Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  afra saraçoğlu ve mert ramazan demir sevgili mi

  1 ziyaretçi

  afra saraçoğlu ve mert ramazan demir sevgili mi Ne90'dan bulabilirsiniz

  Mert Ramazan Demir ile Afra Saraçoğlu sevgili mi? Yalı Çapkını foyası ortaya çıktı ifşa olan sarmaş dolaş görüntülerdeki o kişi meğer bakın kimmiş

  Mert Ramazan Demir ile Afra Saraçoğlu sevgili mi? Yalı Çapkını foyası ortaya çıktı ifşa olan sarmaş dolaş görüntülerdeki o kişi meğer bakın kimmiş

  Yalı Çapkını'nda başrolleri paylaşan Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'e ait olduğu iddia edilen sarmaş dolaş görüntüler magazin gündeminde bomba etkisi yarattı. Afra Saraçoğlu yakın zamanda kendisi gibi oyuncu Mert Yazıcıoğlu ile yaklaşık dört yıllık ilişkisini noktalamıştı.

  Yazı kaynağı : www.takvim.com.tr

  Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir sevgili mi? 'Birlikte görüntülendiler' iddiası!

  Afra Saraçoğlu Mert Ramazan Demir sevgili mi? Afra Saraçoğlu sevgilisi kim?

  Afra Saraçoğlu Mert Ramazan Demir sevgili mi? Afra Saraçoğlu sevgilisi kim?

  Yalı Çapkını dizisinin başrol oyuncuları Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in adı bir süredir aşk iddiasıyla anılıyor. Aralık ayında oyuncu Mert Yazıcıoğlu ile 4 yıllık ilişkisini bitiren Saraçoğlu'nun bu hamlesi kafa karıştırırken sosyal medyada yayılan bir görüntü kafa karıştırdı. Sevenleri ise arama motorlarında Mert Ramazan Demir Afra Saraçoğlu sevgili mi? Afra Saraçoğlu sevgilisi kim? sorularını araştırdı.

  MERT RAMAZAN DEMİR AFRA SARAÇOĞLU SEVGİLİ Mİ?

  Mert Yazıcıoğlu ile ayrılan Afra Saraçoğlu ile Yalı Çapkını dizisindeki partneri Mert Ramazan Demir'in sarmaş dolaş görüntülendiği iddia edildi. Gossippasta isimli Instagram hesabına gönderilen videoda Saraçoğlu ile Demir'in İstanbul sokaklarında sarmaş dolaş yürüdüğü iddia edildi. Görüntü sosyal medyada yayılmasının ardından ikilinin arkadaşlarıyla bir mekanda birlikte olduğu da öğrenildi. Videoda çiftin sarmaş dolaş oldukları iddia edilirken gerçek çok geçmeden ortaya çıktı. Saraçoğlu'nun kıyafetlerini inceleyen kullanıcılar, Demir'in sarıldığı kişinin başka biri olduğunu söyledi. İkili ise haklarında çıkan aşk iddiasına sessiz kalmaya devam ediyor.

  Mert Ramazan Demir Afra Saraçoğlu sevgili mi? Afra Saraçoğlu sevgilisi kim?

  Yalı Çapkını dizisindeki "Seyran" karakteriyle geniş bir hayran kitlesine ulaşan Afra Saraçoğlu, aralık ayının son günlerinde Instagram hesabından bir paylaşım yaparak Mert Yazıcıoğlu ile ayrıldıklarını duyurdu. İddiaların aksine ilişkilerine 3. bir kişinin girmediğini söyleyen güzel oyuncu, "4 yıl çok mutlu bir ilişki yaşadık. Kararı ortak aldık, dostluğumuz devam ediyor" dedi.

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir aşk mı yaşıyor? Yalı Çapkını Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir sevgili mi?

  Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir aşk mı yaşıyor? Yalı Çapkını Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir sevgili mi?

  Magazin gündemi bir süredir Yalı Çapkınında başrolleri paylaşan Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’i konuşuyor. Afra Saraçoğlu’nun 4 yıllık ilişki yaşadığı Mert Yazıcıoğlu’ndan ayrılması da Yalı Çapkındaki rol arkadaşı Mert Ramazan Demir ile aralarında olan aşk dedikodularını alevlendirdi. Peki, Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir aşk mı yaşıyor?

  Söylemezsem Olmaz programında Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in sarmaş dolaş görüntüleri canlı yayında verildi. Yalı Çapkınında başrolü paylaşan Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir Bağdat Caddesi'nde görüntülendi.

  Söylemezsem Olmaz'ın haberine göre; Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in dizinin yapımcılarının da yanlarında olduğu aktarıldı.

  Canlı yayında verilen bu görüntüler sonrası Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir hakkında aşk dedikoduları yeniden gündeme geldi.

  AFRA SARAÇOĞLU YALANLAMIŞTI

  Afra Saraçoğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda haklarında çıkan 3. kişi iddiasını yalanlayarak, "4 yıl çok mutlu bir ilişki yaşadık. Kararı ortak aldık, dostluğumuz devam ediyor" demişti.

  Yazı kaynağı : www.yenicaggazetesi.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap