Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  apple airpods ve şarj kutusu 2.nesil

  1 ziyaretçi

  apple airpods ve şarj kutusu 2.nesil Ne90'dan bulabilirsiniz

  Yazı kaynağı : www.apple.com

  2. nesil AirPods Satın Alın - Apple (TR)

  AirPods 2.Nesil

  AirPods 2.Nesil

  Apple AirPods 2. Nesil MV7N2TU/A

  Airpods 2. nesil kusursuz kalitesi ve ultra dayanıklılığı sayesinde en çok tercih edilen Bluetooth kulaklıklar arasında yerini alır. Airpods 2. nesil kulaklık şık ve modern tasarımı göz doldururken ses kalitesi benzersiz bir deneyim yaşatır.

  En yüksek ses seviyelerinde dahi herhangi bir cızırtı ya da yankıya neden olmadan telefon görüşmelerinizi rahatlıkla yapmanıza, favori müziklerinizi keyifle dinlemenize yardımcı olur.

  “2. nesil Airpods ne demek” sorusu kullanıcılar tarafından sıklıkla sorulur. Apple kalitesi ile tasarlanan ve kulaklık deneyimini bir üst seviyeye taşıyan Airpods 2. nesil Apple, kablosuz bir yapıya sahip olduğu için kullanım esnasında herhangi bir rahatsızlık vermez ve özgürce hareket etmenizi destekler.

  Araç kullanırken, hareket halindeyken kullanabildiğiniz için eşsiz bir pratiklik kazandırır. Ürünün ergonomik olması, kulaklarınıza tam olması gerektiği gibi oturmasını sağlar.

  Böylelikle hareket ederken kulaklarınızdan düşmez ve üst düzey konfor sağlar. Apple 2. nesil kulaklık modeli 3 saat konuşma ömrü, 5 saat de müzik dinleme keyfi yaşayabilmenize imkan verir.

  Dolayısıyla saatler boyunca kesintisiz bir biçimde kullanmanız mümkündür. Telefon görüşmelerinizin yarıda kesilmesine engel olarak her an bağlantıda kalmanıza imkan sunar.

  Airpods 2. nesil Apple ürününü aktive etmek için ise tek yapmanız gereken hafifçe dokunmaktır. Böylece zahmetsiz, pratik, eğlenceli bir deneyim yaşamanıza fırsat sunar.

  Cep telefonu, tablet, bilgisayar gibi farklı cihazlar ile saniyeler içerisinde bağlantısını sağlamanız mümkündür. Üstelik bağlandığı cihazları kaydettiği için her seferinde yeniden eşleştirme yapmanıza gerek kalmaz.

  Airpods 2. Nesil Teknik Özellikler

  Apple Airpods 2. nesil Bluetooth kulaklık özellikleri sayesinde maksimum performans gösterir. Dolayısıyla sizlere de unutulmaz bir deneyim yaşama olanağı sağlar. Ürünün teknik özellikleri şu şekildedir:

  Airpods 2. Nesil Kullanım Alanları

  Airpods 2, hemen hemen tüm alanlarda kullanmak üzere tercih edilen bir üründür. Spor yaparken, ofiste vakit geçirirken, araç kullanırken ve daha birçok alanda size eşlik eder.

  Ürünün kulak içine mükemmel bir şekilde oturması, hareket ederken düşmesine engel olur. Dolayısıyla yürüyüş veya daha Cardio, HIIT gibi ağır antrenmanlar yaparken kolaylık sağlar.

  En sevdiğiniz playlistleri dinleyerek motivasyonunuzu, performansınızı artırabilirsiniz. Üstelik tere - suya dayanıklı bir tasarıma sahip olması itibari ile yüzme antrenmanlarınızda da gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

  Apple 2. nesil Airpods kablosuz olduğu için araç kullanırken gelen aramaları kolayca yanıtlamanıza ve görüşmelerinizi dikkatiniz dağılmadan yapmanıza olanak sağlar.

  Üstelik Siri’ye bağlanmanıza yardımcı olması nedeniyle sesli bir komut vererek dilediğiniz aramaları yapmanız veya mesaj göndermeniz de mümkün hale gelir.

  Ürünün bir diğer kullanım alanı da ofistir. Toplantıdayken ya da yoğun tempolu geçen günlerinizde telefonunuz yanınızda yokken de gelen aramalardan haberdar olabilir, yalnızca tek bir dokunuşla yanıtlayabilirsiniz.

  Böylelikle telefonunuzu her an yanınızda taşımanıza gerek kalmaz. Apple Airpods 2. nesil Akakçe sitesinde bulunduğu için yorumlara göz atabilir ve daha birçok kullanım alanı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kararınızı bu doğrultuda vererek fiyatları kıyaslayabilir ve Airpods 2. nesil en ucuz seçeneği dakikalar içinde bulabilirsiniz.

  Airpods 2. Nesil Artı ve Eksi Yönleri

  Airpods 2. nesil, zarif, konforlu tasarımı sayesinde ön plana çıkar. Bu nedenle de kullanıcılar tarafından sık sık tercih edilir. Bunun dışında Airpods 2. nesil özellikleri arasında artı ve eksi yönler dikkat çeker. Bu yönler aşağıdaki gibidir:

  Airpods 1. Nesil ile Airpods 2. Nesil Arasındaki Farklar

  Her anınızda yanınızda olan ve konforu ile unutulmaz bir deneyim yaşatan bu ürünün bir önceki modeli Apple Airpods 1. nesil arasında birçok benzerlik mevcuttur. Ancak bazı farklılıklar da dikkat çeker. Bunların başında sensörler gelir. 1. nesilde yalnızca hareket sensörü olmasına rağmen 2. nesilde optik sensör, dokunmatik sensör, hareket sensörü yer alır. Bir diğer Airpods 1. nesil ve 2. nesil farkı da yoğun kullanım süresidir. 1. nesilde 2 saat, 2. nesilde ise 3 saattir.

  Airpods 2. Nesil Fiyat Seçenekleri

  Apple’ın Airpods 2. nesil Bluetooth kulaklık cihazı üstün ses kalitesi ile konforu sayesinde müzik dinlemeyi, telefon görüşmesi yapmayı daha eğlenceli hale getirir. Üstün teknolojisi ve gelişmiş özelliklerine kıyasla Airpods 2. nesil fiyat olarak uygun aralıklar sunar.

  Bu sayede kullanıcıların hemen hemen hepsinin kendi bütçelerine uygun alternatifleri bulmalarını kolaylaştırır. Ayrıca Airpods 2. nesil Akakçe sitesinde yer aldığı için belli kampanya ve indirim dönemleri sayesinde çok daha avantajlı fiyat seçeneklerinden faydalanmanız da mümkündür.

  Özellikle sevdiklerinize kaliteli ve uzun ömürlü bir hediye almak istediğinizde bu dönemleri tercih edebilirsiniz. Ürünle alakalı yorum kısmını okuduğunuz zaman ses kalitesinden, performanstan ve sunduğu tüm kolaylıklardan ne kadar memnun olunduğunu görebilirsiniz.

  Yapılan kullanıcı yorumlarında gerçek deneyimler ve izlenimler yer aldığı için olumlu özellikler kadar olumsuz özelliklere de göz atabilirsiniz. Böylece karar verme süreciniz kolaylaşabilir.

  Eğer siz de her anınızda size eşlik edecek, ergonomik, şık bir kablosuz kulaklık arıyorsanız, Airpods 2. nesli inceleyebilirsiniz. Apple Airpods 2. nesil fiyat seçeneklerine göz attıktan sonra aralarında karşılaştırma yapmanız mümkündür. Bu sayede Apple Airpods 2. nesil en ucuz alternatifi kolaylıkla bulabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.akakce.com

  Apple Airpods 2. Nesil Fiyatı ve Özellikleri - Vatan Bilgisayar

  24 saatlik pil ömrünün gücü.

  AirPods’unuzu birçok kez şarj ederek 24 saatten fazla dinleme süresi elde etmenizi sağlayan şarj kutusu sayesinde asla yarı yolda kalmayın.⁴

  24 saat

  Şarj kutusuyla 24 saatten fazla pil ömrü

  5 saat

  Tek şarjla 5 saate kadar dinleme süresi

  Yazı kaynağı : www.vatanbilgisayar.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap