz. Otoriteyle anlaşmaya çalışmalısınız. Eğitim, kısa seyahatle ilgili ise istedikleriniz için harekete geçebilirsiniz. Kardeşler ve yakın çevreniz sizi destekleyecek.


  BOĞA BURCU - 22 EYLÜL 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

  Sevgili Boğa; bugün aile ve evinizle ilgilenebilirsiniz ama kariyer hayatınızdaki sorunlar aile hayatınızı etkileyebilir. Ayrıca maddi kaynaklarınızı geliştirecek yatırım fırsatı yakalayabilirsiniz. Sadece sakin kalıp fevri tutumlara girmemenizi öneriyorum.

  İKİZLER BURCU - 22 EYLÜL 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Sevgili İkizler; bugün yakın çevre ve kardeşlerle ilgili güzel gelişmeler gerçekleşebilir. İletişimde sorunlar ve engellerle karşılaşabilirsiniz. Ayrıca ani tartışmalar içinde kalabilirsiniz. Psikolojinize dikkat etmelisiniz.

  YENGEÇ BURCU -22 EYLÜL 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Sevgili Yengeç; bugün maddi kaynaklarınızla ilgili dikkatli olmalısınız. Ani para çıkışları gerçekleşebilir. Ayrıca sosyal çevrenizin tavsiyelerine uymanızı tavsiye etmiyorum.

  ASLAN BURCU - 22 EYLÜL 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Sevgili Aslan; bugün kendinizi aktif ve iyi hissediyorsunuz. Partner ya da ortakla sorunlar yaşanabilir. Dengede kalmaya çalışmalısınız. Sosyal çevrenizle iyi bir gün geçirebilirsiniz. 

  BAŞAK BURCU - 22 EYLÜL 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Sevgili Başak; bugün içe çekilebilir, duygusal olarak yalnız hissedebilirsiniz. Kariyer hayatınızla ilgili olumlu gelişmeler gerçekleşebilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz ayrıca otoriteyle aranızı iyi tutmaya çalışın.

  TERAZİ BURCU -22 EYLÜL 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUM

  Sevgili Terazi; bugün sosyalleşebilir, arkadaşlarınızla güzel zaman geçirebilirsiniz. Hobi, aşk, çocuklarla ilgili ise sorunlar yaşanabilir. Yurt dışı, eğitim, seyahatler ise önemli olacak. Bu konuda fırsatlar yakalayabilirsiniz.

  AKREP BURCU -22 EYLÜL 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Sevgili Akrep; bugün kariyer ve iş hayatınıza odaklanabilirsiniz fakat aile içi sorumluluklarınız sizi zorlayabilir. Otoriteyle anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Partnerle de ani sorunlara yaşanabilir.Maddi kaynaklarla ilgili ise fırsatlarınız var.

  YAY BURCU - 22 EYLÜL 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Sevgili Yay; bugün yurt dışı, eğitim, seyahat, hukuk konularıyla ilgili bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. Otoriteyle anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Sağlığınıza ise dikkat etmelisiniz. Gündelik hayatta ani kazalar yaşanabilir. Partnerle ilgili güzel fırsatlarınız var.

  OĞLAK BURCU - 22 EYLÜL 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Sevgili Oğlak; bugün maddi konular, para konuları ön plana çıkıyor ve aşk, çocuk, hobilerden dolayı ani harcamalar gerçekleşebilir. Okült konular, cinsellik konuları da ön plana çıkabilir. Eğitimle ilgili de özellikle okült konularda derinleşebilirsiniz. Çalışma hayatınızda ise çok çalışarak istediğiniz kazancı elde etme fırsatı yakalayabilirsiniz.

  KOVA BURCU-22 EYLÜL 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Sevgili Kova; bugün partneri ortak ya da yakın arkadaşınızla zaman geçirebilirsiniz. Ani sorunlar yaşanabilir özellikle de aile ve evinizle ilgili değişimler yaşanabilir. Aşk, hobi, tatil ve çocuklarınızla ilgili ise partnerle beraber hareket edebilir, güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

  BALIK BURCU -22 EYLÜL 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Sevgili Balık; bugün çalışma hayatı, gündelik işlerle ilgilenebilirsiniz. Gündelik hayatta ve çalışma hayatınızda ani iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Ayrıca trafikte de dikkatli olmalısınız. Aile ve evinizle ilgili ise güzel gelişmeler sizinle olacak. Sadece psikolojinize dikkat etmelisiniz.

  Astrolog Dilara Yıldızhan'ı takip etmek için: instagram.com/astrologdilarayldzhn/

  Elele astrolojisayfalarında ayrıca günlük, haftalık, aylık burç yorumlarını, burç uyumunu, burç özelliklerini, yükselen burç hesaplama modülü vetarot falı bakmayı; Çin astrolojisini bulabilirsiniz... 

  Yazı kaynağı : www.elele.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap