Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  akdeniz üniversitesi hemşire alımı sonuçları

  1 ziyaretçi

  akdeniz üniversitesi hemşire alımı sonuçları Ne90'dan bulabilirsiniz

  Duyurular – Akdeniz Üniversitesi

  Akdeniz Üniversitesi 183 Personel Alımı Sonuçları ve KPSS Taban Puan Kaç?

  Akdeniz Üniversitesi Personel Alımı sonuçları

  Akdeniz Üniversitesi Personel Alımı sonuçları

  Akdeniz Üniversitesi Personel Alımı başvuru sonuçları belli oldu mu, ne zaman açıklanacak, başvuru sonrasında nasıl bir süreç izleniyor?

  Akdeniz Üniversitesi 183 personel alımı için geçtiğimiz günlerde ilana çıkmıştı.

  Üniversite yönetimi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere personel alımı ilanı yayımlamıştı.

  Farklı birim ve hastanelerde görevlendirilmek üzere 1283 kişilik boş kadro ile alım yapacağını bildiren Akdeniz Üniversitesi personel alımı başvurular sona edi, sonuçlar bekleniyor.

  Başvuru süreci 29 Temmuz 2022 tarihi ile başlamış, 12 Ağustos itibariyle sona ermişti.

  Başvurular 183 kişilik kadro ile Eczacı, Fizyoterapist, Diğer Sağlık Personeli, Büro Personeli, Destek Personeli, Tekniker, Teknisyen, Destek Personeli, Koruma ve Güvenlik Görevlisi kadrolarında yapılacak. Alımlar ise,

  Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi ( Hastane ) bünyesine 99 kişi,

  Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı bünyesine 16 Personel,

  Diş Hekimliği Fakültesine 15 Personel,

  Ziraat Fakültesine 6 personel Alımı,

  İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı 47 Persnel, olmak üzere toplamda 183 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecektir.

  Akdeniz Üniversitesi personel alımı başvuruşları KPSS puanına göre yapılmaktadır. Bu yönde 2020 yılında yapılan KPSS'den Lise için P94, Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 50 puan almış olmak şartı aranıyordu. Bu kapsamda başvurularda KPSS puanı ele alınarak en yüksek puandan başlamak üzere en düşük puana kadar yapılacak sıralama ile adaylar belirlenecektir.

  BAŞVURU SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

  Başvuru sonunda yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın lisans mezunları için 2020 KPSS (P3), ön lisans mezunları için 2020 KPSS (P93) ve lise mezunları için 2020 KPSS (P94) puan sıralaması esas alınarak sözleşme yapmaya hak kazanan asıl ve yedek aday listesi ile işe başlaması için gerekli belgeler, bu belgelerin teslim edileceği yer ve zaman Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığının //personel.akdeniz.edu.tr/ web adresinden ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından ilgililere ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

  Başvuruların sona ermesinden sonra en geç 15 gün içerisinde sonuçların açıklanması bekleniyor.

  Yazı kaynağı : www.sonhaberler.com

  Akdeniz Üniversitesi hastanesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Akdeniz Üniversitesi personel alımı şartları! - Personel Alımı Haberleri

  Akdeniz Üniversitesi hastanesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Akdeniz Üniversitesi personel alımı şartları! - Personel Alımı Haberleri

  Akdeniz Üniversitesi çok sayıda sözleşmeli personel alacak. Yayımlanan ilana göre, Üniversitenin Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi (hastane), Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı, Diş Hekimliği Fakültesi, Ziraat Fakültesi, İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı’na sözleşmeli personel alınacak. Başvurular 12 Ağustos’ta sona erecek. Peki, Akdeniz Üniversitesi hastanesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte Akdeniz Üniversitesi personel alımı şartları!

  AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ PERSONEL ALIMI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

  Başvurular şahsen yapılacak. Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezinde (Hastane) yer alan pozisyonlara başvuruda bulunacak adayların Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi (Hastane) Müdürlüğü Evrak Kayıt Birimine şahsen müracaat etmeleri gerekiyor. Diş Hekimliği Fakültesinde yer alan pozisyonlara başvuruda bulunacak adayların Diş Hekimliği Fakültesi Evrak Kayıt Birimine şahsen müracaat etmeleri gerekiyor. Ziraat Fakültesinde yer alan pozisyonlara başvuruda bulunacak adayların Ziraat Fakültesi Evrak Kayıt Birimine şahsen müracaat etmeleri gerekiyor. Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı ve İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığında yer alan pozisyonlara başvuruda bulunacak adayların Rektörlük Evrak Kayıt Birimine şahsen müracaat etmeleri gerekiyor. Posta, e-posta veya benzeri ile yapılan başvurular ve eksik belge ibraz edenlerin müracaatları kesinlikle kabul edilmeyecek. Her aday yalnızca bir pozisyon için başvuru yapabilecek olup birden fazla pozisyon için başvuruda bulunan adayların bütün başvuruları geçersiz sayılacak. İlanda yer alan şartları taşımayan başvurular değerlendirmeye alınmayacak.

  BAŞVURU ŞARTLARI

  GENEL ŞARTLAR

  1) Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

  2) Belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımak.

  3) Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak.

  4) 657 sayılı Kanun’un 53’üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı ile gece nöbeti tutmasına ve vardiyalı çalışmasına engel olabilecek sağlık problemi bulunmamak.

  5) Lisans mezunları için 2020 KPSS (P3) puanı, Ön lisans mezunları için 2020 KPSS (P93), Ortaöğretim mezunları için 2020 KPSS (P94) puanı esas alınacaktır. Adaylar için KPSS Puan Türü ve Asgari Puan Şartları ilan metninde mevcuttur.

  6) Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan Emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

  7) Başvuracak adaylardan 657 sayılı Devlet Memuru Kanunu’nun 4/B maddesine göre kamu kurumlarında istihdam edilenlerin Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar’da “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinden Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı fesh etmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren 1(bir) yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.” hükmü gereğince başvuramazlar. Bu hükme uygun olmayanlar atanmaya hak kazansalar dahi atamaları yapılmayacaktır.

  8) Başvuracak adayların başvurduğu nitelik kodunun karşısında yer alan niteliklerin tamamını taşıyor olması ve bunu belgelendirmeleri gerekmektedir.

  9) Çeşitli KHK ile kamu görevinden çıkarılanlar başvuruda bulunamaz.

  10) *“Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar” 1 sayılı cetvelde sınav şartı aranmaksızın hizmete alınacak sözleşmeli personel unvanları arasında bulunduğundan eczacılar için KPSS şartı aranmamakta olup başvuruda bulunan aday sayısının kadro sayısından fazla olması halinde adaylar lisans diploması puan üstünlüğü (diploma puanları eşit olduğu takdirde mezuniyet tarihi önce olan adaya hak verilecektir) ile alınacaktır.

  11) Rektörlüğümüz gerekli durumlarda ilanın her aşamasında iptal ve/veya değişiklik yapma hakkına sahiptir.

  İLANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

  Yazı kaynağı : www.gazetevatan.com

  Akdeniz Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı

  Akdeniz Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı

  AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ PERSONEL DAİRE BAŞKANLIĞINDAN

  657 sayılı Kanunun 4/B maddesi uyarınca Sözleşmeli Personel (Hemşire) alınacaktır. Üniversitemiz Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezine 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi uyarınca sözleşmeli olarak istihdam edilmek ve tam zamanlı olarak çalıştırılmak üzere 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan "Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına ilişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esasların Ek Madde-2/b Fıkrasına göre 40 (kırk) adet sözleşmeli personel alınacaktır.

  Unvanı Adet Aranan Nitelikler

  HEMŞİRE 40 Hemşirelik Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü, Sağlık Yüksek Okulu Hemşirelik Bölümünden 4 yıllık Hemşirelik Eğitimi lisans diplomasına sahip olmak.

  I. GENEL ŞARTLAR:

  1) Türk vatandaşı olmak,

  2) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48'inci maddesinde belirtilen şartları taşımak,

  3) Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak,

  4) 657 sayılı Kanunun 53'üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı ve Gece Nöbeti tutmasına engel olablTecek sağlık problemi bulunmamak,

  5) Adayların bu sözleşmeli pozisyonları tercih edebilmeleri için, 07 Temmuz 2012 tarihlerinde yapılan Kamu Personel Seçme Sınavı'na (2012-KPSS (B) Lisans) girmiş olmaları gerekir. Yerleştirme işlemlerinde, lisans mezunları için KPSSP3 puanı kullanılacaktır.

  6) Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan Emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

  7) Başvuracak adayların durumunun; 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesinin "Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler." hükmüne uygun olması

  II. BAŞVURU:

  1- Nüfus cüzdanı fotokopisi,

  2-1 adet fotoğraf

  3- Diploma fotokopisi,

  4- KPSS Sonuç Belgesi (fotokopisi veya internet çıktısı)

  5- 657 Sayılı Kanunun 48. maddesinin 7. fıkrası uyarınca "53'üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek ... akıl hastalığı ... bulunmamak." şartını gösterir psikiyatri raporu. (Göreve başlayacak olanlar için geçerlidir.)

  İsteklilerin; ilanın gazete yayın tarihinden itibaren 15 gün içinde (mesai sonuna kadar)

  http://personel.akdeniz.edu.tr/duyurularadresinde bulunan örnek başvuru dilekçesi, iş Talep Formu ve istenilen belgeler ile birlikte Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi (Hastane) Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta ile yapılan başvurular ve eksik belge ibraz edenlerin müracaatları kabul edilmeyecektir. işe alınmaya hak kazananların isimleri, başvuru bitim tarihi itibariyle en geç 5 iş günü içinde

  http://personel.akdeniz.edu.tr/duyurular adresinde ilan edilecektir. Bu ilan tebligat mahiyetinde olduğundan, ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Müracaat sonunda gerçeğe aykırı belge ya da beyanda bulunan adaylar hakkında yasal işlem yapılacak olup, atamaları yapılmış ise atamaları iptal edilecektir, idaremiz tarafından kendilerine bir bedel ödenmiş ise bu bedelin yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir. , Yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle başarılı bulunduğu

  http://personel.akdeniz.edu.tr/duyurular adresinde ilan edilen adayın göreve başlatılabilmesi için, sonuçların ilanından itibaren en geç 15 gün içerisinde Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi (Hastane) Müdürlüğüne şahsen başvurması gerekmektedir.

  Detaylı Bilgi İçin: Akdeniz Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi (Hastane) Müdürlüğü ANTALYA, Tel: (242) 249 62 90 (Dahili; 6290), Fax: (242) 249 60 40

  Yazı kaynağı : ilan.memurlar.net

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap