Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  23 kasım 2022 şans topu sonuçları

  1 ziyaretçi

  23 kasım 2022 şans topu sonuçları Ne90'dan bulabilirsiniz

  Şans Topu sonuçları açıklandı! 23 Kasım Şans Topu çekilişinde ikramiye kazandıran numaralar ve sorgulama...

  Şans Topu sonuçları açıklandı! 23 Kasım Şans Topu çekilişinde ikramiye kazandıran numaralar ve sorgulama...

  Sisal oyunlarından Şans Topu, iki gün çekiliyor. Şans Topu çekilişinde ise 5+1 bilen de ödülün sahibi oluyor. Çekilişler canlı olarak yayımlanıyor. İşte, 23 Kasım Şans Topu sonucu sorgulama...

  23 KASIM ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

  Kazandıran oyunlardan Şans Topu, çarşamba akşamı saat 20:00'de düzenlendi. Çekiliş ise millipiyangoonline.com ve millipiyango TV Youtube kanalından canlı olarak aktarılıyor.

  Kazandıran numaralar; 2-5-7-9-28+4 oldu. Açıklanan sonuçlara göre 5+1 bilen 2 kişi 367.628,45 TL kazandı.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Şans Topu çekiliş sonuçları ikramiye sorgulama ekranı millipiyangoonline.com'da! 23 Kasım 2022 Şans Topu sonuçları açıklandı; 367.628,45 TL 2 kişiye çıktı

  Şans Topu çekiliş sonuçları 23 Kasım 2022

  Şans Topu çekiliş sonuçları 23 Kasım 2022

  Şans Topu kazandırmaya devam ediyor. Şans Topu çekilişi Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak gerçekleştirildi. Çekiliş sonrası bu akşamın kazandıran numaraları belli oldu. İşte 23 Kasım 2022 Şans Topu sonuçları ve Şans Topu sorgulama ekranı....

  Bu akşamın kazandıran şanslı numaraları 2-5-7-9-28 ve 4 (Joker) oldu.

  ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

  Şans Topu oynamanın kuralları neler?

  Şans Topu (5+1) oyunu, iki farklı sayı kümesi içerisinden, belirlenen sayıda numara seçilmesi esasına dayanıyor. Üst bölüm 1-34 numaradan, alt bölüm ise 1-14 numaradan oluşuyor.

  Oyunseverler, üst bölümden 5 adet, alt bölümden 1 adet numarayı seçerek oyuna katılabiliyor.

  Şans Topu, ikramiye grupları, (5+1), (5), (4+1), (4), (3+1), (3), (2+1), (1+1) ve yeni kategorisi (0+1) olarak sıralanıyor. Yenilenen Şans Topu oyununda, oyunseverler artık üst bölümde bilemese de alt bölümde 1 numara bilse de kazanıyor.

  Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Şans Topu’nda her kolonun fiyatı ise 2 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/sans-topu/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.

  Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

  Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

  Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

  Yazı kaynağı : www.posta.com.tr

  Şans Topu sonuçları açıklandı! 23 Kasım 2022 Milli Piyango Online MPİ Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama ekranı

  Şans Topu sonuçları açıklandı! 23 Kasım 2022 Milli Piyango Online MPİ Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama ekranı

  ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

  Şans Topu, 1 ila 34 (dahil) arasındaki beş rakamın ve 1 ila 14 (dahil) arasındaki bir rakamın sıra gözetilmeksizin doğru tahmin edilmesinden oluşur.

  Bir oyun kombinasyonu, oyuncunun çekilişte tahmin edeceği 1 ila 34 (dahil) arasındaki beş rakamdan ve 1 ila 14 (dahil) arasındaki bir rakamdan oluşur.

  Tek bir oyun kombinasyonunun (kolon) ücreti 2 TL'dir. Minimum oynama tutarı tek bir oyun kombinasyonun (kolon) ücretine eşittir.

  Kazanan kombinasyon, her çekilişte iki farklı seriden çekilen rakamlardan oluşur : 1 ila 34 (dahil) arasındaki beş rakam ve 1 ila 14 (dahil) arasındaki bir rakam. Beş rakam, çekilen her bir rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden 1 ila 34 (dahil) arasındaki rakamlardan çekilir. Sisal Şans sistemi sayesinde her bir çekiliş tahmin edilemez olup her kombinasyonun çıkma olasılığı aynıdır.

  SEN SEÇ!

  Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Şans Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 5+1 numara ile şanslı kupon oluşur.

  SİSTEM OYUNU

  Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda üst bölümden 5 numaradan fazla ve/veya alt bölümden 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu durumda birden çok kolon oluşturulur. Üst bölümden en fazla 10 numara, alt bölümden ise 14 numara işaretlenebilir.

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap