Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  burdur 3. piyade egitim tugayi 58. piyade alayi nereye gönderiyor

  1 ziyaretçi

  burdur 3. piyade egitim tugayi 58. piyade alayi nereye gönderiyor Ne90'dan bulabilirsiniz

  58. piyade er eğitim alayı

  Burdur 58. Piyade Eğitim Alay Komutanlığı Nasıl Bir Yer? Adresi ve Telefonu

  3’üncü Piyade Eğitim Tugayı 58’inci Piyade Alay Komutanlığı-Burdur nereye gönderiyor | Askerlik-Askerlik Soruları-Askerlik Bilgileri

  Burdur 58 Piyade Eğitim Alay Komutanlığı Hakkında Her Şey

  Burdur 58 Piyade Eğitim Alay Komutanlığı Hakkında Her Şey

  Burdur İli ve 58. Piyade Eğitim Alay Komutanlığı

  58. Piyade Eğitim Alay Komutanlığı'nın bulunduğu şehrimiz Burdur hakkında ulaşım ve konaklama gibi bilgileri bu sayfada sizlere detaylı olarak anlatıyoruz. Bunun yanı sıra askerlik eğitiminin verildiği 58 Piyade Alay Komutanlığı hakkında da bilinmesi gereken her şeyi özenle ve detaylı olarak anlattığımız bu içerikten erişebilirsiniz.

  İşte Burdur ili ve komando yetiştiren 58. Piyade Eğitim Alay Komutanlığı hakkında her şey;

  Burdur İli Hakkında Genel Bilgiler

  Burdur 58 Piyade Eğitim Alay Komutanlığı

  Burdur çevresindeki kentler gibi ülkemizin ve dünyanın en eski yerleşim alanları arasında bulunmaktadır. Burdur, Göller Yöresi olarak bilinen bölgede yerleşmektedir. Akdeniz Bölgemizin iç tarafında bulunan Burdur arazisinin yarısından çoğu dağlardan meydana gelmektedir.

  Burdur'un ilçeleri; Ağlasun, Altınyayla, Bucak, Çavdır, Çeltikçi, Gölhisar, Karamanlı, Kemer, Tefenni ve Yeşilova ile birlikte tam 10 tanedir.

  Burdur yöresel yemekleri ile öne çıkan illerimizden biridir. Burdur'a özgü yöresel yemeklerin başlıcaları; Arapaşı çorbası, Burdur şiş köfte, tandır kebabı, gazel böreği, patlıcan reçeli gibi lezzetlerdir.

  Burdur 58. Piyade Eğitim Alay Komutanlığı

  Burdur 58 Piyade Eğitim Alay Komutanlığı

  Burdur 58. Piyade Eğitim Alayı Komutanlığı hakkında tüm detayları içeriğimizde bulabilirsiniz.

  Aynı zamanda, ülkemizde bulunan bütün kışlalarda kullanılması yasak eşyalar bulunmaktadır. 58. Piyade Eğitim Alay Komutanlığı içinde de geçerli olan kullanılması yasak eşyalar listesine " Askerde Kışlaya Sokulması ve Kullanılması Yasak Eşyalar" sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

  Nasıl Gidilir? - Ulaşım Bilgileri

  Burdur 58 Piyade Eğitim Alay Komutanlığı

  58'inci Piyade Eğitim Alay Komutanlığı Burdur'da bulunmaktadır. Burdur'a her ilden otobüs ile ulaşım mevcuttur. Otobüs terminalinden Piyade Alayına ulaşım şehir içi özel halk otobüsleriyle ya da taksiyle yapılabilmektedir.

  Demir yolu hattı bulunmadığı için Piyade Alayına, demir yolu ile ulaşımı bulunmamaktadır.

  Burdur, Isparta Havalimanı 35 km, Antalya Havalimanı ise 140 km mesafede yer almaktadır. Havayolundan ulaşım sağlamak isteyenler buradaki havalimanlarına gelerek Burdur şehirler arası otobüsler ile ulaşım sağlayabilirler.

  Askeriye İçinde Sunulan İmkanlar

  Burdur 58 Piyade Eğitim Alay Komutanlığı

  Burdur 58. Piyade Eğitim Alay Komutanlığında her taburun ayrı ayrı kendi hizmet binası, yeteri kadar koğuşu ve acemi erlerin ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri alanları bulunmaktadır. Piyade alayında sunulan başlıca imkanlar şunlardır:

  Kayıt kabul esnasında acemi erlere tüm eşyalar (elbise, don, fanila, pijama, çorap, havlu, eldiven, terlik, spor ayakkabısı, eşofman, diş macunu, diş fırçası, traş kremi, şampuan, sabun vb.) verilmektedir. Verilen eğitim kıyafetleri ve botlar bizzat kendileri tarafından denenmekte, uygun olmayanlar yerinde değiştirilmektedir.

  Burdur 58. Piyade Eğitim Alay Komutanlığı İletişim Bilgileri

  Burdur 58 Piyade Eğitim Alay Komutanlığı

  Acemi erler ile telefon numaraları vasıtasıyla görüşme yapılabilmektedir. Ailelerin acemi erler ile irtibat kurabilecekleri telefon numaraları şunlardır:

  Telefon Numarası: 0248 233 13 57-58-59

  Açık Adres: 58'inci Piyade Eğitim Alay Komutanlığı Merkez/Burdur.

  Yazı kaynağı : www.neoldu.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap