Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  30 ocak 5 şubat 2023 haftalık burç yorumları

  1 ziyaretçi

  30 ocak 5 şubat 2023 haftalık burç yorumları Ne90'dan bulabilirsiniz

  Haftalık burç yorumları (30 Ocak- 5 Şubat 2023): Dilara Yıldızhan'ın kaleminden tüm burçlar…

  Haftalık burç yorumları (30 Ocak- 5 Şubat 2023): Dilara Yıldızhan'ın kaleminden tüm burçlar…

  Pandemi döneminde ilginin arttığı alanlardan biri de astroloji... Günlük, haftalık, aylık burç yorumları çok merak edilenler arasında. 30 Ocak Pazartesi itibarıyla yeni bir haftaya başlıyoruz. Peki, 30 Ocak- 5 Şubat 2023 haftası burçları neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan, haftalık burç yorumlarını Elele okurları için kaleme aldı: Haftalık burç yorumlarının ardından burcunuza tıklayarak günlük, aylık, yıllık burç yorumlarına da bakabilirsiniz. Hazırsanız başlayalım...

  30 Ocak- 5 Şubat 2023 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI


  Burcunuza tıklayarak daha detaylı bilgilere de ulaşabilirsiniz.

  KOÇ BURCU 

  Sevgili Koç; haftaya yakın çevre, eğitim, kardeşler, seyahatlerle ilgilenerek başlıyorsunuz. Enerjik ve konuşkan olabilirsiniz. Hafta ortasında; ev, aile, gayrimenkul konuları ön plana çıkabilir, bazı aksilikler gerçekleşebilir. Hafta sonunda; sosyal çevrenizden, bağlı olduğunuz topluluk ya da derneklerden dolayı ani para çıkışları gerçekleşebilir. Ayrıca aşk, çocuk, eğlence, hobilerinizle ilgilenebilirsiniz. Harika bir hafta geçirmenizi diliyorum.

  BOĞA BURCU 

  Sevgili Boğa; haftaya para, maddi kaynaklarla ilgilenerek başlıyorsunuz. Hafta ortasında; yakın çevre, kardeşler, eğitim, seyahatler ön plana çıkabilir. Hafta sonunda; kariyer hayatınızda ise ani olaylar gerçekleşebilir. Ayrıca sağlığınıza da dikkat etmelisiniz. Ayrıca ev, aile, gayrimenkul konularıyla ilgilenebilirsiniz. Harika bir hafta geçirmenizi diliyorum.

  İKİZLER BURCU 

  Sevgili İkizler; haftaya enerjik, atak, iletişimci yönünüzü ortaya koyarak başlıyorsunuz. Fiziksel değişim yapabilirsiniz. Hafta ortasında; para, gelirler, maddi kaynaklarla ilgili kararlar alabilirsiniz. Hafta sonunda; yurt dışı, eğitim, seyahat, hukuk, hastaneler, cezaevi gibi konularda ani durumlar gerçekleşebilir. Ayrıca yakın çevre, kardeşler, eğitim, seyahatlerle ilgilenebilirsiniz. Harika bir hafta geçirmenizi diliyorum.

  YENGEÇ BURCU

  Sevgili Yengeç; haftaya duygusal olarak içe çekilerek, yalnız hissederek başlayabilirsiniz. Kendinizi yazılı ifade etmek, iletişime geçmek, eğitim almak, seyahat etmek ruhunuza iyi gelecektir. Hafta ortasında; kendinizi iyi hissedeceksiniz, duygularınızı rahat dile getirebileceksiniz. Hafta sonunda; para, maddi gelirlerle ilgili kararlar alabilirsiniz. Sosyal çevreniz, bağlı olduğunuz dernekler, vakıflardan dolayı ani harcamalar yapabilirsiniz. Harika bir hafta geçirmenizi diliyorum.

  ASLAN BURCU 

  Sevgili Aslan; haftaya sosyalleşerek, arkadaşlarınızla ilgilenerek başlıyorsunuz. Hafta ortasında; duygusal olarak içe çekilebilir, kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Ailenizle ilgilenmek, yemek yapmak, evinizde zaman geçirmek ruhunuza iyi gelecektir. Hafta sonunda; enerjik, yaşam dolu hissedeceksiniz. Evlilik, ortaklık, kariyer konularında ani gelişmeler gerçekleşebilir. Harika bir hafta geçirmenizi diliyorum.

  BAŞAK BURCU 

  Sevgili Başak; haftaya kariyer hayatınızda odaklanarak başlıyorsunuz. Hata ortasında sosyalleşebilir, arkadaşlarınızla güzel zaman geçirebilirsiniz. Hafta sonunda; duygusal olarak yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Tatil, eğlence, sanat, çocuklarla ilgilenmek ruhunuza iyi gelecektir. Yurt dışı, eğitim, hukuk, sağlık, evcil hayvanlarınızla ilgili ani olaylar gerçekleşebilir. Harika bir hafta geçirmenizi diliyorum.

  TERAZİ BURCU

  Sevgili Terazi; haftaya yurt dışı, eğitim, seyahat, hukuk konularıyla ilgilenerek başlıyorsunuz. Hafta ortasında; kariyer, iş hayatınız ön plana çıkabilir. Hafta sonunda; sosyalleşebilir, arkadaşlarınızla güzel zaman geçirebilirsiniz. Aşk, çocuk, tatil, borsa, eğlenceden dolayı harcamalarınız artabilir. Harika bir hafta geçirmenizi diliyorum.

  AKREP BURCU 

  Sevgili Akrep; haftaya para, cinsellik, sağlık konularıyla ilgilenerek başlıyorsunuz. Hafta ortasında; yurt dışı, eğitim, seyahat, hukuk konuları ön plana çıkabilir. Hafta sonunda; ev, aile, evlilik, ortaklık konularında ani olaylar içinde kalabilirsiniz. Ayrıca kariyer ve iş hayatınızla ilgilenebilirsiniz. Harika bir hafta geçirmenizi diliyorum.

  YAY BURCU

  Sevgili Yay; haftaya partner, evlilik, ortaklık, mahkeme konularıyla ilgilenerek başlıyorsunuz. Hafta ortasında; para, cinsellik, ameliyat, okültizm konuları ön plana çıkabilir. Hafta sonunda; yurt dışı, eğitim, seyahat, hukuk konularıyla ilgilenebilirsiniz. Ayrıca çalışma hayatı, evcil hayvanınız, eğitim, seyahat, kardeşlerle ilgili ani olaylar içinde kalabilirsiniz. Harika bir hafta geçirmenizi diliyorum.

  OĞLAK BURCU 

  Sevgili Oğlak; haftaya çalışma hayatı, yanınızda çalışanlar, sağlık, evcil hayvanlarınızla ilgilenerek başlıyorsunuz. Hafta ortasında; partner, ortaklık, evlilik, mahkeme konuları gündeminize gelebilir. Hafta sonunda; para, cinsellik, ameliyat konuları ön plana çıkabilir. Ayrıca aşk, çocuk, hobi, eğlenceden dolayı çok para harcamak zorunda kalabilirsiniz. Harika bir hafta geçirmenizi diliyorum.

  KOVA BURCU 

  Sevgili Kova; haftaya aşk, çocuk, tatil, borsa konularıyla ilgilenerek başlıyorsunuz. Hafta ortasında; çalışma hayatı, yanınızda çalışanlar, evcil hayvanınızla ilgili konular gündeminize gelebilir. Hafta sonunda; partner, ortaklık, evlilik konularında bazı aksilikler çıkabilir. Ayrıca ev, aile konularında beklenmedik kararlar alabilirsiniz. Harika bir hafta geçirmenizi diliyorum.

  BALIK BURCU 

  Sevgili Balık; haftaya evinizle, ailenizle ilgilenerek başlıyorsunuz. Hafta ortasında; aşk, çocuk, borsa, hobilerinizle ilgili güzel gelişmeler gerçekleşebilir. Hafta sonunda; çalışma hayatı, yanınızda çalışanlar, evcil hayvanlarınızla ilgili ani aksilikler gerçekleşebilir. Trafikte ise dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum. İletişimde sakin kalmaya özen göstermelisiniz. Harika bir hafta geçirmenizi diliyorum.

  Elele astrolojisayfalarında ayrıca günlük, haftalık, aylık burç yorumlarını, burç uyumunu, burç özelliklerini, yükselen burç hesaplama modülü vetarot falı bakmayı; Çin astrolojisini bulabilirsiniz... 

  İLGİLİ İÇERİKLER

  Yazı kaynağı : www.elele.com.tr

  Başak Haftalık Burç Yorumu / 30 Ocak-5 Şubat 2023

  Boğa Haftalık Burç Yorumu / 30 Ocak-5 Şubat 2023

  30 Ocak - 5 Şubat Haftalık Terazi Burcu Yorumu

  30 Ocak - 5 Şubat Haftalık Terazi Burcu Yorumu

  Astrolog Dr. Şenay Devi 30 Ocak - 5 Şubat 2023 haftası Terazi burcunu neler bekliyor, detaylarıyla yorumluyor.

  Terazi burcu özel yaşamı, iş hayatı, sağlık, aşk ve ilişkileri bu hafta nasıl şekillenecek öğrenmek için hemen videomuzu izleyebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.astrodeha.com

  29 Ocak 2023 Pazar burç yorumu - Günlük burç yorumları

  29 Ocak 2023 Pazar burç yorumu - Günlük burç yorumları

  Bu hafta Ay’ın ışığı büyürken planlarımızda daha fazla ilerleme kaydedebiliriz. Özellikle haftanın ilk günlerinde düşüncelerimizi hızlı bir şekilde pratik hale getirmek mümkün. 1 Şubat’ta bazı çift durumlar yüzünden seçimler yapmak söz konusu olabilir. Bu hafta aynı zamanda hem aşk hayatımıza, hem de arkadaşlıklara yönelik konularda şanslıyız. Sürprizler, önemli karşılaşmalar ve arkadaşlıklarımızı geliştirebilecek olanaklar var. 4 Şubat'ta ise ani durumlara karşı biraz daha planlı olmak gerekebilir.

  AY TAKVİMİ

  Hangi gün nelere önem verelim ?

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap