Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  bilgisayar otomatik onarıma hazırlanıyor diyor açılmıyor

  1 ziyaretçi

  bilgisayar otomatik onarıma hazırlanıyor diyor açılmıyor Ne90'dan bulabilirsiniz

  Windows 10 Otomatik Onarıma Hazırlanıyor mu? Nasıl düzeltilir?

  Windows 10 Otomatik Onarıma Hazırlanıyor mu? Nasıl düzeltilir?

  Windows 10 Otomatik Onarıma Hazırlanıyor mu? Nasıl düzeltilir?

  Bazı kullanıcılar, Windows 10'un Ekim 2018 yükseltmesinden sonra düzgün bir şekilde başlatılmayacağını bildirdi. yüklenmeye başlıyor ancak Windows 10 takılıyor ' otomatik onarımın hazırlanması ”Veya saatlerce Teşhis aşaması daha sonra başlatmanın tamir edilemediğini belirtir. Ayrıca bazen elektrik kesintisi nedeniyle veya yanlış bir kapatmadan sonra fark edebilirsiniz, Windows 10 otomatik onarım hazırlarken takıldı . Bu sorun çoğunlukla bozuk, eksik sistem dosyaları, Windows önyükleme yöneticisi veya mevcut Windows 10 sürümüyle uyumlu olmayan yüklü bir aygıt sürücüsü nedeniyle oluşur.

  Bilgisayarınız bu duruma girdiyse ' Windows 10 otomatik onarım hazırlanırken takıldı ”Veya Windows 10 yükleme ekranında takıldı İşte bundan kurtulmak için bazı çözümler.

  Gönderi İçeriği: -

  Windows 10 otomatik onarıma hazırlanıyor

  Klavye ve fare dışında bilgisayara bağlı tüm aygıtların bağlantısını kesin ve başlangıç ​​ekranına önyükleme yapıp yapamayacağınızı kontrol edin.

  Bu sorundan dolayı pencereler normal şekilde başlayamadığı için, sonraki adımlara geçmek için bir Windows 10 kurulum ortamına ihtiyacımız var. Nasıl oluşturulacağını kontrol etmediyseniz Windows 10 Önyüklenebilir UBS / DVD buraya.

  MBR'yi onarın ve BCD'yi yeniden oluşturun

  Windows Gelişmiş Seçenekleri

  Burada, gelişmiş komut isteminde aşağıdaki komutları girin ve çalıştırmak için her satırdan sonra Enter tuşuna basın:

  Ayrıca bu komutları uyguladıktan sonra ek çalıştırmanız gerekir. chkdsk komutları da. Bu komutları gerçekleştirmek için, tüm sabit disk bölümleriniz için sürücü harflerini bilmeniz gerekir.

  Bu sadece bizim örneğimizdir, bu nedenle sahip olduğunuz her sabit sürücü bölümü için chkdsk komutunu gerçekleştirmeniz gerektiğini unutmayın. % 100 taramayı tamamladıktan sonra Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol edin.

  Güvenli moda önyükleme

  Bilgisayar önyükleme yapamazsa, güvenli mod gerçekleştirmeyi deneyin ve temiz önyükleme gerçekleştirin.

  Bilgisayarınızı kurulum medyasından başlatın (veya önyükleyin). DVD veya USB flash sürücüyü takın ve bilgisayarınızı yeniden başlatın ve tekrar erişin gelişmiş seçenekler .

  Başlangıç ​​Ayarları'na tıklayın, Yeniden Başlat'a tıklayın ve Ağ veya Düşük çözünürlüklü Güvenli modu seçin.

  Windows 10 güvenli mod önyükleme seçeneği

  Ekran sürücüsünü güncelleyin / yeniden yükleyin

  Artık pencereler minimum sistem gereksinimleri ile güvenli modda başladığında. Aygıt Yöneticisi'nde görüntü bağdaştırıcısı için en son sürücüyü güncellemenizi öneririm, bu sizin için sorunu çözecektir.

  Not: Sürücüleri güvenli modda güncellemek için Kablolu İnternet Bağlantısına ihtiyacımız var. Bilgisayarınızda kablolu internet bağlantısı yoksa Düşük Çözünürlük seçeneğini seçmeyi deneyebilirsiniz. Mümkünse tüm aygıt sürücülerini güncellemeye çalışın.

  DISM Komutunu Çalıştır

  Windows 10'un otomatik onarım hazırlamasının temel nedeni bozuk, eksik sistem dosyalarıdır. Derlemeyi çalıştır DISM ve eksik sistem dosyalarını% WinDir% System32 dllcache konumunda bulunan sıkıştırılmış bir klasörden doğru dosya ile tarayan ve geri yükleyen SFC komutu.

  DISM / Çevrimiçi / Temizleme-Görüntü / RestoreHealth

  DISM sağlık geri yükleme komutu

  Başlangıçta Otomatik Onarımı Devre Dışı Bırak

  Yukarıdaki yöntemi uyguladıktan sonra hala aynı sorunu alıyorsanız, Otomatik Onarımı devre dışı bırakmanız yardımcı olacaktır. Bunu aynı şekilde basit bir komut uygulayarak yapabilirsiniz. Bunu yapmak için Gelişmiş komut istemine erişin ve aşağıdaki komutu yazın.

  bcdedit / set {GUID} recoveryenabled Hayır

  Bu yazdıktan sonra, komutu çalıştırmak için enter tuşuna basın ve pencereleri yeniden başlatın, sorunu düzeltin. Yine de aynı sorunu sonraki sorun giderme adımını alıyorum.

  Ayrıca Bazı zamanlar Farklı uygulama yüklemesi veya kaldırılması nedeniyle Windows kayıt defteri bozulabilir ve bu, pencereler başlarken farklı sorunlara neden olabilir, pencereler onarım ekranında sıkışmış veya 'Windows 10 Otomatik Onarım bilgisayarınızı onaramadı'. RegBack dizininden kayıt defterinizi geri yükleyerek bunu düzeltebilirsiniz. Bu sonbaharda aşağıdaki adımlar.

  İlk Erişim Komut istemi gelişmiş önyükleme seçeneklerini kullanarak, Burada Komut istemi , aşağıdakini girin ve bunu yürütmek için Enter tuşuna basın.

  c: windows system32 config RegBack * c: windows system32 config kopyala

  Windows kayıt defterini geri yükleyin

  Dosyaların üzerine yazmanız istenirse şunu yazın: Herşey ve bas Giriş, Şimdi yazın çıkış ve çıkmak için Enter tuşuna basın Komut istemi . Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol edin.

  Cihaz bölümünü ve işletim sistemi cihaz bölümünü kontrol edin

  Ayrıca, cihaz bölümü ve işletim sistemi cihaz bölümü değerleri doğru değilse bu, bu soruna neden olacaktır. Komut İstemi'ni şuradan başlatın: Gelişmiş önyükleme seçenekleri ve Aşağıdaki komutu girin ve Enter tuşuna basın:

  bcdedit

  Cihazı bul bölüm ve osdevice bölümü değerler ve doğru bölümü ayarladıklarından emin olun.

  Cihazımızda varsayılan ve doğru değer şudur: C: ancak bu bazı nedenlerden dolayı D: (veya başka bir harf) olarak değişebilir ve sorun yaratabilir.

  Cihaz bölümünü ve osdevice bölümünü kontrol edinDeğer olarak ayarlanmadıysa C: aşağıdaki komutları girin ve her birinin ardından Enter tuşuna basın:

  Varsayılan olarak olmalıdır C: ancak Windows 10'unuz farklı bir bölüme yüklüyse, C yerine o bölümün harfini kullandığınızdan emin olun. Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol edin.

  Windows 10'u Yenileyin veya Sıfırlayın

  Yukarıdaki tüm adımları uyguladıktan sonra hala sorun devam ederse, Daha sonra pencerelerin yeni bir başlangıç ​​yapmasına yardımcı olan pencereleri yenilemenin veya sıfırlamanın son yolu. Not Bunu yaptığınızda, yüklü uygulamalarınız kaldırılacak, ancak Yenile seçeneğini seçerseniz, yüklü Evrensel uygulamalarınız ve ayarlarınız kaydedilecektir. Öte yandan, Sıfırla seçeneği tüm yüklü dosyaları, ayarları ve uygulamaları silecektir. Bu adımı atmaya karar verirseniz, önemli dosyalarınızı yedeklemeniz önerilir.

  Bu çözümler, otomatik onarım siyah ekranını hazırlayan Windows 10'u düzeltmeye yardımcı oldu mu? Aşağıdaki yorumları bize bildirin, Ayrıca okuyun:

  Yazı kaynağı : tr.gov-civil-braga.pt

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap