Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  android oyun club minecraft 1.19.0

  1 ziyaretçi

  android oyun club minecraft 1.19.0 Ne90'dan bulabilirsiniz

  minecraft pocket edition 1.19.0.20 apk indir arşivleri ANDROID OYUN CLUB

  minecraft pe 1.19.0.34 apk indir arşivleri ANDROID OYUN CLUB

  Minecraft Pocket Edition v1.9.0.0 FULL APK (MCPE 1.9.0.0 / Beta)

  Minecraft Pocket Edition v1.9.0.0 FULL APK, hayatta kalma ve macera türündeki oyunları seven hocalarım için düzenli olarak güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını ünlü MOJANG stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız küpten karakter ile bulunduğunuz geniş oyun evreni içinde yaşam alanınızı inşa etmek ve hayatta kalmaya çalışmaktır. Minecraft PE için bulunan kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani tüm skin (kıyafet) açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini biraz daha fazla çıkarabilirsiniz. Minecraft Pocket Edition v1.9.0.0 sürümü BETA olarak sunulmuştur, yeni çiçekler, duvarlar, ağaçlar, merdiven, levha eklenmiş olup, onlarca hata düzenlemesi yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Minecraft Pocket Edition Play Store’da 24.99TL’dir, 2.500.000’den fazla indirilmiştir.

  UYARI : tüm skin yani kıyafetlerin kilidi açıktır, texture yani doku paketleri oyun içinden indirildiği için sorunludur. Mağazaya giriş yaparken oyun kapanabilir.

  UYARI : oyunu en yeni özelliklerle oynamak için, yeni dünya oluştururken veya eski dünyanızı düzenlerken yan menüdeki oluştur butonun altındaki oyun kısmından aşağıya inin ve  “Use Experimental Gameplay” yani “Deneysel Oyun Kullan” seçeneğini aktif edin.

  BİLGİLENDİRME : bu dosya test kullanıcıları için sunulan oyundur, FİNAL değildir, BETA sürümüdür, en son sürüm FİNAL için linke bakınız. Minecraft Pocket Edition FİNAL

  Minecraft Pocket Edition v1.9.0.0 MOD APK İNDİR – 85MB

  YEDEK LİNK

  BİLGİLENDİRME : Artık oyuna lisans denetimi gelmiştir bu yüzden SAF APK linkini kaldırıyorum çünkü lisans kırma işlemi yapıldığı zamanda Realm kısmına giremezsiniz.

  RAR'dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

  cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

  Yazı kaynağı : androidoyun.club

  Minecraft v1.19.0.20 / 1.18.12.01 FULL APK (BETA / FİNAL)

  Minecraft v1.19.0.20 FULL APK, macera, açık dünya ve hayatta kalma oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını MOJANG stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz küpten dünyada karakterinizle düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, yaşam alanınızı kurmak ve yeni bölgeleri keşfetmektir. Minecraft v1.19.0.20 sürümü BETA olarak sunulmuştur. Büyük değişikliklerin ve fazlasıyla yeniliğin olduğu ana beta güncellemelerinden birisidir. Mangrove Swamp biyomu, çamur bloğu eklenmiş olup, onlarca küpte değişikliğe yer verilmiştir. Ayrıca yeni komutlar eklenmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Hayvanlar, köylüler, dünyanın dört bir yanından oyuncular ve dahası sizleri bekliyor. Minecraft Play Store’da 68.99TL’dir, 4.525.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

  Bilgilendirme : Konuya hem beta hem de final sürümlerini ekledim. Final sürümde sunuculara giriş yapabilirsiniz.

  [BETA] Minecraft v1.19.0.20 FULL APK İNDİR – 230MB

  [BETA] YEDEK LİNK

  [FİNAL] Minecraft v1.18.12.01 FULL APK İNDİR – 182MB

  [FİNAL] YEDEK LİNK

  RAR'dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

  cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

  Yazı kaynağı : androidoyun.club

  Minecraft v1.19.0.34 / 1.18.32.02 FULL APK (BETA / FİNAL)

  Minecraft v1.19.0.34 FULL APK, hayatta kalma, macera ve açık dünya oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını MOJANG stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakterle bulunduğunuz küpten dünyada kendi yaşam alanınızı inşa etmek, düşmanlarınızla savaşmak ve yeni bölgeleri keşfetmektir. Minecraft v1.19.0.34 sürümü BETA olarak sunulmuştur, Antik şehir ve Sculk bloklarında geliştirmeler yapılmış olup yeni final sürüm için hazırlıklara devam edilmiştir. Ayrıca onlarca hata için düzeltmelere yer verilmiştir. Canavarlar, köylüler, hayvanlar ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Minecraft Play Store’da 68.99TL’dir, 4.590.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

  Bilgilendirme : Konuya hem beta hem de final sürümlerini ekledim. Final sürümde sunuculara giriş yapabilirsiniz.

  [BETA] Minecraft v1.19.0.34 FULL APK İNDİR – 228MB

  [BETA] YEDEK LİNK

  [FİNAL] Minecraft v1.18.32.02 FULL APK İNDİR – 224MB

  [FİNAL] YEDEK LİNK

  RAR'dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

  cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

  Yazı kaynağı : androidoyun.club

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap