Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  alev olgay tele1 den neden ayrıldı

  1 ziyaretçi

  alev olgay tele1 den neden ayrıldı Ne90'dan bulabilirsiniz

  alev olgay erbesler Haberleri - Tele1

  alev olgay erbesler Haberleri - Sayfa 2 / 3 - Tele1

  alev olgay erbesler Haberleri - Sayfa 3 / 3 - Tele1

  Susmuyoruz korkmuyoruz!

  Susmuyoruz korkmuyoruz!

  Susmuyoruz korkmuyoruz!

  7 Ekim 2020 Çarşamba

  TELE1 Haber Merkezi

  AKP iktidarının gazetecileri hedef  almasından güç bulan çeteler, TELE1 spikeri Alev Olgay Erbesler’i ve TELE1 muhabiri Engin Acar’ı sosyal medya üzerinden ölümle tehdit etti.

  TELE1 spikeri Alev Olgay Erbesler ve TELE1 muhabiri Engin Acar Instagram üzerinden tehdit edildi. “KodAdım: Yeşil (jitem.turkeyy)” adlı sayfa, “Şevbaş heval ölüm seni bulacak” yazarak kalaşnikof fotoğrafı gönderdi.

  TELE1 muhabiri Engin Acar yaptığı açıklamada yaşanan olayı Süleyman Soylu’nun hedef gösterdiği kişilerin çetelerce linç edilmesine benzeterek, “AKP iktidarının muhalif gazeteciler üzerindeki baskısından güç alarak bu tehdidi yaptığını düşünüyorum. Biz TELE1 olarak korkmadan, yılmadan gazetecilik yapmaya, işimizi yapmaya devam edeceğiz. Biz sokağın nabzını tutabilmek için, gerçek haberleri halka ulaştırabilmek için sokakta olmaya devam edeceğiz. Hatta bu tehditlerden sonra işimize daha da sıkı sarılacağız. İktidarın ve çetelerinin tehditleri, halka gerçekleri anlatma çabamızdan vazgeçiremeyecek. Bu tür tehditleri yapanlar genellikle kendi hesaplarından yapamadıklarını sahte hesaplar kullanarak gerçekleştiriyorlar” ifadelerini kullandı.

  Yazı kaynağı : tele1.com.tr

  Cumhuriyet gazetesinde bir ayrılık daha! “O ‘alev’e gaz olacağıma….”

  Cumhuriyet gazetesinde bir ayrılık daha! “O ‘alev’e gaz olacağıma….”

  Cumhuriyet’te, sendikalı 8 çalışanın işten çıkarılmasının ardından başlayan krizde sular durulmuyor.

  Bugün, Aykut Küçükkaya’nın istifasının kabul edilmesine tepki gösteren Yayın Koordinatörü Serkan Ozan, Yazı İşleri editörü Cafer Kurt ve çevre haberleri uzmanı Hazal Ocak gazeteden ayrılmış, Yazı İşleri Müdürü Olcay Büyüktaş ise görevinden alınmıştı.

   Üst üste yaşanan bu ayrılıkların ardından bir isim daha gazeteye veda etti.

  "O 'ALEV'E GAZ OLACAĞIMA İŞSİZ KALIRIM"

   Gazeteci Mustafa Kemal Erdemol, Cumhuriyet gazetesinden ayrıldığını duyurdu.

   “Giden dostlarımı yalnız bırakamam diyen” Erdemol, Cumhuriyet Vakfı Başkanı Alev Coşkun’a da “O ‘alev’e gaz olacağıma işsiz kalırım daha iyi” sözleriyle göndermede bulundu.

  “hoşçakal cumhuriyet...emekçi arkadaşlarımız için işinden olan aykut'u ve giden dostlarımı yalnız bırakamam..umarım kibrin, otoriterliğin, saygısızlığın, kendini beğenmişliğin, tek adamlığın "alev"inden kurtulursun bir an önce.. o "alev"e gaz olacağıma işsiz kalırım daha iyi..."

  Yazı kaynağı : www.medyaradar.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap