Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  atv nihat hatipoğlu canlı yayın telefon numarası

  1 ziyaretçi

  atv nihat hatipoğlu canlı yayın telefon numarası Ne90'dan bulabilirsiniz

  Nihat Hatipoğlu Telefon Ve Whatsapp İletişim Numarası

  Nihat Hatipoğlu Telefon Ve Whatsapp İletişim Numarası

  Türkiye’de ilahiyat ve fıkıh sahasında en ünlü din adamları arasında bulunan Nihat Hatipoğlu, dini konularda verdiği mesajlarla tanındığı kadar, akademisyen kimliğiyle de ilahiyat camiasında fazlaca tanınan bir din adamıdır.

  Son yıllarda Nihat Hatipoğlu’nun bu kadar çok tanınmasındaki en önemli etkenin özellikle ramazan aylarında Atv televizyon ekranlarında yaptığı dini programlardır. Her yıl yüzbinlerce insanın gönlünde taht kurmayı başardığı bu programlarda genellikle dini konularda hikayeler anlatmakta, islam dininin ilk evrelerinde yaşayan peygamber ve sahabesinin hayat hikayelerini dinleyicilerine sunmaktadır.

  Program İçerikleri Nelerdir?

  Nihat Hatipoğlu yaptığı dini sohbet ve dinleti programlarında içerik olarak genellikle peygamber ve etrafındaki insanların hayatlarını konu etmektedir. Ancak zaman zaman soru cevap şeklinde ilerleyen türde programlar da yapmaktadır. Bu tür programlarda konuklardan veya telefonla katılan dinleyicilerden gelen sorulara cevap veren Nihat Hatipoğlu, bir nevi fetva programı da yapmış olmaktadır.

  Kesinlik kazanmamış konularda verdiği cevaz ve hükümlerle sevenlerine dini konularda yol gösteren ve ne yapacaklarını öğreten Nihat Hatipoğlu, islam ulemasının bugüne kadar verdiği hükümleri ve fetvaları da özetleyerek severlerine ve tüm islam alemine çok faydalı olacak dinleti programları gerçekleştirmektedir.

  Nihat Hatipoğlu’nun dini içerikli sohbet programlarında farklı konsept sayesinde ayrıca birçok kişi ekranların başına geçerek bu programları sabırsızlıkla beklemektedir. İlahi sanatçılarının ilahiler seslendirerek renk kattığı programda Nihat Hatipoğlu’nun ağzından dini vecibelerin neler olduğunu ve önemli dini konular hakkında merak edilenleri dinlemek çok fazla heyecan vermektedir.

  Aşağıdaki verdiğimiz iletişim yöntemi aracılığıyla hertürlü konuda destek alabilir, Nihat Hatipoğlu programı ile iletişime geçebilirsiniz. Nihat Hatipoğlu programı ile ilgili sorularınızı izleyici temsilcisine olduğu gibi anlatırsanız, Nihat Hatipoğlu programı izleyici temsilcisi sizlere daha iyi şekilde yardımcı olacaktır.

  Nihat Hatipoğlu programı iletişim numarası aracılığıyla farklı konularda destek alabilir, Nihat Hatipoğlu programı ile iletişime geçebilirsiniz.

  Nihat Hatipoğlu İletişim Telefon Numarası:

  0554 888 61 08

  Nihat Hatipoğlu WhatsApp İletişim Telefon Numarası:

  0554 888 61 08

  Yukarıdaki vermiş olduğumuz iletişim yöntemi aracılığıyla Nihat Hatipoğlu ile iletişime geçemediyseniz, aşağıda bulunan yorum bölümünden bizlere sorularınızı yazabilir, bizlerde ilgili sorunuz hakkında yönlendirmede veya destekte bulunabiliriz.

  Arama Terimleri: nihat hatipoğlu iletişim bilgileri, nihat hatipoğlu telefon numarası, nihat hatipoğlu irtibat telefonu, nihat hatipoğlu çağrı merkezi, nihat hatipoğlu iletişim numarası, nihat hatipoğlu whatsapp numarası, nihat hatipoğlu programı iletişim, nihat hatipoğlu izleyici temsilcisi

  Yazı kaynağı : cagrimerkezi.co

  Nihat Hatipoğlu Canlı Yayın İletişim Numarası ve Whatsapp Soru Sor

  Nihat Hatipoğlu Telefon Numarası

  Nihat Hatipoğlu Telefon Numarası

  11 Mayıs 1955 tarihinde Diyarbakır’da dünyaya gelen Nihat Hatipoğlu, ülkemizde popüler ilahiyatçıları arasında yer alır. Hatipoğlu, Ankara Üniversitesi İlahiyat fakültesi mezunudur. Akademisyen, araştırmacı, yazar ve program sunucusu olarak profesyonel hayatına devam eden Hatipoğlu, yaptığı yorumlar ve eleştirilerle fayda sağlamaktadır. ATV ekranlarında yayınlanan dini içerikli sohbet ve bilgilendirme programıyla oldukça geniş kitlelere hitap etmektedir.

  Özellikle Ramazan ayında gerçekleştirdiği iftar ve sahur programlarıyla geniş kitleleribilgilendiren Hatipoğlu, güler yüzlü sohbetleriyle oldukça sevilmektedir. Sohbet ve soru-cevap şeklinde ilerleyen programı oldukça interaktif bir şekilde ilerler. Fıkhi ve ahlaki açıdan birçok noktayı aydınlatan ve kitleleri bilgilendirmeyi amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sizler de Nihat Hatipoğlu telefon numarası üzerinden merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

  0554 888 61 08 numaralı telefon üzerinden arama gerçekleştirerek canlı yayına katılabilirsiniz. Fıkhi, ahlaki ya da İslam tarihi noktasında aklınıza takılan her türlü soruyu bu numara üzerinden iletmeniz mümkündür. Dini açıdan daha bilinçli olmanıza fırsat tanıyan programlar ile birçok noktayı öğrenebilirsiniz. İslam profesörü olarak profesyonel hayatını sürdüren Nihat Hatipoğlu bilgi ve tecrübelerinden faydalanmak için sohbetlerini dinlemeniz önerilmektedir.

  Nihat Hatipoğlu İletişim

  ATV ekranlarında uzun yıllardır gerçekleştirdiği dini programlarla karşımıza çıkan Nihat Hatipoğlu, birçok yayını ile akademik anlamda da tanınan bir isimdir. Güler yüzü ve tatlı dilli üslubu ile sevilerek dinlenen Hatipoğlu, İslami bilgisi ve tecrübesiyle ön plana çıkmaktadır. Ramazan aylarında yayınlanan iftar ve sahur özel programlarıyla, birçok kimsenin aklına takılan soruları cevaplayarak faydalı bir hizmet sunar. Böylece dini konularda yanıtı merak edilen sorulara da yanıt verir!

  Sultanahmet Meydanında gerçekleştirdiği naklen yayınlarla Ramazan ayının sembolü haline gelen Hatipoğlu, faydalı bilgilendirmeleri ile takdir toplamaktadır. Nihat Hatipoğlu iletişim kanalları üzerinden sizler de aklınıza takılan soruları iletebilirsiniz. Dini konuda kafanıza takılan birçok soruyu çekinmeden sorabilir ve doğru cevaba ulaşabilirsiniz. Tarihi ve güncel konuları akıcı bir şekilde ele alarak, izleyiciyi sıkmadan bilgi aktarımını gerçekleştirir.

  Nihat Hatipoğlu Canlı Yayın Soru Sor

  Nihat Hatipoğlu’nun canlı olarak sunduğu programa katılarak soru sormak istiyorsanız 0554 888 61 08 numaralı telefon üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Akademik hayatına ve yayın hayatına aynı anda devam eden Hatipoğlu hem bireysel hem de toplumsal olarak büyük katkılar sunmaktadır. Dini anlamda birçok konuya ışık tutmakta ve kitleleri bilgilendirmektedir. Böylece dini konularda bilgi vermektedir. Özellikle Ramazan ayındaki yapmış olduğu programlarla Hatipoğlu adından sıklıkla söz ettirmeyi de başarmıştır.

  Bu yazımızda; Nihat Hatipoğlu, Nihat Hatipoğlu Telefonu, Nihat Hatipoğlu Soru Sor, Nihat Hatipoğlu Whatsapp, Nihat Hatipoğlu İletişim, Nihat Hatipoğlu ATV, Nihat Hatipoğlu Programları, Nihat Hatipoğlu Kimdir, Nihat Hatipoğlu Dosta Doğru, Nihat Hatipoğlu Canlı Yayın, Nihat Hatipoğlu Canlı Yayın Numarası gibi kelimeler kullanılmıştır.

  Nihat Hatipoğlu WhatsApp Numarası

  Özellikle Ramazan ayının vazgeçilmezi konumunda olan Nihat Hatipoğlu programları ile hem verimli hem de bilgili bir süreç tamamlayabilirsiniz. Dini açıdan birçok konuya ışık tutan açıklamalarıyla geniş kitleleri bilgilendirmekte ve tebliğ görevini yerine getirmektedir. Renkli ve akıcı bir program sunan Nihat Hatipoğlu ile sizler de dini açıdan aklınıza takılan sorulara cevap bulabilirsiniz.

  ATV ekranlarında canlı olarak gerçekleştirilen programda yer yer sohbetler anlatılırken yer yer de sorulara cevap verilmektedir. İnsanların kafasına takılan birçok nokta, bu program sayesinde aydınlığa kavuşur. İslam profesörü olarak akademik hayatını sürdürürken, faydalı programlarıyla da kitleleri ekran başına toplamaktadır. Uluslararası önemli çalışmalara imza atan Hatipoğlu, oldukça donanımlı ve bilgili bir akademisyendir.

  Sahip olduğu bilgi birikimini paylaşmak ve kitleleri bilinçlendirmek için gerçekleştirdiği programları ile takdir toplamaktadır. Sizler de bu programlara iletişim kanalları üzerinden erişim sağlayarak merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Nihat Hatipoğlu WhatsApp numarası üzerinden mesaj yoluyla sorularınızı iletmeniz de mümkündür. 0554 888 61 08 numarası üzerinden ulaşım sağlayabilir ve dini konulardaki kafa karışıklıklarınızı giderebilirsiniz. Siz de merak ettiğiniz sorulara etkili düzeydeki yanıtları bu telefon numarası vasıtasıyla bulabilirsiniz!

  Yazı kaynağı : www.telefonnumarasi.com.tr

  Nihat Hatipoğlu telefon numarası kaç, iletişim bilgileri WhatsApp soru sorma sohbet hattı kaç?

  Nihat Hatipoğlu telefon numarası kaç, iletişim bilgileri WhatsApp soru sorma sohbet hattı kaç?

  Nihat Hatipoğlu telefon numarası kaç, iletişim bilgileri WhatsApp soru sorma sohbet hattı kaç? Nihat Hatipoğlu ile sahur ve iftar iletişim WhatsApp numarası kaç? İlahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu WhatsApp hattı numarası kaç, sorusu programa bağlanarak soru sormak isteyen izleyiciler tarafından merak ediliyor. 

  Bilindiği gibi koronavirüs önlemleri kapsamında Nihat Hatipoğlu'nun bu yılki programlarına stüdyoya seyirci alınmıyor.

  Önceki yıllarda Sultanahmet Meydanı'nda program yapan Prof. Hatipoğlu şimdilerde sadece ATV stüdyolarından sohbet programını sunuyor.

  Hal böyle olunca da seyirciler soru sormak için Nihat Hatipoğlu WhatsApp hattı numarasını merak ediyor. 

  Peki, Nihat Hatipoğlu iletişim bilgileri nelerdir, soru sormak için ne yapmak gerekiyor?

  İşte detaylar: 

  Nihat Hatipoğlu ile internetten sohbete katılmak için BİP HATTI 0554 888 61 08

  Nihat Hatipoğlu WhatsApp hattı numarası 0 554 888 61 08'dir.

  Hatipoğlu'nun Twitter adresi ise @hatipoglu'dur.

  Nihat Hatipoğlu instagram hesabı ise, @nihathatipoglu'dur.

  WhatsApp hattı üzerinden sorularınızı görüntülü bir şekilde sorabiliryorsunuz. Bunun için, sormak istediğiniz soruyu sorarken, telefonla ile kameralı kayıt yaptıktan sonra yukarıdaki numaradan göndermeniz gerekiyor. 

  HER AKŞAM ONBİNLERCE SORU GELİYOR

  Nihat Hatipoğlu ile Sahur ve İftar programları bu yıl farklı bir konseptte ekrana geliyor. Yıllardır Sultanahmet Meydanı'nda muazzam kalabalıklar eşliğinde yapılan iki program, bu yıl salgın nedeniyle stüdyodan gerçekleşiyor. Programa konuk alınmıyor, geçmiş yıllardaki görüntüler ekrana yansıtılıyor.

  Hatipoğlu'nun ilk iftar programına ilgi yine büyüktü. Ekran başındakiler iftar öncesi Hatipoğlu'na 25 bin soru gönderdi. Yoğunluk nedeniyle WhatsApp hattı kilitlendi. Hatipoğlu, kendisine ulaşan soruları her zamanki samimiyeti ve sıcaklığıyla tek tek yanıtlamaya çaba gösterdi.

  Yazı kaynağı : www.sonhaberler.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap