Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ankara mamak toki kura sonuçları isim listesi

  1 ziyaretçi

  ankara mamak toki kura sonuçları isim listesi Ne90'dan bulabilirsiniz

  Ankara Mamak hak sahipleri tablosu! 2+1 3+1 Ankara MAMAK 3.645 konut TOKİ kura İSİM LİSTESİ! TOKİ ANKARA KURA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI!

  Ankara Mamak hak sahipleri tablosu! 2+1 3+1 Ankara MAMAK 3.645 konut TOKİ kura İSİM LİSTESİ! TOKİ ANKARA KURA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI!

  TOKİ Ankara kura çekilişleri kaldığı yerden devam ediyor. 12 Ocak'ta sona erecek kuraların birçoğu çekildi. Bugün gerçekleşen kura çekilişinde Mamak ilçesinde 3.645 konut hak sahibini bulacak. 5. etap kura takvimine göre 11 Ocak tarihli kura çekilişi ile Mamak isim listesi siteden ilan edilecek. Peki, Ankara Mamak kura sonuçları belli oldu mu? İşte tüm detaylar!

  Yazı kaynağı : www.takvim.com.tr

  ANKARA TOKİ MAMAK çekiliş sonuçları tüm liste! TOKİ Ankara Mamak kura sonuçları isim listesi NİHAİ kazananlar!

  ANKARA TOKİ MAMAK çekiliş sonuçları tüm liste! TOKİ Ankara Mamak kura sonuçları isim listesi NİHAİ kazananlar!

  Ankara TOKİ Mamak kura sonuçları isim listesi çekilişi izleyenler tarafından sorgulanıyor. TOKİ Mamak Ankara kura çekiliş sonuçları için gözler toki.gov.tr adresine çevrildi. 250 bin sosyal konut kapsamında dar gelirli vatandaşlar Türkiye genelinde ev sahibi olmaya devam ediyor. Uygun taksitli konut projesinde çekiliş sırası Ankara’nın Mamak ilçesine geldi. TOKİ Ankara Mamak kura sonuçları isim listesi araştırılmaya başlandı. Peki, TOKİ Mamak Ankara kura çekiliş sonuçları sorgulama nasıl yapılır?

  TOKİ ANKARA MAMAK KURA SONUÇLARI İSİM LİSTESİ

  Aşağıdaki bağlantıdan TOKİ Ankara Mamak kura sonuçları isim listesi hakkında bilgi edinebilirsiniz. Sonuçları öğrenebilmek için bağlantıya tıkladıktan sonra T.C. Kimlik numaranızla sorgulama yapabilirsiniz. Anı zamanda e-Devlet kapısından TOK kurasında kazanıp kazanmadığınızı öğrenebilirsiniz.

  TOKİ ANKARA MAMAK KURA SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

  TOKİ 6. ETAP KURA TAKVİMİ YAYINLANDI

  TOKİ tarafından güncellenen listeye göre TOKİ 6. Etap kura takvimi yayımlandı. Yeni listede TOKİ’nin Antalya, Eskişehir, Mersin, Bilecik, Sakarya, Kocaeli, Yalova, Isparta çekilişleri için tarih bilgisi verildi.

  ‘İlk Evim, İlk İşyerim’ projesi kapsamında Türkiye genelinde 250 bin sosyal konut inşa edilecek. Kura çekimi etap etap devam ediyor ve belirli tarihler arasında çekilecek kuralar illere göre duyuruluyor.

  TOKİ’nin sitesinde güncellenen kura takvimine göre 6. etap kuraları şu tarihlerde olacak:

  TOKİ Adana kura çekilişi: 12,13 Ocak 2023

  TOKİ Eskişehir kura çekilişi: 13,14 Ocak 2023

  TOKİ Mersin kura çekilişi: 14,15,16,17 Ocak 2023

  TOKİ Bilecik kura çekilişi: 15 Ocak 2023

  TOKİ Sakarya kura çekilişi: 16,17 Ocak 2023

  TOKİ Kocaeli kura çekilişi: 19,20,21 Ocak 2023

  TOKİ Antalya kura çekilişi: 18,19,20,21,22 Ocak 2023

  TOKİ Yalova kura çekilişi: 22 Ocak 2023

  TOKİ Isparta kura çekilişi: 23,24 Ocak 2023

  TOKİ TAKSİTLERİ NE KADAR OLACAK?

  Toplam 608 bin lira fiyata sahip, 2 artı 1 konutlarda aylık 2 bin 280 liradan başlayan taksitler olacak. Bu taksitlerin miktarı inşa edilecek konuta ve daireye göre değişiklik gösterecek. Ayrıca taksit miktarı yıldan yıla artacak.

  850 bin fiyata sahip 3+1 konutlar 3 bin 780 liradan başlayan taksitlerle 240 ay vade ile satışa sunulacak. Aynı değişiklik ve artış bu konutlar için de olacak

  İlk dönemsel artış sözleşme tarihine göre İdarece belirlenecektir. Taksit ödemeleri, sözleşme tarihini takip eden ay itibariyle başlatılacaktır.

  TOKİ TAKSİTLERİ SABİT Mİ DEĞİŞKEN Mİ?

  Kura çekilişi sonucunda ev almaya hak kazanan kişiler sözleşme sonrası taksitleri ödemeye başlayacak. 240 ay vade yani 20 yılda ödenecek konutlarda taksitler değişiklik gösterecek. Sözleşmede yazan maddelere göre, memur maaşına yapılacak zam göz önüne alınarak TOKİ taksitleri her yıl zamlanacak. Ocak ve Temmuz aylarında memur maaşlarına zam geldiği düşünülürse, TOKİ taksitleri sabit olmayacak ve 20 yıl boyunca artış gösterecek.

  Yazı kaynağı : www.turkiyegazetesi.com.tr

  Mamak TOKİ Kura Sonuçları İsim Listesi 2023

  TOKİ

  11 Ocak 2023 Ankara Mamak TOKİ kura çekilişi | Ankara Mamak TOKİ kura sonuçları ve isim listesi

  11 Ocak 2023 Ankara Mamak TOKİ kura çekilişi | Ankara Mamak TOKİ kura sonuçları ve isim listesi

  ANKARA MAMAK TOKİ ÇEKİLİŞİCANLI İZLE -

  250 Bin sosyal konut kampanyası kapsamında Ankara Mamak 3.645 Adet Konut Projesinin hak sahibi belirleme kura töreni bugün ve yarın (11 Ocak - 12 Ocak 2023) tarihlerinde  saat 11:00'de Mamak Belediyesi Necmettin Erbakan Kongre Merkezi'nde düzenlenecek.

  Ayrıca www.toki.tv adresinden ve medyaankaracom YouTube hesabından canlı olarak yayınlanacaktır.

  Detaylı bilgi için:

  11 Ocak Çarşamba günü Ankara kurası devam edecek. Mamak'ta yapılacak 3.645 konut çekilişi için araştırmalar hız kazandı. TOKİ'nin resmi sitesinde canlı olarak yayınlanan TOKİ kura çekilişleri için arama motorlarında Ankara TOKİ canlı izle - Mamak TOKİ kura çekilişi | Ankara TOKİ kura sonuçları ve isim listesi konuları araştırılıyor. İşte tüm detaylar...

  “3645 Sosyal Konut Mamak’ta Gökçeyurt Mahallesi Nenek mevkinde inşa edilecek” 

  Mamak Gökçeyurt Mahallesi Nenek mevkinde yapılacak sosyal konutlar, ev sahibi olmak isteyip de olamayan dar gelirlilerin alımına sunulacak.

  Başvurular "Şehit Aileleri, Terör, Harp ve Vazife Malulleri", "En az yüzde 40 engelli vatandaşlar", "emekliler", "18-30 yaş arasındaki gençler" ve "Diğer alıcı adayları" olmak üzere 5 kategoride kabul edilecek.

  Başvurusu toplanacak konutların, adet, brüt metrekare, net metrekare ve şerefiyeli satış fiyatları, ihalesi yapıldıktan sonra belirlenecek. Konutların satışı, yüzde 10 peşin, 240 ay vadeli ve taksit başlangıçları konut teslimlerini takip eden ay itibarıyla başlayacak şekilde yapılacak.

  Yazı kaynağı : medyaankara.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap