Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  antalya okullar tatil mi 12 ocak 2023

  1 ziyaretçi

  antalya okullar tatil mi 12 ocak 2023 Ne90'dan bulabilirsiniz

  Antalya Valiliği okullar tatil mi? Son dakika! 12 Ocak Antalya okullar tatil mi? Antalya okul var mı, yok mu? Antalya yarın okullar tatil mi?

  Antalya'da okullar tatil mi? Bugün (12 Ocak) Antalya'da okul var mı?

  Antalya'da okullar tatil mi? Bugün (12 Ocak) Antalya'da okul var mı?

  Antalya'da okullar bugün tatil olacak mı sorusu, kentte yaşayan binlerce öğrencinin gündeminde yer bulmaya devam ediyor. Hava muhalefetinin etkisini arttırması dolayısıyla kentin bazı bölgelerinde yaşanması beklenen meteorolojik olaylar dolayısıyla, bugün okullar tatil olacak mı sorusunu öğrencilerin gündemine aldı. Peki, 12 Ocak Antalya'da okullar tatil olacak mı? İşte, o detaylar

  12 OCAK BUGÜN ANTALYA'DA OKULLAR TATİL OLACAK MI?

  12 Ocak tarihinde Antalya'da okulların tatil olacağına yönelik Antalya Valiliğinden herhangi resmi bir açıklama gelmedi. 

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Antalya fırtına ve sele teslim! 13 Ocak Antalya okul tatili, uçak seferleri ve kentteki son durum

  Antalya fırtına ve sele teslim! 13 Ocak Antalya okul tatili, uçak seferleri ve kentteki son durum

  Antalya, fırtına ve sele teslim. Dün sabah saatlerinden bu yana sağanak yağış ve fırtınanın devam ettiği kentte hayat adeta durma noktasına geldi. Şiddetli yağış sebebiyle su birikintileri oluştu, sürücüler ve vatandaşlar zor anlar yaşadı. Bazı ilçelerde evleri su bastığı öğrenildi. Dün gece ise şimşek çakmaları ve etkili olan fırtına sebebiyle tam 4 uçak iniş yapmaktan vazgeçerek geri dönüş yaptı. Bazı ilçelerde ise kar yağışının etkili olduğu bilgisine ulaşıldı. Peki, Antalya’da son durum ne? Antalya’da okullar tatil mi 13 Ocak 2023? Yarın Antalya’da okullar açık mı? İşte merak edilen tüm detaylar…

  YAĞMUR VE FIRTINA ANTALYA’YI TESLİM ALDI

  Meteoroloji 4. Bölge Müdürlüğü, 11 il için ‘turuncu kod’ uyarısında bulunmuştu. Salı akşamından bu yana yağmur ve fırtınanın etkisini gösterdiği Antalya’da özellikle son 24 saatte yoğun yağış ve fırtına sebebiyle hayat adeta durma noktasına geldi. Meteoroloji tarafından yayınlanan verilerde son 24 saat içinde metrekareye Manavgat’ta 114,2, Kumluca’da 145, Kaş’ta 113, Döşemealtı’nda 106, Elmalı’da 110, Serik’te 90, kent merkezinde ise 81 kilogram yağış düştü.

  antalya-firtina-ve-sele-teslim-13-ocak-antalya-okul-tatili-ucak-seferleri-ve-kentteki-son-durum.jpg

  UÇAKLAR İNİŞ YAPAMADI

  Yoğun yağış ve fırtına sebebiyle zor günler geçiren Antalya’da uçaklar piste iniş yapamadı. Vali Yardımcısı Suat Seyitoğlu, Uluslararası Havalimanı’nın açık olduğunu duyurdu ve iptal edilen uçuş olmadığını bildirdi. Pistlerin normal seviyede çalıştığının bilgisini veren Seyitoğlu, ‘Şiddetli yağış, fırtına ve şimşek çakmaları sebebiyle dün gece 4 civarında uçak Antalya Havalimanı’na iniş yapmaktan vazgeçerek geri dönüş yaptı.’ ifadelerine yer verdi.

  antalya-firtina-ve-sele-teslim-13-ocak-antalya-okul-tatili-ucak-seferleri-ve-kentteki-son-durum-001.jpg

  OKULLAR TATİL Mİ 13 OCAK 2023?

  Kent merkezi ve ilçelerde etkili olan sağanak yağış ve kuvvetli fırtına sebebiyle vatandaşlar zor günler geçirirken en çok merak edilen konuların başında eğitim-öğretim geliyor. Kentte yaşanan olumsuz hava şartları sebebiyle öğrenciler, öğretmenler ve veliler ‘Antalya’da okular tatil mi?’, ‘Yarın okullar açık mı, kapalı mı?’ sorusuna yanıt aramaya başladı. Antalya’nın Korkuteli ilçesinde yoğun kar yağışı sebebiyle okullar tatil edildi. Konuyla ilgili yapılan açıklamada, ’12 Ocak 2023 öğleden sonra ve 13 Ocak 2023 Cuma günü ilçemiz genelindeki tüm okullarımızda yoğun hava muhalefetinden dolayı 1.5 gün ara verilmişti.’ denildi.

  antalya-firtina-ve-sele-teslim-13-ocak-antalya-okul-tatili-ucak-seferleri-ve-kentteki-son-durum-002.jpg

  Yazı kaynağı : www.tum-haberler.com

  Son dakika Antalya Valiliği duyurular: Okullar tatil edildi mi?

  Antalya'da kar yağışı okulları tatil etti!

  Antalya okullar tatil mi 13 Ocak? Bugün Antalya'da okul var mı, Antalya Korkuteli’nde okullar kaç gün tatil?

  Antalya okullar tatil mi 13 Ocak? Bugün Antalya'da okul var mı, Antalya Korkuteli’nde okullar kaç gün tatil?

  Antalya'da okullar tatil mi, bugün Antalya’da okullar var mı? Kentte yaşayan olumsuz hava koşulları nedeniyle binlerce öğrenci Valilik’ten gelecek haberi takip ediliyor. Hava muhalefetinin etkisini arttırması okulların tatil edilip edilmediğinin sorgulanmasına neden oldu. Peki, 13 Ocak Antalya'da okullar tatil mi?

  Antalya okullar tatil mi 13 Ocak?

  Korkuteli’nde okullar tatil edildi. Yapılan açıklamada; “12.01.2023 öğleden sonra ve 13.01.23 cuma günü ilçemiz genelindeki tüm okullarımızda yoğun hava muhalefetinden dolayı 1.5. Gün ara verilmiştir” ifadeleri yer aldı.

  Yazı kaynağı : www.gazetevatan.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap