Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  acıbadem sağlık sigortası müşteri hizmetleri

  1 ziyaretçi

  acıbadem sağlık sigortası müşteri hizmetleri Ne90'dan bulabilirsiniz

  İletişim

  İletişim

  KİŞİSEL VERİLERİN ELDE EDİLMESİ VE İŞLENMESİ İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME FORMU

  Acıbadem Sağlık Hizmetleri ve Ticaret A.Ş. (“Acıbadem”) ve Acıbadem’in hakim ve bağlı şirketleri (hepsi birlikte “Acıbadem Grubu” olarak anılacaktır.) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ve ilgili mevzuat kapsamında Veri Sorumlusu sıfatıyla, kişisel verileriniz, aşağıda açıklanan çerçevede ve 3359 sayılı Sağlık Hizmetleri Temel Kanunu, 663 sayılı Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Özel Hastaneler Yönetmeliği ve Sağlık Bakanlığı düzenlemeleri ve sair mevzuata uygun olarak işlenebilecektir.

  1. Kişisel Verilerin elde Edilmesi, İşlenmesi ve İşleme Amaçları

  Kişisel verileriniz Acıbadem Grubu tarafından sağlanmakta olan kamu sağlığının korunması, koruyucu hekimlik, tıbbî teşhis, tedavi ve bakım hizmetlerinin yürütülmesi, sağlık hizmetleri ile finansmanının planlanması ve yönetimi amaçlarıyla ve Acıbadem Grubu şirketlerinin faaliyet konularına uygun düşecek şekilde; sözlü, yazılı, görsel ya da elektronik ortamda, çağrı merkezi, internet sitesi, sözlü, yazılı ve benzeri kanallar aracılığıyla elde edilmektedir. Sağlık verileriniz başta olmak üzere özel nitelikli kişisel verileriniz ve genel nitelikli kişisel verileriniz, Grup tarafından aşağıda yer alanlar dâhil ve bunlarla sınırlı olmaksızın bu maddede belirtilen amaçlar ile bağlantılı, sınırlı ve ölçülü şekilde işlenebilmektedir:

  Acıbadem Grubu tarafından elde edilen her türlü kişisel veriniz (Özel nitelikli kişisel veriler de dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) aşağıdaki amaçlar ile işlenebilecektir:

  İlgili mevzuat uyarınca elde edilen ve işlenen Kişisel Verileriniz, Acıbadem veya Acıbadem Grubu’na ait fiziki arşivler ve/veya bilişim sistemlerine nakledilerek, hem dijital ortamda hem de fiziki ortamda muhafaza altında tutulabilecektir.

  2. Kişisel Verilerin Aktarılması

  Kişisel verileriniz, Kanun ve sair mevzuat kapsamında ve yukarıda yer verilen amaçlarla Acıbadem ve Acıbadem Grubu tarafından Acıbadem Grubu’na dahil olan şirketler ile, Özel sigorta şirketleri, Sağlık bakanlığı ve bağlı alt birimleri, Sosyal Güvenlik Kurumu, Emniyet Genel Müdürlüğü ve sair kolluk kuvvetleri, Nüfus Genel Müdürlüğü, Türkiye Eczacılar Birliği, Mahkemeler ve her türlü yargı makamı, merkezi ve sair üçüncü kişiler, yetki vermiş olduğunuz temsilcileriniz, avukatlar, vergi ve finans danışmanları ve denetçiler de dâhil olmak üzere danışmanlık aldığımız üçüncü kişiler, düzenleyici ve denetleyici kurumlar, resmi merciler dâhil sağlık hizmetlerini yukarıda belirtilen amaçlarla geliştirmek veya yürütmek üzere işbirliği yaptığımız iş ortaklarımız ve diğer üçüncü kişiler ile paylaşılabilecektir.

  3. Kişisel Veri Elde Etmenin Yöntemi ve Hukuki Sebebi

  Kişisel verileriniz, her türlü sözlü, yazılı, görsel ya da elektronik ortamda, yukarıda yer verilen amaçlar ve Acıbadem’in faaliyet konusuna dahil her türlü işin yasal çerçevede yürütülebilmesi ve bu kapsamda Acıbadem’in akdi ve kanuni yükümlülüklerini tam ve gereği gibi ifa edebilmesi için toplanmakta ve işlenmektedir. İşbu kişiler verilerinizin toplanmasının hukuki sebebi;

  Ayrıca, Kanun’un 6. maddesi 3. fıkrasında da belirtildiği üzere sağlık ve cinsel hayata ilişkin kişisel veriler ise ancak kamu sağlığının korunması, koruyucu hekimlik, tıbbı teşhis, tedavi ve bakım hizmetlerinin yürütülmesi, sağlık hizmetleri ile finansmanının planlanması ve yönetimi amacıyla, sır saklama yükümlülüğü altında bulunan kişiler veya yetkili kurum ve kuruluşlar tarafından ilgilinin açık rızası aranmaksızın işlenebilir.

  4. Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Haklarınız

  Kanun ve ilgili mevzuatlar uyarınca;

  Mezkûr haklarınızdan birini ya da birkaçını kullanmanız halinde ilgili bilgi tarafınıza, açık ve anlaşılabilir bir şekilde yazılı olarak ya da elektronik ortamda, tarafınızca sağlanan iletişim bilgileri yoluyla, bildirilir.

  5. Veri Güvenliği

  Acıbadem, kişisel verilerinizi bilgi güvenliği standartları ve prosedürleri gereğince alınması gereken tüm teknik ve idari güvenlik kontrollerine tam uygunlukla korumaktadır. Söz konusu güvenlik tedbirleri, teknolojik imkânlar da göz önünde bulundurularak muhtemel riske uygun bir düzeyde sağlanmaktadır.

  6. Şikayet ve İletişim

  Kişisel verileriniz teknik ve idari imkânlar dâhilinde titizlikle korunmakta ve gerekli güvenlik tedbirleri, teknolojik imkânlar da göz önünde bulundurularak olası risklere uygun bir düzeyde sağlanmaktadır. Kanun kapsamındaki taleplerinizi, “https://www.acibadem.com.tr/acibademonline/hastaverilerinkorunmasi.html” web adresindeki “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Uyarınca Başvuru Formu” nu doldurarak;

  Kanun kapsamındaki taleplerinizi, https://www.acibadem.com.tr/acibademonline/hastaverilerinkorunmasi.html web adresindeki “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Uyarınca Başvuru Formu” nu doldurarak ve formda belirtilen usullerle tarafımıza iletmenizi rica ederiz.

  Yazı kaynağı : www.acibadem.com.tr

  Bupa Acıbadem Sigorta Müşteri Hizmetleri Şikayetleri - Şikayetvar

  Acıbadem Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  Bu makalemizde Acıbadem Sigorta çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi vereceğiz. Bu iletişim numarasından 444 9 555 Acıbadem Sigorta ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

  Acıbadem Sigorta Müşteri Hizmetleri Numarası

  1992 yılında “Bayındır Sigorta” adıyla kurulan şirket 2004 yılında Mehmet Ali Aydınlar tarafından satın alınarak Acıbadem Sigorta ismini almıştır. 2007 yıllarına gelindiğinde ise dünyanın en büyük fon şirketlerinden olan Abraaj Group şirketinin %50 sine ortak olarak, 2013 yılına kadar ortaklığını sürdürmüştür. 2013 yılının en çok ses getiren ortaklıklarından birini yapan şirket, 280 Milyon dolar işlem hacmi ile yeni ortaklığını finansal bir holding şirketiyle yapmıştır.

  Sektörde sağlık sigortaları alanında uzmanlaşmış ve bu alana yoğunlaşmış sigortalı şirket olma özelliğini taşıyan sayılı şirketlerdendir. Genel müdürlüğü, İstanbul Ataşehir’de bulunan Acıbadem Sigorta, Doğu Marmara, Ege, Orta Anadolu, Güneydoğu Anadolu ve Marmara Bölge Müdürlükleriyle toplam 300’ü aşkın çalışanı ve Türkiye genelinde 350 den fazla acentesi ile sunulan hizmetin hızı ve kalitesini üst düzeye çıkarmak hedefleridir.

  2017 yılı Haziran sonu verilerine göre şirketin, sektör ortalamasının üzerinde bir büyüme performansı ile sağlık, hastalık sigortaları alanında üretimlerini %26 artırarak 628 milyon TL seviyesine çıkarmıştır. Böylece diğer sağlık şirketleri arasında biraz daha ön plana çıkmıştır. İhtiyaç yönetimiyle birlikte sigortalıların bütçe yönetimine de katkı sağlayan esnek ürün yapıları ve diğerlerinden farklı tedavi seçenekleri ile sigortalılarına destek olmaya devam etmektedir.

  Anlaşmalı-anlaşmasız kurum kavramını ortadan kaldıran Acıbadem sigorta sayesinde, network dışında kalan kurumlara ödeyeceğiniz, “katılım payı” farklılaşıyor, böylelikle tüm kurumlardan hizmet alma imkanını sağlıyorlar. Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşmalı olan kurumlarda özel sağlık sigortanız ile birlikte SGK kullanımına da imkan veren sistemleriyle koruma altında olduğunuzu hissedeceksiniz. Günden güne yenilenmeye devam eden Acıbadem Sigorta, artık dişlerinize de bakmaya başlamıştır. Alanında uzman ekipler tarafından geliştirilen sistemlerimiz sayesinde kendini daha iyi, sağlıklı hissedeceksiniz.

  3.500’ü aşkın medikal hizmet ağı sayesinde sigortalılarına yüksek kalitede sağlık hizmeti alma imkanı sunmaktadır. Tamamen iç kaynaklarla geliştirilen ve güvenliğe odaklı alt yapısı kurgulanan sistemleri sayesinde beklemeye son vererek müşteri memnuniyetini her geçen gün daha fazlalaştırmaktadır. Bu artışları kalite standartlarından ödün vermeyerek yapmaktadır. Acıbadem sigortanız yok ise eğer sizde hemen özel sağlık sigortası yaptırarak bu imkanlardan faydalanabilirsiniz.

  Acıbadem Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
  444 9 555

  Acıbadem Sigorta Mail Adresi
  [email protected]

  Arama Terimleri: acıbadem sigorta çağrı merkezi, acıbadem sigorta iletişim, Acıbadem Sigorta müşteri hizmetleri, acıbadem sigorta telefon numarası, acıbadem sigorta şikayet hattı, acıbadem sigorta müşteri hizmetleri numarası, acıbadem sigorta şikayet

  Yazı kaynağı : cagrimerkezimiz.com

  Bupa Acıbadem Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  Bupa Acıbadem Sigorta çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Bupa Acıbadem Sigorta müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Bupa Acıbadem Sigorta şikayet hattına erişebilirsiniz. Bupa Acıbadem Sigorta müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

  Bupa Acıbadem Sigorta Çağrı Merkezi Numarası

  Teknolojinin gelişmesi tıp bilimine de katkıda bulunuyor ve hastalıkların tedavi edilmesinde yeni yöntemlerin ortaya çıkmasını sağlıyor. Sağlık için geliştirilen bu yöntemlerden yararlanmak isteyenler ise her geçen gün artıyor. Dolayısıyla bu da özel sağlık sigortasını ihtiyaç haline getiriyor. Sizler de son teknoloji ile geliştirilen bu sağlık hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız eğer özel sağlık sigortası yaptırmalısınız. Bupa Acıbadem Sigorta olarak özel sağlık sigortası yaptırmanızda sizlere yardımcı olmaya her zaman hazırız. Yaptıracağınız özel sağlık sigortası sayesinde daha sağlıklı ve mutlu bir yaşama sahip olabilirsiniz. Özel sağlık sigortası hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız eğer çağrı merkezi numarası olan 444 9 555’den arayarak anında bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

  Bupa Acıbadem Sigorta çağrı merkezi numarası 444 95 55 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

  Bupa Acıbadem Sigorta Müşteri Hizmetleri Numarası

  Sağlıklı bir yaşam ile daha mutlu olmak ve kendinizi daha çok rahat hissettirmek istiyorsanız eğer sizlerin de ihtiyacı özel sağlık sigortası olmaktadır. Her insanın sağlık durumu veya hastalığı aynı olmadığı için ihtiyacı olan sağlık sigortası da aynı olmamaktadır. Bu yüzden kişiye özel sağlık sigortası hizmetimiz ile ihtiyacınız olan sağlık sigortasını kolaylıkla elde edebileceksiniz. Üstelik sadece kendiniz için değil tüm aile bireylerinizi de aile poliçesi içinde tutabilirsiniz. Kişiye özel olacak olan özel sağlık sigortası hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için müşteri hizmetleri numarası olan 444 9 555’i arayabilirsiniz.

  Bupa Acıbadem Sigorta müşteri hizmetleri numarası 444 95 55 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

  Bupa Acıbadem Sigorta Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

  Özel sağlık sigortası sayesinde en yeni sağlık hizmetlerinden kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Sağlığınız için en iyi sağlık hizmetini kullanmak istiyorsanız eğer uzman personellerimizden yardım alabilir ve sağlık sigortanızı güvenle yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız özel sağlık sigortasında herhangi bir sorun yaşamanızda ise 444 9 555 numaraları telefondan arayarak direkt bağlanabilir ve sorunlarınızı anında çözebilirsiniz.

  Bupa Acıbadem Sigorta müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 95 55nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

  Bupa Acıbadem Sigorta Şikayet Hattı

  Firmamız ile sağlık konusunda kendinizi güvence altına alabilir ve daha mutlu bir hayata sahip olabilirsiniz. Hizmetinize sunduğumuz özel sağlık sigortası ile ilgili şikayetleriniz, önerileriniz, soru ve görüşleriniz olduğunda 444 9 555 numaraları telefondan arayarak anında iletişime geçebilirsiniz. Sizleri memnun edebilmek için görüş ve şikayetleriniz bizler için oldukça önemlidir. Bu yüzden herhangi bir şikayetiniz olduğunda anında bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

  Bupa Acıbadem Sigorta şikayet hattı 444 95 55 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

  Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Bupa Acıbadem Sigorta müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Bupa Acıbadem Sigorta şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

  Bupa Acıbadem Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

  444 95 55

  Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Bupa Acıbadem Sigorta çağrı merkezi numarasına 444 95 55 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

  İletişim
  E-Posta : [email protected]
  Telefon : 444 95 55

  Arama Terimleri: Bupa Acıbadem Sigorta iletişim bilgileri, Bupa Acıbadem Sigorta telefon no, Bupa Acıbadem Sigorta irtibat tel, Bupa Acıbadem Sigorta canlı destek, Bupa Acıbadem Sigorta müşteri temsilcisi, Bupa Acıbadem Sigorta şikayet hattı, Bupa Acıbadem Sigorta müşteri hizmetleri numarası, Bupa Acıbadem Sigorta çağrı merkezi numarası, Bupa Acıbadem Sigorta iletişim numarası, Bupa Acıbadem Sigorta çağrı merkezi, Bupa Acıbadem Sigorta müşteri hizmetleri direk bağlanma

  Yazı kaynağı : cagrimerkezimiz.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap