Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ankara tepebaşi ağiz ve diş sağliği hastanesine bağli beştepe ağiz ve diş sağliği polikliniği

  1 ziyaretçi

  ankara tepebaşi ağiz ve diş sağliği hastanesine bağli beştepe ağiz ve diş sağliği polikliniği Ne90'dan bulabilirsiniz

  Beştepe Semt Polikliniği

  Beştepe Ek Polikliniği;

  Yazı kaynağı : tepebasiadsh.saglik.gov.tr

  Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi

  Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi

  Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi

  Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi; 15 diş üniti ve 5 yatak kapasitesi ile Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak 10 Ocak 2008 tarihinde Ankara‘da kurulmuştur.

  Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 17 Ocak 2011 tarihi itibarıyla; 115 diş ünit, 7 yatak kapasitesi ile Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi statüsü kazanmıştır. Tepebaşı Diş Hastanesi; özellikle 23 Ocak 2017 tarihinden itibaren Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi ile birlikte kullanım protokolü çerçevesinde 01 Haziran 2018 tarihinde Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Eğitim Hastanesi adını almıştır.

  Aynı zamanda, Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beşevler Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Ek Polikliniğinde toplam 832 m² alanda 4 klinikte 18 diş üniti bulunmaktadır. Bununla birlikte, Ankara Dr. Sami Ulus Kadın Doğum Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi Turgut Özal Ek binası bulunan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde toplam 400 m² alanda 7 klinikte 7 diş üniti olmak üzere, 3 adet ek polikliniklerde toplamda 25 diş üniti ile hizmet vermeye devam etmektedir.

  Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim Araştırma Hastanesi, 141 diş üniti ile 5.586m² alana sahiptir. Ağız – Diş Sağlığı Eğitim Araştırma Hastanesi; 5 kat iki bölümde 117 diş ünitten oluşmaktadır. Ayrıca Diş Hastanesinin bünyesinde ek poliklinik olarak, Beşevler’de toplam 832 m² alana sahiptir. Beşevler Polikliniği’nde 18 diş üniti, sterilizasyon, röntgen ve buna ek olarak protez laboratuvar odası bulunmaktadır. Bunun yanında, Beştepe’de toplam 400 m² alana sahip; 7 diş üniti, röntgen odası, diş deposu ve protez laboratuvar odası ile hizmet vermektedir.

  Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim Araştırma Hastanesi bünyesinde 31 Aralık 2019 tarihi itibarıyla; 28 Uzman Diş Hekimi, 91 Diş Hekimi, 1 Anestezi Uzmanı, 2 kişi HBYS personeli 98 sağlık personeli, 58 diğer kadrolu personeli, 188 genel ve diş klinik destek personeli ile birlikte toplamda 464 çalışan personeli ile görev yapmaktadır.

  Ayrıca Tepebaşı Diş Eğitim Araştırma Hastanesi, afilasyon kapsamında Diş Hekimliği Fakültesi Akademik kadrosunda; özellikle 1 Dekan Vekili, 3 Profesör Diş Hekimi, 6 Doçent Diş Hekimi, 16 Öğretim Görevlisi Diş Hekimi, 11 Araştırma Görevlisi Diş Hekimi olmak üzere toplam 37 akademik personel görev yapmaktadır.

  Diş Hekimleri.Diş Hekimi Nöbet Listesi.MHRS Randevu.Telefon

  Tepebaşı Diş Hastanesi RANDEVU alabilmek için 182 numaralı telefonu arayabilir veya MHRS www.hastanerandevu.com adlı web adresinden bağlanmak içinTIKLAYINIZ.

  Adres: Güçlü Kaya Mah. Fatih Cad. Çağla Sok. No: 2 PK: 06560 Keçiören / Ankara

  Telefon: 0 312 360 00 07

  Faks: 0 312 359 00 80

  E-Posta: [email protected]

  Web: tepebasiadsh.saglik.gov.tr

  Ulaşım

  EGO Otobüs Hattı

  Ankara Metro Hattı

  Minibüs Hattı

  Yazı kaynağı : hipokratist.com

  Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi

      01.12.2014 tarihi itibari ile Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Merkez ve Beşevler Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniklerimizde sabit (kron-köprü) ve haraketli (metal destekli – total) diş protez tedavileri yapılmaya başlanmıştır.

  İletişim Bilgileri;

  Adres: Emniyet Mahallesi İncitaşı Sokağı MEB Kampüsü H-Blok Yenimahalle (BEŞEVLER) ANKARA

  Tel: (0312) 215 19 30/ 1117 veya (0312) 215 19 21/  1117
   

  Sağlıklı Günler Dileriz.

  YBU REKTÖRLÜK

  Yazı kaynağı : aybu.edu.tr

  Turgut Özal Üniversitesi Beştepe Hastanesi, Çankaya nerede, Otobüs, Metro, Tramvay veya Tren ile nasıl gidilir?

  Turgut Özal Üniversitesi Beştepe Hastanesi, Çankaya nerede, Otobüs, Metro, Tramvay veya Tren ile nasıl gidilir?

  Çankaya şehrinde Turgut Özal Üniversitesi Beştepe Hastanesi konumuna Toplu Taşıma

  Çankaya, Türkiye'deki Turgut Özal Üniversitesi Beştepe Hastanesi adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Turgut Özal Üniversitesi Beştepe Hastanesi adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

  Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Turgut Özal Üniversitesi Beştepe Hastanesi adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

  Turgut Özal Üniversitesi Beştepe Hastanesi için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: 11432 - Mehmet Akif Kiz Öğrenci Yurdu; 11425 - Dr.Sami Ulus Hastanesi Beştepe Ek Binası; 11431 - Zübeyde Hanım Yurt Müdürlüğü; Bahçelievler; 14135 - Mehmet Akif Kiz Öğrenci Yurdu; 11433 - Bahçelievler; Gazi / Öğretmen Evi; 14136 - Dr.Sami Ulus Hastanesi Beştepe Ek Binası; 11448 - Azerbaycan Caddesi; Gazi Mahallesi.

  Turgut Özal Üniversitesi Beştepe Hastanesi adresine Otobüs, Metro, Tramvay veya Tren ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 106-3150-2157-5158-3220-7339-7528-3 Tren: BAŞKENTRAY Metro: M1-M2-M3M4 Tramvay: A1

  Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Turgut Özal Üniversitesi Beştepe Hastanesi için yol tarifi alın.

  Turgut Özal Üniversitesi Beştepe Hastanesi adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Çankaya konumundaki kullanıcılar dahil 1.5 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

  Turgut Özal Üniversitesi Beştepe Hastanesi için Otobüs, Metro, Tramvay ve Tren fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap