Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  9.sınıf takdir teşekkür hesaplama anadolu imam hatip lisesi

  1 ziyaretçi

  9.sınıf takdir teşekkür hesaplama anadolu imam hatip lisesi Ne90'dan bulabilirsiniz

  Anadolu İmam Hatip Lisesi 9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama 2023

  Anadolu İmam Hatip Lisesi 9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama

  Anadolu İmam Hatip Lisesi 9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama

  Anadolu İmam Hatip Lisesi 9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama

  Aşağıda göreceğiniz 9. Sınıf takdir teşekkür hesaplama sistemi ile karne döneminde alacağınız başarı belgesini ortalama aldığınız puanları yazarak hemen öğrenebilirsiniz. Bu sistem 2022-2023 eğitim ve öğretim yılına uyumlu hazırlanmıştır.

  Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı Nasıl Çalışıyor?

  Takdir Teşekkür Hesaplama aracı ile karne döneminde alacağınız başarı belgesini öğrenmek oldukça basit. Aşağıdaki derslerin sağ tarafında bulunan boşluğa ortalama puanınızı yazınız. Daha sonra "Hesapla" butonuna basınız.

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  9. Sınıf Anadolu İmam Hatip Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama

  E-Okul İle Uyumlu 9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama

  E-Okul Uyumlu 9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama, 9. Sınıf öğrencilerimiz için hazırladığımız takdir teşekkür hesaplama sayfamız da, girdiğiniz ders notlarınıza göre aldığınız belgeyi ve ortalamanızı gösteriyoruz. 9. Sınıf 1. dönem ya da 2. dönem fark etmeden her iki dönem için de bu takdir teşekkür hesaplamasını yapabilirsiniz. 9. sınıfta belge alacak mıyım ? Hangi belgeyi alacağım ? 9. sınıf takdir belgesi alacak mıyım? 9. sınıf teşekkür belgesi mi takdir belgesi mi alacağım? 9. Sınıf ortalamam kaç? 9. Sınıfta belge alıp almadığınızı ve diğer sorularınızın cevaplarını öğrenin. 9. Sınıf notlarınızı hesaplamanız için bilmeniz gereken birkaç önemli noktayı söyleyeyim.

  9. sınıf takdir teşekkür hesaplama

  9. sınıf takdir teşekkür hesaplama sonucunda sistemimiz sizlere hangi belgeyi alacağınızı söylemekle birlikte karne ortalamanızı ve hangi dersinizin zayıf olduğunu da söylemektedir. 9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplaması Nasıl Yapılır? 

  Yazı kaynağı : kazanim-testleri.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap