Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  akdeniz üniversitesi okul öncesi öğretmenliği taban puanları

  1 ziyaretçi

  akdeniz üniversitesi okul öncesi öğretmenliği taban puanları Ne90'dan bulabilirsiniz

  Okul Öncesi Öğretmenliği - Akdeniz Üniversitesi (Antalya) - Tercih Robotu

  Okul Öncesi Öğretmenliği - Akdeniz Üniversitesi (Antalya) - Tercih Robotu

  1: Bir mesleğe yönelik program uygulayan lise veya dengi meslek okulu çıkışlı adayların bu programla ilgili tercihlerini belirlemeden önce Tablo-6'yı dikkatle incelemeleri gerekir.

  150: Öğretmenlik programlarına (Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık programı dâhil.); programın, yerleştirme puan türünde başarı sırası 300 bininci sırada olan adayın yerleştirme puanının altında yerleştirme puanına sahip adaylar yerleştirilmeyecektir (Ek puansız yerleştirme puanının başarı sırası dikkate alınır.). Bu şartı sağlamayan adaylar ilgili programı tercih edemeyeceklerdir. Bu şartı sağlayamayan adayların, tercih yapmış olsalar bile ilgili tercihleri yerleştirme işlemine alınmayacaktır (Okul birincisi kontenjanları dâhil.).

  151: Bu programı ilk 5 tercihinde gösteren ve bu programa yerleştirilen adaylardan "MEB" sütunda belirtilen kadarına Milli Eğitim Bakanlığınca burslu statüde destek sağlanacaktır. Bu konudaki Milli Eğitim Bakanlığının duyurusu bu kılavuzun ileri sayfalarında yer almaktadır. (Ek yerleştirmede geçerli değildir.)

  Yazı kaynağı : www.tercihrobotu.com.tr

  AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ - Okul Öncesi Öğretmenliği (100710021) | YÖK Lisans Atlası

  AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ - Okul Öncesi Öğretmenliği - Taban Puan ve Başarı Sırası İstatistikleri - Lisans Atlası (2018)

  Okul Öncesi Öğretmenliği taban puanları, başarı sıralamaları ve kontenjanları 2021

  Akdeniz Üniversitesi 2022 Taban Puanları (Son 4 Yıl) Başarı Sıralamaları

  Akdeniz Üniversitesi 2022 Taban Puanları (Son 4 Yıl) Başarı Sıralamaları

  2022 Akdeniz Üniversitesi taban puanları ile başarı sıralamaları açıklandı. En güncel haline aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Akdeniz Üniversitesi sıralama. 2022 TYT AYT (YKS) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları aşağıdaki gibidir. Bu puanlar son 4 yılına ait Üniversite yerleştirme puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK-YÖKATLAS tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. 4 yıllık bölümleri ile 2 yıllık (önlisans) bölümleri taban puanları, başarı sıralamaları ve kontenjanlarını aşağıdan öğrenebilirsiniz.

  YENİ-Akdeniz Üniversitesi 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları İÇİN TIKLAYINIZ

  Akdeniz Üniversitesi 4 Yıllık Bölümlerin 2018 2019 2020 ve 2021 Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ise Şöyle:  Akdeniz Üniversitesi 2 Yıllık Bölümlerin 2020 ve 2021 Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ise Şöyle:

  Dolmadı: Yazan yerlerde o bölümün kontenjanından daha az kişi yerleşmiş ve kontenjanının tamamı dolmamıştır. Baraj puanını geçen ve varsa sıralama barajını geçen her aday o bölüme yerleşebilirdi.

  NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ

  Üniversitelerin Taban Puanları Başarı Sıralamaları ve Bölümleri İçin Tıklayınız

  4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları İçin Tıklayınız

  2 Yıllık Üniversite (Önlisans) Bölümleri Taban Puanları İçin Tıklayınız

  TYT VE AYT-YKS Puanınızı Hesaplamak İçin Tıklayınız

  Bu Bölüm Hakkında Geniş Bilgi İçin Tıklayınız

  Bu Bölümü Kazanmak İçin Kaç Net Gerekir

  Akdeniz Üniversitesi bölümleri, Akdeniz Üniversitesi taban puanları 2021 2022,Akdeniz Üniversitesi 2021 2022 başarı sırası, Akdeniz Üniversitesi 2021 2022 başarı sıralamaları, Akdeniz Üniversitesi 2021 2022 kontenjanları

  Yazı kaynağı : www.basarisiralamalari.com

  Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü (4 Yıllık)

  Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü (4 Yıllık)

  Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünün başarı sıralamaları ile taban puanlarına bakabilirsiniz. Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünün verileri ÖSYM ve YÖK Atlas sitesinden alınmıştır.

  Üniversite Sayısı: Okul Öncesi Öğretmenliği bölümü toplam 86 adet üniversitede bulunmaktadır.

  SÖZ Puan türündededir.

  4 Yıllıktır.

  Okul Öncesi Öğretmenliği bölümü taban puanları, Okul Öncesi Öğretmenliği bölümü başarı sıralaması, 2022 2023 taban puanları, Okul Öncesi Öğretmenliği bölümü başarı sıralamaları, Okul Öncesi Öğretmenliği bölümü başarı sırası, Okul Öncesi Öğretmenliği bölümü için kaç puan gerekir, Okul Öncesi Öğretmenliği TYT AYT-YKS taban puanları 2022 2023, Okul Öncesi Öğretmenliği bölümü hangi üniversitelerde var, Okul Öncesi Öğretmenliği Vakıf üniversite ücretleri, Okul Öncesi Öğretmenliği hangi puan türü, kaç yıllık.

  Yazı kaynağı : universitetercihrobotu.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap