Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ben bu cihana sığmazam azade

  1 ziyaretçi

  ben bu cihana sığmazam azade Ne90'dan bulabilirsiniz

  Ben Bu Cihana Sığmazam Azade kimdir? Gerçek adı nedir? Aslı Sevi biyografisi ve rol aldığı yapımlar

  Ben Bu Cihana Sığmazam Azade kimdir? Gerçek adı nedir? Aslı Sevi biyografisi ve rol aldığı yapımlar

  Ben Bu Cihana Sığmazam Azade kimdir? Gerçek adı nedir? Aslı Sevi biyografisi ve rol aldığı yapımlar

  Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin başlamasına saatler kala insanlar merakla oyuncuları araştırmaya başladı. Peki Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Azade karakterini kim canlandırıyor? Aslı Sevi kimdir? Aslı Sevi ile ilgili tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

  BEN BU CİHANA SIĞMAZAM AZADE

  Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi 20 Eylül akşamı saat 20.00'de ATV ekranlarında seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Dizide yer alan Cezayir Türk karakterini ağabeyinin intikamını alıp kendisini öldü gösterip yurtdışına gider, ancak Cezayir'in kimliği belli olunca İstanbul'a dönmek zorunda kalır. Dizide yer alan Azade karakteri de merakla araştırılıyor. Azade karakterine Aslı Sevi hayat verecek. 


  Aslı Sevi son olarak 2018 senesinde Kadın isimli televizyon dizisinde yer almıştır. Aslı Sevi, ilk oyunculuk deneyimini 2013 senesinde yaşamıştır. Aslı Sevi, 1994 senesinde Antalya'da dünyaya gözlerini açmıştır. 2013 senesinde ilk deneyimini Çalıkuşu dizisinde yaşamıştır. Sevi, İstanbul Üniversitesi Halklar İlişkiler Bölümü mezunudur. Aslı Sevi 2013 senesinde Çalıkuşu dizisinde, 2016 senesinde Çocuklar Duymasın dizisinde, 2017 senesinde Siccin 4 filminde, 2017 senesinde Şevkat Yerimdar dizisinde ve 2018 senesinde Kadın dizisinde yer almıştır. Aslı Sevi son olarak Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Azade karakterine hayat verecektir.

  Yazı kaynağı : www.karar.com

  Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları ve dizi konusu: ATV Ben Bu Cihana Sığmazam konusu nedir, gerçek hikaye mi?

  Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları ve dizi konusu: ATV Ben Bu Cihana Sığmazam konusu nedir, gerçek hikaye mi?

  BEN BU CİHANA SIĞMAZAM OYUNCULARI

  Oktay Kaynarca (Cezayir), Ebru Özkan Saban (Leyla), Pelin Akil (Firuze), Ali Seçkiner Alıcı (Kurban Baba), Hakan Karahan (Dumrul), Erkan Sever (Orhan)

  Ragıp Savaş (Atakan), Gülenay Kalkan Ünlüoğlu (Elmas), Eren Vurdem (Azamet), Aslı Sevi (Azade), Kerem Kupacı (Ethem)

  Ziya Kürküt (Bekir), Pelin Uluksar (Süheyla), Mina Derman (Suna), Batuhan Sezer (Ömer Asaf), , Değer Alp (Canan), Başak Kıvılcım Ertanoğlu (Zühre),

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Konusu ve Hikayesi

  Köklü ve güçlü bir aileden gelen Cezayir Türk, devleti için çalışan ve bir sabotaja kurban giden ağabeyinin intikamını alır. Devletin bekası ve ailesinin güvenliği için öldü gösterilerek yeni bir hayata başlar. Cezayir Türk, yurtdışında devam eden operasyonlarda bir yaralanma sonucu sınır tanımayan doktorlardan Firuze ile tanışır. Her ne kadar eşini ve ailesini özlese de onlara bir daha dönemeyeceğini bilmektedir. Firuze'ye aşık olup yeniden bir aile kuran Cezayir, bir süre sonra deşifre olur ve tekrardan hayata, İstanbul'a dönmek zorunda kalır. Fakat bu gelişmelerden ne yeni ailesinin ne de yıllardır onu özleyen ve mezarında dua eden ailesinin haberi vardır. Emanet ederek geride bıraktığı İstanbul ise bambaşka bir İstanbul olarak karşısına çıkacaktır.

  Künye

  Yapım: Güzel Adamlar Medya

  Yapımcı: Oktay Kaynarca, Seyfi Şahin, Onur Tan

  Proje Tasarım ve Hikaye: Oktay Kaynarca, Onur Tan

  Yönetmen: Onur Tan

  Senarist: Yusuf Reha Alp, Mahinur Ergun, Ali Can Yaraş

  Uygulayıcı Yapımcı: Ece İnanç

  Görüntü Yönetmeni: Zekeriya Kurtuluş

  Müzik: Ercan Saatçi

  Oktay Kaynarca (Cezayir), Ebru Özkan Saban (Leyla), Pelin Akil (Firuze), Ali Seçkiner Alıcı (Kurban Baba), Hakan Karahan (Dumrul), Erkan Sever (Orhan), Ragıp Savaş (Atakan), Gülenay Kalkan Ünlüoğlu (Elmas), Eren Vurdem (Azamet), Aslı Sevi (Azade), Kerem Kupacı (Ethem), Ziya Kürküt (Bekir), Pelin Uluksar (Süheyla), Mina Derman (Suna), Batuhan Sezer (Ömer Asaf), , Değer Alp (Canan), Başak Kıvılcım Ertanoğlu (Zühre), Burcu Binici (Meltem), Ömer Kurt (Kerim), Mert Kırlak (George Bagnall), Ahmet Yıldırım (Cafer), Tanıl Yöntem (Canberk), Doruk Öztürk (Şamil), Osman Albayrak (Beyler Divanı Azer), Melisa Duru Ünal (Mercan), Aylar Melayeva (Sevim), Hanbey Oğuzhan Çoban (Besim) ve Işıl Yücesoy (Gülendam)

  Yazı kaynağı : www.atv.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap