Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  bahçeşehir koleji bursluluk sınavı 2023-2024

  1 ziyaretçi

  bahçeşehir koleji bursluluk sınavı 2023-2024 Ne90'dan bulabilirsiniz

  Bahçeşehir Koleji Bursluluk Sınavı 2022-2023 Online Başvuru

  Bahçeşehir Koleji Bursluluk Sınavı 2022-2023 Online Başvuru

  Bahçeşehir Koleji Bursluluk Sınavı 2022-2023


  Bahçeşehir Koleji bursluluk sınavı 2023 yılı için takvim açıklandı!

  Ortaokul bursluluk sınavı bu sene 14 Ocak 2023 tarihinde, Lise bursluluk sınavı ise 11 Şubat'ta gerçekleşecek.

  Sınava resmi olarak başvurmak için aşağıdaki görsele tıklayıp, formu doldurunuz.
  Liv Koleji Bursluluk Sınavı Başvuru

  >>>>>> Başvuru Formu <<<<<<<

  Bahçeşehir Koleji Bursluluk Sınavı - Başvuru Formu

  2022 yılında Ortaokul bursluluk sınavı 19 Şubat'ta, Lise bursluluk sınavı ise 26 Şubat 2022'de gerçekleşti.
   

  Sınav 300.000'den fazla öğrencinin yoğun katılımıyla gerçekleştirmiştir. 19 Şubat 2022, Cumartesi günü Ortaokul öğrencileri için, 26 Şubat Cumartesi günü 7. sınıf öğrencileri için okula kabul sınavı yapılmıştır.


  Okula kabul bursluluk sınavında başarılı olan öğrenciler belirlenen oranlarda eğitim bursu ile ödüllendirecekler. Sınav ücretsizdir.

  Bahçeşehir Koleji Bursluluk Sınavına Kimler Girebilir?
   

  Bahçeşehir Koleji Bursluluk Sınavı Ortaokul için 4. 5. 6. ve 7. sınıf öğrencileri için yapılmaktadır. Liseye kabul sınavı LKS ise 8. 9. 10. ve 11. sınıf öğrencileri için Bahçeşehir Koleji Anadolu Liselerine giriş için yapılmaktadır.

  Fen ve Teknoloji Liselerine (Fentek) kabul sınavı 2020 yılında 9 Mayıs tarihinde yapıldı ve sonuçları açıklandı. Sınav sonuçlarını şu linkten sorgulayabilirsiniz: app.applyfentek.com/login 
   


  Bahçeşehir Koleji Bursluluk Oranları Nelerdir?


  Bahçeşehir Koleji bursluluk sınavı burs oranları, okulun eğitim ücreti üzerinden yüzde 10 ile yüzde 100 arasında değişmektedir.

  Genellikle Şubat aylarında yapılan Bahçeşehir Koleji bursluluk sınavında elde edilecek bursluluk oranı, öğrencinin sınavda göstereceği başarı ile kampüsün burs vereceği öğrenci kontenjanına göre değişkenlik göstermektedir.

  Bahçeşehir Koleji Bursluluk Sınavına hakkında bilgi almak için aşağıdaki ilgili görsellere tıklayıp, kampüs seçip, iletişim bilgilerinizi bırakınız.

  Bahçeşehir Koleji 2023 Bursluluk Sınavı Başvuru Formu


  >>>>>> Başvuru Formu <<<<<<
   

  Bahçeşehir Koleji Bursluluk Sınavı - Başvuru Formu


   

  Bahçeşehir Koleji 12. Sınıflar Seviye Tespit Sınavı 6 Kasım'da Yapıldı


  Bahçeşehir Koleji, kendi bünyesinde okumayan 12. sınıf öğrencilerine yönelik bir Seviye Tespit Sınavı yapılmıştır. Sınav 7 Kasım (TYT) ve 8 Kasım (AYT) tarihlerinde saat 10:00'da online olarak gerçekleşmiştir.

  Sınavda belirli bir barajı aşan öğrenciler, SEY Vakfı tarafından verilecek eğitim bursu için bireysel sınava katılma hakkı kazanacaklardır. Sınav sonuçları 11 Kasım'da açıklandı.

  8. Sınıflar İçin LGS Seviye Tespit Sınavı 24 Ekim'de Gerçekleşti


  8. sınıflar için yapılan online LGS Seviye Tespit Sınavı için son başvuru tarihi 22 Ekim'di. Sınavda belirli bir barajı aşan öğrenciler SEY Vakfı tarafından verilecek eğitim bursu için bireysel sınava katılma hakkı kazanmışlardır.

  Bahçeşehir Koleji İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakalarında yeni açılan kampüsler aşağıdadır ;


  Bahçeşehir Koleji Maltepe

  Bahçeşehir Koleji Nakkaştepe

  Bahçeşehir Koleji Halkalı Tema

  Bahçeşehir Koleji Ömerli

  Bahçeşehir Koleji Florya 2

  Bahçeşehir Koleji Yenişehir

  Bahçeşehir Koleji Ataşehir

  Bahçeşehir Koleji Pendik

  Bahçeşehir Koleji Mimaroba

  Bahçeşehir Koleji Bakırköy

  Bahçeşehir Koleji Gebze Darıca
   

  Bahçeşehir Koleji Bursluluk Sınavı

  Bahçeşehir Koleji her yıl öğrenci kabul sınavı düzenleyerek ortaokul, lise gibi eğitim birimlerini sınava tabi tutarak başarılı olan öğrencileri okulda belirli burslar ile ödüllendirir. Şüphesiz Bahçeşehir Koleji gibi kendini kanıtlamış, her alanda başarılı bireyler yetiştiren bir okula girmek her gencin hayalidir. Hele ki başarıları ile taçlandırılarak böyle bir okulda okumak hem veli hem öğrenci hem de Bahçeşehir Koleji için oldukça gurur verici olacaktır... 2021-2022 eğitim-öğretim sezonunun start aldığı bu günlerde öğrenciler Bahçeşehir Koleji bursluluk sınavı konusunun zamanını merak etmeye başladı. Bahçeşehir Koleji  bursluluk sınavları ortaokul için 4. 5. 6. 7. Sınıflarını kapsar. Bahçeşehir bursluluk sınavları lise için ise 8. 9. 10. ve 11. Sınıflar için yapılır. Bu sınavlarda başarılı olan öğrenciler Bahçeşehir Koleji Anadolu Liselerine girmeye hak kazanırlar. Bunun yanında Bahçeşehir Koleji Teknoloji Liselerine giriş sınavı da ayrı olarak yapılır. Bu sınava girebilecek öğrenci grubu ise yine 8. 9. 10. ve 11. Sınıflardan oluşur. Her yıl yeni eğitim- öğretim yılı başladıktan sonra şubat ve mart aylarında düzenlenen sınavların bu seneki tarihleri Bahçeşehir Koleji tarafından resmi olarak açıklanmadı. Aralık ayında başlanması beklenen başvuru süreci ve bursluluk sınavı tarihi, okuldan yapılacak resmi açıklama ile birlikte hemen sitemizde yer alacak!
   

  Bahçeşehir Koleji Bursluluk Sınavı Koşulları Nelerdir?

  Bahçeşehir Koleji ‘Okula Kabul Sınavı’nda başarı gösteren öğrenciler, çeşitli oranlarda eğitim bursuyla ödüllendirilir. Burs oranları ise okulun yıllık eğitim ücreti üzerinden yüzde 10 ile yüzde 100 arasında belirlenir. Bunun yanında burs verilecek öğrenci kontenjanı da önemlidir. Her yıl düzenlenen ‘Dünya Okulu’na kabul sınavları olarak anılan Bahçeşehir Bursluluk sınavı 2023 yine her yıl olduğu gibi yoğun talep görecek. 66 kampüste 35 bin öğrenciye hizmet veren okul; Türkiye’yi kaliteli ve modern eğitim koşullarında zirveye taşıyor. Hal böyle olunca okul kabul sınavlarına her yıl yoğun katılım gerçekleşiyor. Geçtiğimiz yıl 53 binin üzerinde bir katılım olurken bu yıl da yine Bahçeşehir Koleji’nin rekor bir talep ile karşılaşacağı öngörülüyor. Her yılın şubat ve mart ayının belirli günlerinde yapılan sınavlar ortaokul ve lise olarak ayrı ayrı yapılıyor. Başvuru süreci ve sınav tarihi açıklandıktan sonra öğrenciler Bahçeşehir Koleji Bursluluk Sınavı Online Başvuru panelinden kampüs seçiyor ve iletişim bilgilerini yazarak başvurularını yapıyor. 
   

  Bahçeşehir Koleji Bursluluk Sınavı Hangi İlleri Kapsıyor?

  Bahçeşehir Koleji bugün 66 kampüs ile 35 bin öğrenciye hizmet veren bir eğitim kurumu olarak dikkat çekiyor. Her il ve ilçede varlığını gittikçe artıran Bahçeşehir Okulları okul kabul sınavlarını da her İl’i kapsayacak şekilde yapıyor. Bahçeşehir Kampüslerinin olduğu iller arasında; Edirne’den Kars’a uzanan bir yolculuk mevcut. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa gibi metropol şehirlerde kampüs sayısını her geçen gün artıran okul; her yıl ulaştığı öğrenci sayısını da artırmayı hedefliyor. Böylece yeni açılan kampüslerde de bursluluk sınavı gerçekleştirilerek birçok öğrencinin hayallerine kavuşması mümkün hale geliyor. Kampüs sayısı en çok olan İstanbul’da Bahçeşehir Koleji Bursluluk sınavı için aşağıdaki bölgeler tercih edilebilir; 

  Bahçeşehir Koleji Liselerine Bursluluk Sınavı ile Girebilirsiniz 

  Akademik başarısıyla öne çıkan Bahçeşehir Koleji, okula kabul ve bursluluk sınavında akademik başarıya göre burs imkanı sunuyor. STEM modeli ile öğrencileri yetiştiren Bahçeşehir Koleji çift dilli eğitim, 21. Yüzyıla özgü uygulamalar ile teknolojiyi, gelişen dünyayı teorik bilgi ile harmanlıyor. Üniversiteye hazırlanmada önemli bir basamak olan Bahçeşehir Koleji’nde YGS ve LYS sınavlarına yerleştirme oranı yüzde 100’dür... 2019 Haziran ayında gerçekleştirilen üniversite sınavlarına bakıldığında 32 Türkiye 1’incisi Bahçeşehir Koleji’nden çıkmıştır. 32 Bahçeşehir Koleji öğrencisi tüm sorulara doğru cevaplandırarak büyük başarı elde etmiştir. Hayata dair büyük hedefleriniz varsa ve ideallerinizin peşinden gitmek istiyorsanız Bahçeşehir Koleji tam size göre olacaktır. Üstelik başarınızı kanıtlamanızda bir araç olacak burs kazanabilirsiniz. Siz de üniversite hayalinize giden yolda doğru bir eğitim modeli için Bahçeşehir Koleji Fen ve Teknoloji Liseleri, Bahçeşehir Koleji Anadolu Liseleri, Bahçeşehir Koleji Fen Liseleri’ne özel okul bursluluk sınavları ile yerleşebilirsiniz. Bahçeşehir Koleji bursluluk sınavı başvuru formu için dogruokul.com’u takipte kalmanızı öneririz.
   

  Bahçeşehir Koleji Bursluluk Sınavı 2022-2023 Başvuru Formu

  Bahçeşehir Koleji 2022 öğretim yılında yapacağı bursluluk sınavı başvuru formuna sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Formda size en yakın kampüsü seçebilir ve iletişim adreslerini ekleyebilirsiniz. Bursluluk sınavı ayrıntılarına bakıldığında ücretsiz olarak gerçekleşir. Burs oranı ise yıllık okul ücretinin oranına göre belirlenir. Sınava girecek öğrenciler şüphesiz sınav sorularını oldukça merak eder. Her yıl dönem müfredatına eklenen konulara göre sınav soruları değiştiği gibi hazırlanan sorular çocukların bilgi dağarcığını ölçmenin yanında beceri ve yetilerini, yeteneklerini keşfedici bir sistemle hazırlanmaktadır. Bahçeşehir Koleji 12 bin eğitime gönül vermiş kişiyi bünyesinde istihdam eder. Bireye özgü eğitim anlayışı ile yarış, hırs, ezberci eğitim gibi çocukları olumsuz etkileyen durumlardan uzak, her çocuğun kendi yetenek ve becerilerini gösterebileceği bir eğitim ve sınav sistemi mevcuttur.  Bahçeşehir Koleji busluluk sınavı sonuçları sınavdan 3 hafta sonra açıklanır. Kontenjan ve okul seçimi yapılan başvurulara göre belirlenir. Sınav sonuçlarına hemen sitemizden ulaşabilirsiniz. 
   

  Bahçeşehir Koleji Bursluluk Sınavı Ne Zaman?

  Özel okul sınavları veliler ve öğrenciler için yakından takip edilen bir konudur. Özel okullar erken kayıt avantajları, bursluluk sınavı gibi pek çok konuda avantajlar sunarlar. Özellikle çocuklarının başarısına güvenen veliler özel okul sınavlarını ihmal etmezler. Özel okul bursluluk sınavları günümüzde binlerce çocuğun daha makul şartlarda kaliteli ve modern eğitim görmesini mümkün hale getirmiştir. Bahçeşehir Koleji de özel okul bursluluk sınavında en çok talep gören okulların başında gelir. Yurt genelinde 66 kampüsü ile her İl ve bölgeye yayılmış olan okul her yıl düzenli olarak okul kabul sınavı yapar ve pek çok öğrecinin hayallerine kavuşmasını sağlar. Bahçeşehir Koleji her yılın şubat ve mart ayında bursluluk sınavlarını gerçekleştirir. Aralık ayında ise başvuru sürecini paylaşır. Bu yıl da şubat ayında yapılması beklenen sınavın kesin tarihi açıklandığı an sitemizden başvuru formuna ulaşabilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz. Bursluluk sınavı sonuçları da açıklandığı an sitemizde yer almaktadır. Dogruokul.com Türkiye’deki tüm özel okulların güncel bilgilerini siteye işler ve sağlıklı bir veri tabanıyla öğrenci ve velileri bilgilendirir. Özel okullar ile ilgili en güncel bilgileri, Bahçeşehir Koleji Bursluluk Sınavı tarihleri için sitemizi takip edebilirsiniz.
   

  Tüm Bahçeşehir Koleji Kampüsleri

  Bahçeşehir Koleji Fiyatları

  Yazı kaynağı : www.dogruokul.com

  Bahçeşehir Koleji Okula Kabul ve Bursluluk Sınavı 2023

  Bahçeşehir Koleji Bursluluk Sınavı ve Sınav Şikayetleri - Şikayetvar

  2023 2024 Özel Okul Bursluluk Sınavları ve Başvuru Tarihleri

  2023 2024 Özel Okul Bursluluk Sınavları ve Başvuru Tarihleri

  2022 2023 2024 Özel Okul Bursluluk Sınavları ve Başvuru Tarihleri. 2022 2023 özel okul bursluluk sınavları lise, 4. sınıf bursluluk sınavı 2022 2023, 2023 BURSLULUK sınavı, 2023 özel okul bursluluk sınavları Ankara, 4-5-6-7-8-9-10-11. sınıf bursluluk sınavı 2023, Adana özel okul bursluluk sınavları 2022-2023, İstanbul Özel Okul Bursluluk Sınavı 2023 2024, 2022 özel okul bursluluk sınavları İSTANBUL

  2023 Özel Okul Bursluluk Sınavları

  2023 özel okul bursluluk tarihleri ve okula kabul sınav tarihleri belli oldu! Anabilim koleji, Bahçeşehir koleji, Bilfen okulları, MBA okulları, Fen Bilimleri koleji, TED koleji, Mektebim okulları, Okyanus koleji, Doğa okulları, Uğur okulları, İstek okulları, Era koleji ve diğer tüm kolej ve okulların bursluluk başvuru tarihleri açıklandı.

  2023-2024 özel okulların bursluluk sınavlarına katılmak isteyen öğrenciler, ilgili okulun web sitesinden online olarak veya bizzat kuruma giderek bursluluk sınavı başvurusu yapabilirler.

  ÖZEL OKULLARIN BURSLULUK SINAVI SORULARI

  Özel Okul Bursluluk Sınavları ve Başvuru Tarihleri 2023

  2023 2024 Özel okulların bursluluk başvuru tarihleri belli oldu. Özel okullar bursluluk sınavları 2023 Ocak ve Şubat ayları içerisinde yapılmaktadır. Bir çok özel okulun bursluluk başvuru ve sonuç tarihleri aşağıda paylaşıldı.

  Anabilim Koleji Bursluluk Sınavı Sonuçları 2023Anabilim Koleji Giriş Sınavları – 2023 Anabilim Bursluluk

  Biltek Okulları Bursluluk Sınavı Sonuçları 2023Biltek Okulları Bursluluk Ve Okula Kabul Sınavı 7 OCAK 2023

  Binot Kursları Bursluluk Sınavı 7-8 OCAK 2023
  Binot Kursları Bursluluk Sınavı SONUÇLARI

  Bahçeşehir Koleji Bursluluk Sınavı Sonuçları 2023
  Bahçeşehir Koleji Bursluluk Ve Kabul Sınavı 14 OCAK 2023

  Bilfen Koleji Bursluluk Sınavı Sonuçları 2023Bilfen Koleji Bursluluk Ve Kabul Sınavı 11-12 ŞUBAT 2023

  Bilnet Okulları Bursluluk Sınavı Sonuçları 2023
  Bilnet Okulları Bursluluk Ve Okula Kabul Sınavı 2023

  Bilişim Koleji Bursluluk Ve Okula Kabul Sınavı 2023

  Çağdaş Bilimler Koleji Bursluluk Sınavı 10 Aralık 2023

  Çamlıca Koleji Bursluluk Sınavı 14-15 Ocak 2023

  Çevre Koleji Bursluluk Sınavı Sonuçları 2023
  Çevre Koleji Bursluluk Ve Okula Kabul Sınavı 2023

  Era Koleji Bursluluk Sınavı Sonuçları 2023

  Final Okulları Bursluluk Sınavı Sonuçları 2023Final Okulları Bursluluk ve Kabul Sınavı 18-19 ŞUBAT 2023

  İstek Okulları Bursluluk Sınavı Sonuçları 2023İstek Okulları Bursluluk Ve Okula Giriş Sınavı 2023

  İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Bursluluk Sınavı 14-15 OCAK 2023
  İTÜ Vakfı Doğa Koleji Bursluluk Sınavı Sonuçları 2023

  Fen Bilimleri Koleji Bursluluk Sınavı Sonuçları 2023Fen Bilimleri Koleji Bursluluk Ve Okula Kabul Sınavı 7-8 OCAK 2023

  İsfen Eğitim Kurumları Bursluluk Sınavı 7-8 Ocak 2023

  Hedef Gelişim Kursu Bursluluk Sınavı 21-22 Ocak 2023

  Maya Okulları Bursluluk Sınavı Sonuçları 2023Maya Okulları Bursluluk Ve Okula Kabul Sınavı 19 ŞUBAT 2023

  MBA Okulları Bursluluk Sınavı Sonuçları 2023
  MBA Okulları Bursluluk Ve Okula Kabul Sınavı 7-8 OCAK 2023

  Mektebim Okulları Bursluluk Sınavı Sonuçları 2023
  Mektebim Okulları Bursluluk Ve Okula Kabul Sınavı 14-15 OCAK 2023

  MEV Koleji Bursluluk Sınavı Sonuçları 2023
  MEV Koleji Bursluluk Ve Okula Kabul Sınavı 2023

  Mahmut Ön Koleji Bursluluk Sınavı 17-18 Aralık 2023

  Oğuzkaan Koleji Bursluluk Sınavı Sonuçları 2023
  Oğuzkaan Koleji Bursluluk Ve Okula Kabul Sınavı 2023

  Okyanus Koleji Bursluluk Sınavı Sonuçları 2023
  Okyanus Koleji Bursluluk Ve Okula Kabul Sınavı 2023

  Sınav Koleji Bursluluk Sınavı Sonuçları 2023
  Sınav Koleji Bursluluk Ve Okula Kabul Sınavı 2023

  TED Atakent Koleji Bursluluk Ve Okula Giriş Sınavı 2023

  TEK Eğitim Kurumları Bursluluk Sınavı 14-15 Ocak 2023

  ÖZTEB Okulları Bursluluk sınavı 14-15 Ocak 2023

  Uğur Okulları Bursluluk Sınavı 7-8 OCAK 2023
  Uğur Okulları Bursluluk Sınavı Sonuçları 2023

  Yöntem Eğitim Kurumları Bursluluk Sınavı 7-8 Ocak 2023

  BURSLULUK SINAVI TÜM ÇIKMIŞ SORULAR

  Yazı kaynağı : soruvecevaplar.com

  Bahçeşehir Koleji Okula Kabul Sınavı Başvuruları Başladı.

  Bahçeşehir Koleji Okula Kabul Sınavı Başvuruları Başladı.

  Bahçeşehir Koleji, 2023-2024 eğitim öğretim yılı için okula kabul sürecini başlattı. Bahçeşehir Koleji bursluluk sınavı 2023 yılı için takvim açıklandı!

  Ortaokul bursluluk sınavı bu sene 14 Ocak 2023 tarihinde,

  Lise bursluluk sınavı ise 11 Şubat'ta gerçekleşecek.

  Ön kayıt için http://bahcesehir.stoys.co/onkayit

  okspup.jpg

  Yazı kaynağı : www.ogretmenlericin.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap