Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ateş kuşları sen affetsen ben affetmem kim söylüyor

  1 ziyaretçi

  ateş kuşları sen affetsen ben affetmem kim söylüyor Ne90'dan bulabilirsiniz

  Ateş Kuşları dizisi uyarlama mı, gerçek hikaye mi? Ateş Kuşları dizisinde çalan şarkı ne, kim söylüyor?

  Ateş Kuşları dizisi uyarlama mı, gerçek hikaye mi? Ateş Kuşları dizisinde çalan şarkı ne, kim söylüyor?

  Ateş Kuşları uyarlama mı, Ateş Kuşları dizisinde çalan şarkı ne? 5 sokak çocuğunun kaderini ekranlara taşıyacak olan hüzün dolu konusuyla izleyenleri derinden etkileyecek dizinin şarkıları da çok beğenildi.

  ATEŞ KUŞLARI UYARLAMA MI?

  Ateş Kuşları'nın başrollerini İlayda Alişan, Hande Soral, Burak Tozkoparan, Görkem Sevindik paylaşırken dizide ayrıca Erdem Şanlı, Emir Çubukçu, Nizam Namidar, Serkan Ercan, Ahmet Saraçoğlu gibi başarılı oyuncular da yer alıyor. Yapım uyarlama değil.

  ATEŞ KUŞLARI DİZİSİNDE ÇALAN ŞARKI NE, KİM SÖYLÜYOR?

  Ateş Kuşları dizisinde çalan şarkı Aytekin Ataş’ın seslendirdiği Şahdamar isimli şarkıdır.

  Şahdamar

  Yola Düştüm Ay Batarken
  Derelerde Buldum Seni
  Ötelerde Sanır İken
  Berilerde Buldum Seni
  İçimdeki Çıralarda
  Dışımdaki Törelerde
  Bilemezsin Nerelerde
  Nerelerde Buldum Seni
  Ekmeğimi Dörde Böldüm
  Yarılardan Buldum Seni
  Ölülerden Haber Aldım
  Dirilerde Buldum Seni
  İçimdeki Çıralarda
  Dışımdaki Törelerde
  Bilemezsin Nerelerde
  Nerelerde Buldum Seni

  Yazı kaynağı : www.gazetevatan.com

  Ateş Kuşları Dizisinde Çalan Şarkılar Sözleri Kim Söylüyor

  Mehtap Yılmaz kimdir, nereli ve kaç yaşında? Popstar Mehtap Yılmaz Sen Affetsen Ben Affetmem şarkısı ile ilgili ne dedi?

  Mehtap Yılmaz kimdir, nereli ve kaç yaşında? Popstar Mehtap Yılmaz Sen Affetsen Ben Affetmem şarkısı ile ilgili ne dedi?

  Mehtap Yılmaz, TV 8'de yayınlanan 2. Sayfa magazin programında Gülşen Yüksel ile Müge Dağıstanlı'nın sorularını yanıtladı. Ünlü şarkıcı yaptığı açıklamaların ardından gündem oldu. Peki Mehtap Yılmaz kimdir, nereli ve kaç yaşında? Popstar Mehtap Yılmaz Sen Affetsen Ben Affetmem şarkısı ile ilgili ne dedi? Ünlü şarkıcının hayatı ve biyografisi haberimizde...

  MEHTAP YILMAZ KİMDİR?

  Mehtap Yılmaz, 19 Mart 1978’de Rize’de doğdu. Çocukluğunun büyük bir bölümü Artvin’de geçiren Mehtap Yılmaz, anne ve babasının ayrılmasından sonra çocukluk döneminde annesiyle kaldı.

  İki kardeşinden ayrılmak zorunda kalan Mehtap Yılmaz, babasının tekrardan evlenmek istemesinin ardından kardeşlerini de yanına aldı. Küçük yaşlardan itibaren müziğe büyük bir ilgisi olan Mehtap Yılmaz’ın babası bağlama çalarak şarkı söylermiş.

  Ortaokulda çalışma hayatına atılan Mehtap Yılmaz, kreşte bakıcılık, tezgâhtarlık ve benzinlikte pompacılık yaptı. Gittiği bir restoranda ısrarlara dayanamayarak sahneye çıkan Mehtap Yılmaz, gelen olumlu yorumların ardından profesyonel olarak müzik hayatına atıldı.

  Liseyi dışarıdan okuyarak bir taraftan ise ailesini geçindirmek için sekreterlik yapan Mehtap Yılmaz, aldığı sahne teklifinin ardından, mesaisinin bitmesiyle restoranda sahneye çıkmaya başladı. Ardından Ankara’da gazino ve pavyonlarda çalışan Mehtap Yılmaz, 2008’de arkadaşları sayesinde Popstar Alaturka yarışmasına katıldı.

  Yarışmadan sonra popülerliğini daha da artan Mehtap Yılmaz, yarışmadan sonra çeşitli magazin programlarında sunuculuk yaptı. Mehtap Yılmaz, Avrupa dahil çeşitli yerlerde sahne alıp mesleğini icra ediyor.

  POPSTAR MEHTAP YILMAZ SEN AFFETSEN BEN AFFETMEM ŞARKISI İLE İLGİLİ NE DEDİ?

  Arabesk ve fantezi müziğin en bilinen isimlerinden Bergen'in 'Sen Affetsen Ben Affetmem' şarkısını okuyan ve 4 Mart'ta klibi yayınlanması beklenen Mehtap Yılmaz, 2. Sayfa magazin programına konuk olmnuş ve şarkıyı okumasının yasaklandığını açıklamıştı. 2 ay şarkıyı okuyamama cezası geldiğini gözyaşları içinde anlatan ünlü şarkıcı o dönem gündem olmuştu. Bergen'in sevilen parçasını, ünlü şarkıcı Gülşen de seslendirmiştir.

  Mehtap Yılmaz, 2. Sayfa'nın 21 Nisan 2022 Perşembe günü canlı olarak yayınlanan bölümüne de konuk oldu.

  Yasak sebebiyle şarkıyı çıkarmaktan vazgeçtiğini söyleyen ünlü şarkıcı Mehtap Yılmaz, kırgın olduğunu belirtti.

  Buna karşın 'Sen Affetsen Ben Affetmem' şarkısını sahnelerde seslendirmeye devam edeceğini söyleyen Mehtap Yılmaz, Bergen filmindeki performansı sebebiyle Farah Zeynep Abdullah'ı eleştirdi.

  Yazı kaynağı : www.mynet.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap