Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ankara. üniversitesi diş hekimliği fakültesi hastanesi online randevu

  1 ziyaretçi

  ankara. üniversitesi diş hekimliği fakültesi hastanesi online randevu Ne90'dan bulabilirsiniz

  Randevu

  Randevu

  Ankara Üniversitesi

  Phone: 296 55 55

  Email: [email protected]

  Web: http://www.dentistry.ankara.edu.tr/

  Yazı kaynağı : www.dentistry.ankara.edu.tr

  Tedavi Randevu

  Tedavi Randevu

  Ankara Üniversitesi

  Phone: 296 55 55

  Email: [email protected]

  Web: http://www.dentistry.ankara.edu.tr/

  Yazı kaynağı : www.dentistry.ankara.edu.tr

  Hasta Bilgilendirme

  Hasta Bilgilendirme

  Detaylı bilgi için İmplant Birimi Tel:  296 55 50 

  __________________________________________________________________________________________________________________________________

  Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hasta Randevu ve Tedavi Rehberi

  Fakülte Hastanemize Ulaşım

  HASTALARIMIZIN DİKKATİNE

  Fakültemizde muayene ve tedavi olmak isteyen hastalarımız, öncelikle Hasta Kabul Birimine başvurarak hasta dosyası açtırmakta, Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi Anabilim Dalında ilk muayene işlemleri yapılmakta, muayeneyi yapan diş hekiminin gerekli görmesi halinde röntgen çekilmekte ve dosyada yazan bilgilerin tamamlanmasının ardından uygun görülen diğer kliniklere yönlendirilerek tedavilerinin devam etmesi sağlanmaktadır.

  Fakültemiz bir eğitim-öğretim kurumu olduğundan stajyer öğrencilerin hasta bakmaları eğitimlerini tamamlayabilmeleri için zorunludur. Fakültemizde hastalara sunulan hizmetler; öğretim üyelerinin denetiminde araştırma görevlileri, doktora öğrencisi diş hekimleri ve 4. ve 5. Sınıfta eğitim-öğretim görmekte olan stajyer öğrenciler tarafından yürütülmektedir.

  Hastalarımıza; İlk müracaat

  Hastalarımıza; Sevk Uzatma

  ( HASTANEMİZ HASTA KABUL İŞLEMLERİ İÇİN SIRAMATİKTEN NUMARANIZI ALMAYI UNUTMAYINIZ.)

  Hasta İletişim      e-Posta: [email protected]

  Mete YILMAZ    Tel: 296 55 50 E-Posta:  [email protected]

  Yazı kaynağı : www.dentistry.ankara.edu.tr

  Cerrahi Randevu

  Cerrahi Randevu

  Ankara Üniversitesi

  Phone: 296 55 55

  Email: [email protected]

  Web: http://www.dentistry.ankara.edu.tr/

  Yazı kaynağı : www.dentistry.ankara.edu.tr

  Pedodonti Randevu

  Pedodonti Randevu

  Sayın Hasta Velisi,

  Velisi bulunduğunuz çocuğunuzun ilk muayene işlemleri Pedodonti Anabilim Dalı Kliniğinde gerçekleştirilecektir. Bu bilgilendirmeyi kabul etmeniz durumunda randevu alma sayfasına yönlendirileceksiniz.

  Bu aşamanın ardından, sistemden alacağınız ilk muayene randevusu saatinden en az 10 dakika önce kliniğimizin ilk muayene biriminde olmanız gerekmektedir. Covid-19 pandemisinin hala devam ediyor olması nedeniyle mümkünse kliniğe en fazla 1 refakatçi ile gelmeniz ve bu refakatçinin mümkünse çocuğun yasal vasisi olması önerilmektedir.

  Fakültemize geldiğinizde T.C. Kimlik Kartınız ile hasta kabul biriminde kaydınızı yaptırmanız ve sonrasında Pedodonti Anabilim Dalı İlk Muayene birimine ile başvurmanız gerekmektedir. İlk muayeneye gelirken çocuğunuza ait geçirilmiş hastalıklar, ameliyatlar ve/veya kullandığı ilaçlar ile ilgili tüm bilgi ve evraklar ile gelmeniz uygun olacaktır.

  Randevu saatiniz geldiğinde ilk muayene işlemi için çağırılacaksınız. İlk muayene işleminden önce, tarafınızdan muayene işlemleri ile ilgili yazılı ve sözlü onamlar alınacaktır. İlk muayene işleminden sonra, ilgili hekim size çocuğunuzun görmesi gereken tedavi süreci ile ilgili bilgilendirme yapacaktır. Bu sürecin ardından gerekli tedaviler için randevu almanız gerekmektedir.

  Covid-19 pandemisinin devam ediyor olması nedeniyle, ilk muayene biriminde belirli saat aralıklarında dezenfeksiyon ve havalandırma işlemleri yapılmaktadır. Bu süreçte ilk muayene birimine hasta alınmayacaktır. Bu kurala uymanız önemle rica olunur.

  Sizden önce işleme alınan hastanın muayenesinin uzayabilme ihtimali nedeniyle, ilk muayene işleminizin başlamasında küçük gecikmeler olabileceğini hatırlatmak isteriz.

  Covid-19 pandemisine bağlı alınan tedbirler nedeniyle, randevusu olmayan hastalar için herhangi bir işlem yapılmayacaktır.

  Daha önceden alınmış randevunuz var ise ve özellikle son hafta içerisinde sizin ya da velisi bulunduğunuz çocuğunuzun Covid-19 enfeksiyon şüphesi olması durumunda fakültemizi arayarak durumla ilgili bilgilendirme yapmanız gerekmektedir.

  Yazı kaynağı : www.dentistry.ankara.edu.tr

  Online Randevu Sistemi – Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri

  Online Randevu Sistemi – Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri

  Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri bünyesinde İbni Sina ve Cebeci olmak üzere iki ayrı yerleşkede sağlık hizmeti sunulmaktadır. Bazı bölümler İbni Sina Hastanesinde, bazı bölümler Cebeci Hastanesinde, bazı bölümler ise her iki hastanemizde de hizmet vermektedirler. Muayene tarihinizde mağdur olmamak için, muayene randevusu aldığınız hastanemizi mutlaka not ediniz.

  Önemli Hatırlatmalar:

  — Başvurunuz sırasında TC kimlik numarası içeren resmi bir kimliği yanınızda bulundurunuz.
  — Aldığınız randevu saati yaklaşık muayene saatinizdir. Öncelik hakkı tanınan hastaların (adli, yaşlı, özürlü, şehit dul ve yetimleri, malul ve gaziler) hakları saklı kalmak kaydıyla, randevu almış olan hastalar randevu saatlerine en yakın zamanda muayene edilecektir.
  — Yeşil kartlı, 2022’li, köy korucusu olan vatandaşlarımızın hastanelerimizde sosyal güvence kapsamında muayene olabilmeleri için Sağlık Bakanlığına bağlı üçüncü basamak (eğitim ve araştırma) devlet hastanesinden sevk almış olmaları gerekmektedir.
  — Kurumlarından sevk almak suretiyle başvurması gereken hastalarımızın da belgelerini beyan etmeleri zorunludur.
  — Sonuç göstermek için, muayene olduktan sonra ilgili polikliniğin sekreterliğine başvurarak sonuç randevusu almanız gerekmektedir.
  Web randevu sistemi kullanım yardımı için buraya tıklayın.

  Yazı kaynağı : hastane.ankara.edu.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap