Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  aldatmak 9 bölüm izle youtube tek parça

  1 ziyaretçi

  aldatmak 9 bölüm izle youtube tek parça Ne90'dan bulabilirsiniz

  Aldatmak 9. Bölüm Tek Parça Full İzle ! ATV Aldatmak yeni bölüm izle ! Aldatmak son bölüm izle

  Aldatmak 9. Bölüm Tek Parça Full İzle ! ATV Aldatmak yeni bölüm izle ! Aldatmak son bölüm izle

  ATV ekranlarında Aldatmak dizisinin 9. bölümü yayınlandı. Dizinin dokuzuncu bölümünü izleyebileceğiniz link haberimizde. İşte yeni dizi Aldatmak ile ilgili merak edilenler ile birlikte Aldatmak yeni bölüm izle linki...

  Atv ekranlarının yeni dizisi Aldatmak'ın ekran macerası devam ediyor.

  ALDATMAK 8. BÖLÜM KONUSU

  Boşanmaktan vazgeçtiği için protokolü yırtıp atan Güzide, hafife aldığı Yeşim'le kolayca mücadele edebileceğini düşünse de rakibinin yalan söyleme kabiliyeti ve kurduğu oyunlar gittikçe daha çok canını sıkmaktadır.

  Oylum, olanlardan sonra hala kendisine karşı soğuk davranan Tolga'nın gönlünü almak için harekete geçer. Ancak kendini affettirmesi gereken tek insan Tolga değildir. Kendi çıkarı için Oylum'u ateşe atan Tarık, Güzide'yle aralarının daha da açılmasına sebep olacaktır. New York yolculuğu öncesi her şeyi yoluna koymaya çalışan Oylum'un hayatında yeni dertler kendini belli etmeye başlamaktadır.

  Ozan, beklenmedik kariyer fırsatı ile birlikte gelen maddi güçle özgüven tazeler. Ozan herkese kendini ispatladığını düşünürken, Güzide gerçek olamayacak kadar güzel bu habere şüpheyle yaklaşmaktadır.

  Çıkmaza giren Tarık, son çare olarak Oltan'ın tavsiyesine uymaya karar verir.

  Kızından darbe üstüne darbe yiyen Güzide, ister istemez kendisini sorgular. Bu sorgulama sonucunda etrafa karşı tavrı gözle görülür biçimde değişir. Güzide'deki değişim aile fertlerini bir hayli şaşırtır.

  ALDATMAK DİZİSİ OYUNCULARI VE KARAKTERLERİ

  Vahide Perçin- Güzide Yenersoy

  Ercan Kesal- Ali Sezai Okuyan

  Mustafa Uğurlu- Tarık Yenersoy

  Yusuf Çim- Ozan Yenersoy

  Cem Bender- Oltan Kaşifoğlu

  Caner Şahin- Tolga Kaşifoğlu

  Feyza Sevil Güngör- Oylum Yenersoy

  Asena Girişken- Yeşim Denizeren

  Cem Sürgit- Ümit Özgüder

  Meltem Baytok- Nazan Tokluca

  Aldatmak yeni bölüm izle

  ALDATMAK YENİ İZLE

  Aldatmak dizisinin ATV'de 17 Kasım günü yayınlanan 9. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link aşağıdadır.

  ALDATMAK 9. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ

  Yazı kaynağı : haberglobal.com.tr

  Aldatmak 9. bölüm tek parça izle, Aldatmak 9. bölüm full izle, Aldatmak son bölüm izle, Vahide Perçin, Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu

  Aldatmak 9. bölüm tek parça izle, Aldatmak 9. bölüm full izle, Aldatmak son bölüm izle, Vahide Perçin, Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu

  Vahide Perçin ile Ercan Kesal'ın başrollerini paylaştığı Aldatmak 9. bölüm tek parça olarak yayınlandı. ATV'nin yeni dizisi merak uyandırdı. Usta isimlerin bir arada olduğu Aldatmak, son bölümüyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 17 Kasım 2022 tarihinde Aldatmak son bölüm full internete yüklendi.

  Aldatmak 9. bölüm tek parça izle! Aldatmak 9. bölüm full izle! Aldatmak son bölüm izle - Resim : 1

  Aldatmak 9. Bölüm izle

  Aldatmak 9. Bölüm full izleyebileceğiniz link…

  Aldatmak konusu nedir?

  Güzide, ailesine düşkün ancak yer yer mesafeli ve katı, bastığı yeri titreten, kuralcı, doğrularından asla sapmayan bir aile mahkemesi hakimidir. Adliyedeki otoritesini evde de sürdürmektedir. Otuz yıldır Tarık’la evli olan, ailesine karşı hemen hiçbir konuda taviz vermeyen, doğru yolu kendisinin bildiğine inanan Güzide’nin Oylum ve Ozan adında iki çocuğu vardır.

  Ailesi için yıllardır seve seve büyük fedakarlıklarda bulunduğu için ailesinin de hakimi olmayı kendisine hak görmektedir. Tüm bu katılığının arkasında ailesine ve çocuklarına karşı çok büyük bir sevgi beslemektedir. Ancak ailesi ve hayatıyla ilgili doğru bildiğini zannettiği tüm gerçekler, bir tesadüf sonucu ansızın yerle bir olacaktır.

  Aldatmak 9. bölüm tek parça izle! Aldatmak 9. bölüm full izle! Aldatmak son bölüm izle - Resim : 3

  Aldatmak dizisi oyuncuları kimdir?

  Yazı kaynağı : www.tv100.com

  Aldatmak 9.Bölüm

  Parolanı mı Unuttun?

  Yazı kaynağı : www.trdiziizle.co

  ALDATMAK 9. BÖLÜM FULL İZLE - Aldatmak yeni bölüm izle - atv Aldatmak izle full HD

  ALDATMAK 9. BÖLÜM FULL İZLE - Aldatmak yeni bölüm izle - atv Aldatmak izle full HD

  atv ekranlarının yeni sezon dizisi Aldatmak, konusuyla olduğu kadar oyuncu kadrosuyla da izleyicilerin beğenisini kazandı. 17 Kasım Perşembe günü 9. bölümüyle ekranlara gelen dizinin konusunu merak eden seyirciler, 9. bölüm konusu ile bölüm araştırmaları yapıyor. İşte Aldatmak dizisi 9. bölüm full HD ve tüm ayrıntılar...

  ATV Aldatmak TEK PARÇA FULL HD İZLE

  ALDATMAK 9. BÖLÜM İZLE

  ALDATMAK 9. BÖLÜM KONUSU

  Yeşim, arkasında bıraktığı mektupla Tarık'ı terk eder. Tarık küçük kızı Öykü'yü kaybetme korkusuyla Yeşim'in oyunlarına yeniden aldanır. Oylum aksiliklere rağmen Tolga'nın da yardımıyla hayallerine yaklaştığını düşünmektedir ancak kötü bir sürpriz onları derinden sarsar. Oylum aynı zamanda annesinin gerçekleri öğrenme tehlikesiyle bir kez daha karşı karşıya kalır.

  Ozan hayatını düzene koyup hak ettiği konumu elde ederek herkese kendini ispatlasa da başına konan talih kuşu, çok sürmeden ona sorunlar yaratmaya başlayacaktır.

  ATV Aldatmak TEK PARÇA FULL HD İZLE

  ALDATMAK 9. BÖLÜM İZLE

  Her şeyi geride bırakan Güzide işine odaklanır. Bu süreçte en büyük desteği Sezai'den görürken aralarındaki bu duygusal bağ bir başkası tarafından daha fark edilince eski defterler yeniden açılacaktır.

  ATV Aldatmak TEK PARÇA FULL HD İZLE

  ALDATMAK 9. BÖLÜM İZLE

  ALDATMAK OYUNCU KADROSU

  Vahide Perçin, Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu, Cem Bender, Yusuf Çim, Caner Şahin, Feyza Sevil Güngör, Asena Girişken, Cem Sürgit, Meltem Baytok, Hatice Deniz, Burcu Söyler, Merve Altınkaya, Kerem Müsligil, Esin Alpogan, Neyra Kayabaşı, Burak Acar, Arda Atak, Canan Ürekil, Batuhan Sel, Masal Ayşe Gencer, Ege Semih Erken, Eda Özel

  Yazı kaynağı : www.aspor.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap