Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ankara afyon arası kaç saat otobüsle

  1 ziyaretçi

  ankara afyon arası kaç saat otobüsle Ne90'dan bulabilirsiniz

  Afyon Ankara Arası Kaç Km? Otobüsle, Uçakla, Özel Araçla Ankara Afyonkarahisar Arası Kaç Kilometre Ve Kaç Saat Sürer, Ne Kadar Yakar?

  Ankara Afyonkarahisar Arası Kaç Km ve Kaç Saat | Yol Tarifi

  Ankara Afyonkarahisar Arası Kaç Km ve Kaç Saat | Yol Tarifi

  Ankara Afyonkarahisar arası; araba ya da otobüsle Dumlupınar Blv./D200 ve D260 üzerinden 3 sa. 1 dk. (261 km), yürüyerek Dumlupınar Blv. ve D260 üzerinden 53 sa. (259 km), trenle YHT ve Pamukkale Ekspresi üzerinden 5 sa. 20 dk. ya da YHT ve Eskişehir - Afyon Ekspresi ile 5 sa. 16. dk. sürmektedir. 

  Lütfen yolcuğunuz sırasında trafik kurallarına uyunuz. Hız sınırlarını dikkate alıp kendinizin ve başkalarının can ve mal güvenliğinizi tehlikeye atmayın. Siz değerli okurlarımız bizim için çok değerlisiniz o yüzden kazasız belasız hayırlı yolculuklar dileriz.

  Ankara Afyonkarahisar arası yol güzergahı haritası;

  Ankara - Afyonkarahisar arası yolculuk kaç saat?

  Ankara - Afyonkarahisar arası yolculuk süresi otobüs veya arabayla ortalama Dumlupınar Blv. üzerinden 3 saat 1 dakika, Dumlupınar Blv./D200 ve D260 üzerinden 3 saattir. 

  Ankara - Afyonkarahisar arası otobüs güzergahı ne?

  Ankara - Afyonkarahisar arası otobüs güzergahı, Beştepe'de yer alan Ankara Şehirler Arası Otobüs Terminali (AŞTİ) kalkışlı, Dumlupınar Blv. üzerinden Ertuğrul Gazi Mah Yeni Otogar Tesisleri Kümeevler, D:3, 03200'de yer alan Afyonkarahisar Otogarı varışlı olarak ortalama 3 saat 21 dakikadır.

  Ankara - Afyonkarahisar arası kaç saat?

  Ankara - Afyonkarahisar arası Dumlupınar Blv. üzerinden 3 saat 1 dakika (259 km), Dumlupınar Blv./D200 ve D260 üzerinden 3 saat (261 km) sürmektedir. 

  Ankara - Afyonkarahisar arası otobüs firmaları neler?

  Ankara - Afyonkarahisar arası sefer yapan otobüs firmaları arasında: KamilKoç, Ali Osman Ulusoy, Metro, Ağrı Seç, Bizim Iğdır, Iğdır Turizm, Aras, Lüks Karadeniz, Pamukkale, Güney Akdeniz, Isparta Petrol, Alaşehir Sarıkız Turizm, Yeni Barış Turizm, Esadaş, Sahil Seyahat günün hemen her saati  yer alıyor.  

  Ankara - Afyonkarahisar arası otobüs fiyatları ne kadar?

  Ankara - Afyonkarahisar arası otobüs fiyatları firmadan firmaya, hizmet kalitesine ve akaryakıt fiyatlarına bağlı olarak değişiklik göstermekte olup en ucuz 100 TL, en yüksek 175 TL'dir.  

  Ankara - Afyonkarahisar arası hızlı tren ne kadar?

  Ankara - Afyonkarahisar arası tren fiyatları YHT ve Pamukkale Ekspresi 107 TL, YHT ve Eskişehir-Afyon Ekspresi 107 TL'dir. 

  Ankara - Afyonkarahisar arası tren saatleri ne?

  Ankara - Afyonkarahisar arasın tren saatleri ilk sefer 08:35'da başlarken son sefer 15:35'dır. 

  Ankara - Afyonkarahisar arası arabayla kaç saat?

  Ankara - Afyonkarahisar arası Dumlupınar Blv. üzerinden 3 saat 1 dakika, Dumlupınar Blv./D200 ve D260 üzerinden 3 saat sürmektedir. 

  Ankara - Afyonkarahisar arası hızlı tren kaç saat?

  Ankara - Afyonkarahisar arası hızlı tren Ankara YHT Garı kalkışlı, Afyon A. Çetinkaya varışlı olarak 5 saat 16 dakika sürmektedir. 

  Ankara'dan Afyonkarahisar'a uçak ile gidiliyor mu?

  Afyonkarahisar'a uçak ile yolculuk yapmak isteyenler Kütahya'da bulunan Zafer Havalimanı'nı ya da Antalya Havalimanı'nı kullanmak zorundadırlar. Buradan kalkan servis, otobüs ve taksiler ile Afyonkarahisar'a ulaşabilmektedirler.

  Yazı kaynağı : www.neoldu.com

  Ankara Afyon arası kaç km - Ankara Afyon arası kaç saat -

  Ankara Afyon arası kaç km - Ankara Afyon arası kaç saat -

  Ankara ile Afyon İli Hakkında Genel Bilgiler

  Ankara ili;

  İç Anadolu bölgesinde yer alan Ankara ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Ankara ili yüzölçümü yaklaşık 25.632 km2’dir. Ankara ilinin coğrafi konumu ise 39.933333°N 32.866667°E GPS koordinatlarıdır.

  Afyon ili;

  Ege bölgesinde yer alan Afyon ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Afyon ili yüzölçümü yaklaşık 14,237 km² ’dir. Afyon ilinin coğrafi konumu ise 38°39′06″Kuzey 30°40′12” Doğu GPS koordinatlarıdır.

  Ankara Afyon Arası Kaç KM

  Ankara Afyon arası mesafe karayolu ile yaklaşık 261 km’dir. Ankara Afyon arası mesafe havayolu ile yaklaşık 239 km’dir.

  Ankara Afyon Arası Kaç Saat

  Ankara Afyon arası kaç saat; Ankara Afyon arası mesafe karayolu ile yaklaşık 261 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 3 saat sürmektedir. Ankara Afyon arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat  sürmektedir. Ankara Afyon arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 239 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 49 dakika sürmektedir.

  Özel araç ile;

  3 saat Otobüs ile;

  4saat

  Uçak ile;

  49 dakika

  Ankara Afyon Arası Ne Kadar Yakıt Gider

  Ankara Afyon arası mesafe karayolu ile yaklaşık 933 kilometre olup;

  Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 15 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

  Benzinli bir araç ise yaklaşık 21 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

  Ankara Afyon Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

  Ankara Afyon arası yol tarifi için tıklayınız.

  Bulunduğunuz konumdan Ankara’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

  Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ankara’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

  Bulunduğunuz konumdan Afyon’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

  Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Afyon’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

  Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : sehirsorgula.com

  Ankara Afyon otobüs bileti, En ucuz fiyat 50 TL - ENUYGUN

  Ankara Afyon otobüs bileti, En ucuz fiyat 50 TL - ENUYGUN

  Ankara Terminali’ne şehrin hemen her yerinden kolayca ulaşabileceğiniz pek çok seçenek bulunuyor. Bunlar arasında en çok kullanılanlar ise Ankaray raylı sistem, belediye otobüsleri (EGO), firma yolcu servisleri, taksi ve minibüsler.

  Belediye Otobüsleri (EGO)

  Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin işlettiği otobüslerle terminale pek çok noktadan kolayca ulaşabilirsiniz. 442-3, 419, 479, 417, 545, 230-3, 419 A, 479, 484, 417, 217, 511-3, 573, 521-3, 512-3, 524, 564, 537, 573 ve 511 numaralı belediye otobüsleriyle şehrin her semtinden terminale ulaşabilirsiniz.

  Ankaray

  Ankaray’ın herhangi bir istasyonundan Ankara Terminali (AŞTİ) yönüne giden metro hatlarından birine binebilirsiniz. Ankaray, terminalin içinde bulunuyor ve 6:00 – 24:00 arasında hizmet veriyor. Ankara Tren Garı’ndan da Ankaray ile terminale ulaşım bulunuyor. Terminal, Ankaray’ın son durağını oluşturuyor ve metrodan indikten sonra 5 dakikalık bir yolculukla otobüs peronlarına ulaşabilirsiniz.

  Yolcu Servisleri

  Terminalde ofisleri bulunan otobüs firmaları ücretsiz yolcu servisleri sağlıyorlar. Şehirdeki bilet satış ofislerinden binebileceğiniz bu servislerle Ankara Terminali’ne ulaşabilirsiniz.

  Minibüs

  Şehrin pek çok semtinden terminale giden minibüsler bulunuyor. Mevlana Bulvarı’nda minibüsten indikten sonra 2 dakikalık bir yürüyüşle terminale ulaşabilirsiniz.

  Taksi

  Ankara merkezinde kolayca bulabileceğiniz taksilerle de terminale hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

  Havalimanından Terminale Ulaşım

  Terminale Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan ulaşmak istiyorsanız Havaş servisleri veya havalimanı yolcu çıkış kapısı önünde durakları bulunan belediye otobüslerini kullanabilirsiniz. Bu yolculuklar yaklaşık olarak 1,5 saat sürüyor.

  Yazı kaynağı : www.enuygun.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap