Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  a1 capital yatirim menkul değerler a.ş

  1 ziyaretçi

  a1 capital yatirim menkul değerler a.ş Ne90'dan bulabilirsiniz

  KAP

  MENKUL KIYMETLER ARACILIK FAALİYETLERİ

  Yazı kaynağı : www.kap.org.tr

  A1CAP - A1 CAPITAL YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. Hisse Senedi Fiyatı Grafik Teknik Temel Analiz Haberler — BIST:A1CAP

  A1CAP - A1 CAPITAL YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. Hisse Senedi Fiyatı Grafik Teknik Temel Analiz Haberler — BIST:A1CAP

  A1 Capital Yatırım Menkul Değerler, 1990 yılında Form Menkul Değerler A.Ş. adıyla kurulmuştur.

  A1 Capital, müşterilerine hisse senetleri ve VİOP işlemlerine aracılık, Forex, yatırım danışmanlığı, portföy yönetimi, halka arz, borçlanma aracı ihracı, şirket değerlemesi, şirket satın alma ve birleşme, proje finansmanı, sermaye artırımı ve çağrı işlemlerine aracılık hizmetleri sunmaktadır.

  2007 yılında Fransız Credit Agricole grubu tarafından satın alınan A1 CAPITAL, Credit Agricole Chevureux Menkul Değerler A.Ş. olarak faaliyetlerine devam etmiştir. Daha sonra Güler Yatırım Holding tarafından satın alınmış ve 2013 yılında şirket’in unvanı "A1 Capital Menkul Değerler A.Ş." olarak değiştirilmiştir

  2015 yılında A1 Capital sermaye piyasalarındaki etkinliğini artırmak amacıyla SPK’nın da izniyle Ulus Menkul Değerler A.Ş.’nin %100’ünü satın almış ve Ulus Menkul ile birleşmiştir.

  2015 yılında ise Şirket’in unvanı "A1 Capital Yatırım Menkul Değerler A.Ş." olarak değiştirilmiştir. 2016’da da Ayborsa Menkul’ün %100 payı alınmış olup, A1 Capital ile birleşme süreci Temmuz 2016’da tamamlanmıştır.

  Alkhair Capital Menkul Değerler'in %100 payı da 2018 yılında satın alınarak A1 Capital ile birleşme süreci aynı yıl tamamlanmıştır.

  A1 Capıtal, Merkez Ofis/Maslak olmak üzere Göztepe, Beylikdüzü, Ataşehir, Ankara, İzmir, Bursa,  Mersin ve Kadıköy, Zekeriyaköy, Antalya, Kurtköy, Kayseri İrtibat Büroları aracılığıyla 13 noktada hizmet vermektedir. Şirket’in bünyesinde 2020 itibariyle toplam 112 personel çalışmaktadır.

  A1 Capital 136,4 milyon TL tutarında 8 adet halka arz ve 130 milyon TL tutarında 6 adet bono ihracı gerçekleştirmiştir.

  A1 Capital tarafından ücretsiz sunulan Hisse Koçu uygulaması, BIST bünyesinde işlem gören hisse senetleri için alım satım tavsiyesi vererek yatırımcıya hizmet etmektedir.

  Kesin alım satım pazarında (nitelikli yatırımcılar arasında) A1CAP, ACP kodu ile işlem görmektedir.

  Yazı kaynağı : www.gcmyatirim.com.tr

  JavaScript is not available.

  We’ve detected that JavaScript is disabled in this browser. Please enable JavaScript or switch to a supported browser to continue using twitter.com. You can see a list of supported browsers in our Help Center.

  Help Center

  Terms of Service Privacy Policy Cookie Policy Imprint Ads info © 2022 Twitter, Inc.

  Yazı kaynağı : twitter.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap