Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  alparslan büyük selçuklu 41 bölüm izle tek parça

  1 ziyaretçi

  alparslan büyük selçuklu 41 bölüm izle tek parça Ne90'dan bulabilirsiniz

  Alparslan: Büyük Selçuklu 40. Bölüm Tek Parça Full (TRT İZLE) - Yeni Şafak

  Alparslan: Büyük Selçuklu | Diziler | TRT İZLE

  Alparslan: Büyük Selçuklu 41. bölüm fragmanı yayınlandı! "Bakalım kimin yıldızı parlayacak"

  Alparslan: Büyük Selçuklu 41. bölüm fragmanı yayınlandı!

  TRT1 ekranlarında yayınlanan tarihi dizi Alparslan Büyük Selçuklu, dün akşam yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı.

  Dizi, Büyük Selçuklu İmparatorluğu'nun devlet yapısını, siyasi olaylarını, savaşlarını ve Sultan Alparslan'ın hayatını ele alıyor. Oyuncu kadrosuyla dikkat çeken tarihi dizi, izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı.

  Her bölümüyle izleyicileri televizyona kilitleyen Alparslan Büyük Selçuklu’nun son bölümünde Alparslan, kurduğu tertip ile Alexander'ı tutsak alıp hanı fethetmişti. Besasiri'yi ise alevlerin ortasında bırakarak dışarı çıkmıştı.

  Peki Alparslan’ın şimdi ki hedefi ne olacak? Besasiri öldü mü? Yınal bu isyanda nasıl bir yol izleyecek? Celal yaralanmıştı, kendini ifşa edecek mi?

  Bütün bu sorular merak konusuyken Alparslan: Büyük Selçuklu’nun yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte yeni bölümde olacaklar…

  Alparslan: Büyük Selçuklu 41. bölüm fragmanı yayınlandı! 'Bakalım kimin yıldızı parlayacak' #1

  Yazı kaynağı : www.ensonhaber.com

  Alparslan: Büyük Selçuklu

  Alparslan: Büyük Selçuklu

  Anadolu’nun kapılarını Türklere açan Alparslan’ın kutlu yolculuğu…

  Selçuklu Sultanı Tuğrul Bey, veliahtını tayin edeceği gün, Bizanslıların Türkmenleri kılıçtan geçirdiği haberini alır. Anadolu’ya sefer emri verir. Sefere giden Selçuklu Meliklerine gizemli suikastçılar saldırır. Saldırının izleri Alparslan’ı hiç ummadığı bir yere götürür. Alparslan suikastçıların peşindeyken, Bizans zulmünden kaçan Türkmen kızı Akça’nın hayatını kurtarır. Bu, Alparslan ve Akça arasındaki destansı aşkın ilk kıvılcımı olur. Ancak Alparslan, Akça’nın güzelliğinin ardında sakladığı sırlardan habersizdir.

  Bizans İmparatoru, Türkmenlerle olan sorunların çözülmesi için General Dukas ve Yüzbaşı Romen Diyojen’i Ani’ye gönderir. Ancak Ani Tekfuru Kekavmenos’un oğlu Yannis’in yaptığı hata, Sultan Tuğrul’un savaş kararı almasına yol açar. Çocukken gördüğü düşlerde kendisine kutlu fetihler müjdelenen Alparslan, Selçuklu ordusuyla birlikte Pasinler’de Bizans’la karşı karşıya gelir. Pasinler, Alparslan’a Anadolu’nun kapılarını Türklere açmak için çıktığı kutlu yolda ilk adım olacaktır.

  Yayin Tarihi: Pazartesi - 20.00

  Yazı kaynağı : www.trt1.com.tr

  TRT 1 - Hayat Türküsü41.Bölüm

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap