Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  alparslan büyük selçuklu 42 bölüm izle tek parça

  1 ziyaretçi

  alparslan büyük selçuklu 42 bölüm izle tek parça Ne90'dan bulabilirsiniz

  Alparslan: Büyük Selçuklu | Diziler | TRT İZLE

  Alparslan: Büyük Selçuklu

  Alparslan: Büyük Selçuklu

  Anadolu’nun kapılarını Türklere açan Alparslan’ın kutlu yolculuğu…

  Selçuklu Sultanı Tuğrul Bey, veliahtını tayin edeceği gün, Bizanslıların Türkmenleri kılıçtan geçirdiği haberini alır. Anadolu’ya sefer emri verir. Sefere giden Selçuklu Meliklerine gizemli suikastçılar saldırır. Saldırının izleri Alparslan’ı hiç ummadığı bir yere götürür. Alparslan suikastçıların peşindeyken, Bizans zulmünden kaçan Türkmen kızı Akça’nın hayatını kurtarır. Bu, Alparslan ve Akça arasındaki destansı aşkın ilk kıvılcımı olur. Ancak Alparslan, Akça’nın güzelliğinin ardında sakladığı sırlardan habersizdir.

  Bizans İmparatoru, Türkmenlerle olan sorunların çözülmesi için General Dukas ve Yüzbaşı Romen Diyojen’i Ani’ye gönderir. Ancak Ani Tekfuru Kekavmenos’un oğlu Yannis’in yaptığı hata, Sultan Tuğrul’un savaş kararı almasına yol açar. Çocukken gördüğü düşlerde kendisine kutlu fetihler müjdelenen Alparslan, Selçuklu ordusuyla birlikte Pasinler’de Bizans’la karşı karşıya gelir. Pasinler, Alparslan’a Anadolu’nun kapılarını Türklere açmak için çıktığı kutlu yolda ilk adım olacaktır.

  Yayin Tarihi: Pazartesi - 20.00

  Yazı kaynağı : www.trt1.com.tr

  Alparslan: Büyük Selçuklu 42. bölüm fragmanı: "Git, Ani'yi al!"

  Alparslan: Büyük Selçuklu 42. bölüm fragmanı:

  TRT1 ekranlarında yayınlanan tarihi dizi Alparslan Büyük Selçuklu, dün akşam yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı.

  Dizi, Büyük Selçuklu İmparatorluğu'nun devlet yapısını, siyasi olaylarını, savaşlarını ve Sultan Alparslan'ın hayatını ele alıyor. Oyuncu kadrosuyla dikkat çeken tarihi dizi, izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı.

  Her bölümüyle izleyicileri televizyona kilitleyen Alparslan Büyük Selçuklu’nun son bölümünde Yınal, tahtı almak için Alparslan ile karşı karşıya geldi. Peki mübarezede Alparslan’ı yenebilecek mi?

  Zeren, Seferiye’yi zehirledi. Seferiye bu durumdan kurtulabilecek mi? Zeren, Arslan Yusuf’un öcünü alabilecek mi? İşte yeni bölümde yaşanacaklar…

  Alparslan: Büyük Selçuklu 42. bölüm fragmanı:

  Yazı kaynağı : www.ensonhaber.com

  Alparslan Büyük Selçuklu 42.Bölüm Fragmanı - Dailymotion Video

  TRT 1 Alparslan: Büyük Selçuklu 42. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Alparslan: Büyük Selçuklu dizisi 42. bölüm fragmanı izle!

  TRT 1 Alparslan: Büyük Selçuklu 42. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Alparslan: Büyük Selçuklu dizisi 42. bölüm fragmanı izle!

  Ünlü isimlerin başrollerini paylaştığı Alparslan: Büyük Selçuklu 41. bölüm TRT 1 ekranlarında seyirci ile buluştu. Dizinin takipçileri yeni bölüm fragmanını heyecanla bekliyor.

  TRT 1 ekranlarında yayınlanan Alparslan: Büyük Selçuklu dizisi 14 Ocak 2023 Cumartesi tarihinde 41. bölüm ile ekranlara geldi.

  Alparslan: Büyük Selçuklu 42. Bölüm Fragmanı İzle

  Alparslan: Büyük Selçuklu 42. bölüm fragmanını izleyebileceğiniz link...

  Alparslan: Büyük Selçuklu 42. bölüm fragmanını Youtube'dan izleyebileceğiniz link...

  Alparslan: Büyük Selçuklu hangi gün? Saat kaçta? Hangi kanalda yayınlanıyor?

  Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin konusu nedir?

  Anadolu’nun kapılarını Türklere açan Sultan Alparslan’ın kutlu yolculuğu...

  Büyük Selçuklu Sultanı Tuğrul Bey, veliahtını tayin edeceği gün, Bizanslıların Türkmenleri kılıçtan geçirdiği haberini alır. Bunun üzerine Anadolu’ya sefer emri verir.

  Sefere giden Selçuklu meliklerine gizemli birtakım suikastçılar saldırır. Saldırının izleri Alparslan’ı hiç ummadığı bir yere götürür.

  Alparslan suikastçıların peşindeyken, Bizans zulmünden kaçan bir Türkmen kızı Akça’nın hayatını kurtarır. Bu, Alparslan ve Akça Hatun arasındaki destansı aşkın ilk kıvılcımı olur.

  Ancak Alparslan, Akça’nın güzelliğinin ardında sakladığı sırlardan habersizdir. Bizans İmparatoru, Türkmenlerle olan sorunların çözülmesi için General Dukas ve Yüzbaşı Romen Diyojen’i Ani’ye gönderir.

  Ancak Ani Tekfuru Kekavmenos’un oğlu Yannis’in yaptığı hata, Sultan Tuğrul’un savaş kararı almasına yol açar. Çocukken gördüğü düşlerde kendisine kutlu fetihler müjdelenen Alparslan, Selçuklu ordusuyla birlikte Pasinler’de Bizans ordusuyla karşı karşıya gelir.

  Pasinler Savaşı, Alparslan’a Anadolu’nun kapılarını Türklere açmak için çıktığı kutlu yolda ilk adım olacaktır.

  Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin oyuncuları kimdir?

  gibi ünlü isimler yer alıyor.

  Yazı kaynağı : www.mardinlife.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap