Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ben bu cihana sığmazam 16. bölüm full izle

  1 ziyaretçi

  ben bu cihana sığmazam 16. bölüm full izle Ne90'dan bulabilirsiniz

  Ben Bu Cihana Sığmazam 16. bölüm fragmanı izle! ATV ile Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı, gelecek bölümde neler oluyor?

  Ben Bu Cihana Sığmazam 1. Sezon 16. Bölüm

  Ben Bu Cihana Sığmazam 1. Sezon 16. Bölüm

  Parolanı mı Unuttun?

  Yazı kaynağı : trdiziizle.org

  Ben Bu Cihana Sığmazam 16. bölüm fragmanı izle! (VİDEO) Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? - Dailymotion Video

  Firuze ölümcül bir tehlikeyle karşı karşıya! Ben Bu Cihana Sığmazam’da neler oldu neler! Ben Bu Cihana Sığmazam 16.bölüm tek parça izle!

  Firuze ölümcül bir tehlikeyle karşı karşıya! Ben Bu Cihana Sığmazam’da neler oldu neler! Ben Bu Cihana Sığmazam 16.bölüm tek parça izle!

  Heyecanlı bölümleriyle ekranlarda yer alan Ben Bu Cihana Sığmazam’ın yeni bölüm detayları arama motorlarında aratılıyor. ATV ekranlarında her Salı yayınlanan son bölümde Tatavlalı'nın, Mişon'u kullanarak yaptığı bombalı saldırı yüzünden Cezayir ve yakınları büyük tehlike altındadır. Cezayir sevdiklerini saldırıdan korumaya çalışırken o anda hiç beklemediği biri ona yardıma gelir.
   
  Firuze karşı karşıya kaldığı büyük tehlike karşısında nasıl hareket edecek?

  Saldırının sonucunda Tatavlalı, Cezayir'e şaşırtıcı bir teklif yapar. Cezayir, Tatavlalı'dan intikam almaya çalışırken Tatavlalı da Cezayir'in hayatına sızmaya çalışır ve savunmasız bir anında Cezayir'i sevdikleriyle zorlu bir sınava tabi tutar. Bombalı saldırı sırasında Firuze ve Cezayir arasındaki gerilim yerini şefkate bırakır. Leyla, Cezayir ve Firuze arasındaki bu anı görmek zorunda kalır ve içine ateş düşer. Gülendam'ın Firuze'yle ilgili ettiği şaibeli söylemler Leyla'yı Firuze hakkında bilgi edinmek için harekete geçirir. Gülendam yemeğe davet ettiği sürpriz misafiriyle herkesi şaşırtır. Cezayir bu sürpriz misafirle karşılaşınca ortam gerilir. Firuze mesleğine geri dönmenin sevincini yaşarken geçmişi onu rahat bırakmaz; bir anda ölümcül bir tehlikeyle karşı karşıya kalır.

  Cezayir içine düştüğü zor durumdan kurtulabilecek mi? Gülendam'ın sürpriz misafiri Cezayir'i ve ailesini nasıl etkileyecek? Firuze karşı karşıya kaldığı büyük tehlike karşısında nasıl hareket edecek?

  Ben Bu Cihana Sığmazam bölümleri izle

  Yazı kaynağı : www.tv100.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap