Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  beyazıt öztürk neden evlenmiyor

  1 ziyaretçi

  beyazıt öztürk neden evlenmiyor Ne90'dan bulabilirsiniz

  Ayla Çelik, Beyazıt Öztürk'ün Neden Evlenmediğini Açıkladı: Başka Kadına İhtiyacı Yok

  Ayla Çelik, Beyazıt Öztürk'ün Neden Evlenmediğini Açıkladı: Başka Kadına İhtiyacı Yok

  Beyazıt Öztürk neden evlenmez? Beyazıt Öztürk neden evlenemez?

  Beyazıt Öztürk neden evlenmez? Beyazıt Öztürk neden evlenemez?

  Çok fazla insan tanıyor olmaktan, kendisiyle bir türlü baş başa kalamıyor olmaktan bıkmıştır ve evliliğin e'si bile ona korkutucu geliyordur.

  Ya da sadakat konusunda sıkıntı çekiyordur ve evlilik gibi ciddi bir kurum, özel hayatına hitap etmiyordur. "Hayır" deme cesaretini, dürüstlüğünü gösteriyordur.

  Evlenmeyen erkekleri, kadınları ünlü ya da gönüllü, artık lütfen rahat bırakalım. Konu evlilikse hele asla karışmayalım. Özel hayat derken tırnak içinde özel dememize gerek var mı?

  twitter.com/mayksisman
  instagram.com/mayksisman
  youtube.com/mayksisman
  [email protected]
   

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  beyazıt öztürk'ün evlenmemesinin asıl sebebi

  Beyazıt Öztürk neden evlenmiyor? İşte bu sorunun cevabı foto galerisi 1. resim

  Beyazıt Öztürk’ün Neden Evlenemediği Belli Oldu!

  Beyazıt Öztürk’ün Neden Evlenemediği Belli Oldu!

  Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk yıllarca Beyaz Show programı yaptı. Beyaz’ın programında da neden evlenmediğiyle ilgili sürekli espiriler yapıldı. Müzmin bekar olarak tanınan Beyazıt Öztürk neden evlenmiyor diye herkes merak ederken bir açıklama geldi.

  Beyaz’ın mutlu olduğunu, öyle bir ihtiyacı olmadığını söyledi. Hayatının değişeceğini ve agresif olacağını söyledi. Beyaz’ın kendi kendine yettiğini ve başka bir kişiye ihtiyacı olmadığını anlattı.

  Beyaz’ın yakın arkadaşı olan Ayla Çelik, katıldığı magazin programında neden evlenmediğini anlattı. Ayla Çelik “Beyaz hayatta evlenmez, evlenemez. Çünkü yalnız başına o kadar mutlu ve huzurlu ki. Bir başkasına ihtiyaç duymuyor. Kız arkadaşları oluyor, ama o kadar” dedi. Kız arkadaşları olduğunu da buradan duyurmuş oldu Çelik. Beyazıt Öztürk’ün evlenmeme nedeni belki de sadece bu kadardır.

  Daha önceden de Beyaz bir açıklama ile oldukça dikkat çekmişti. “Çocuk özlemimi arkadaşlarımın çocuklarından gideriyorum, ama evlilik olmasa da hayatımda bir kadın istiyorum” diyen Beyaz’ın evlilik kararı alabileceği konuşulmuştu. “Hayatta evlenemez, evlenemez” şeklinde yapılan açıklamalar sonrası ani bir şekilde evlilik kararı da alabilir. Kız arkadaşlarının olduğunu da bilmiyorduk çünkü herhangi bir şekilde magazinlerde yer almıyor. Belki de yakalanmamak için elinden gelen her şeyi yapıyor olabilir.

  Yazı kaynağı : www.kadinbakisi.com

  Beyaz Murad�na Erdi Bak�n Kiminle Evleniyor

  Beyazıt Öztürk'ten evlilik açıklaması! Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk

  beyazit ozturk neden evlenmiyor

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap