Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  bursa büyükşehir kameraları uludağ zirve

  1 ziyaretçi

  bursa büyükşehir kameraları uludağ zirve Ne90'dan bulabilirsiniz

  Uludağ Canlı Mobese İzle

  Uludağ

  Uludağ Kayak Merkezi Nerede?

  Bursa merkeze yaklaşık 40 km uzaklıkta bulunan Uludağ kayak merkezi, Osmangazi sınırları içerisinde yer alıyor. Soğukpınar Mahallesi’ne bağlı olan kayak merkezinde kış sporları yapabileceğiniz iki bölge bulunuyor. Bu bölgeleri Uludağ canlı kamere sistemi ile gözlemlemeniz mümkün. Birinci bölgede toplam 36 konaklama ve dinlenme tesisi bulunuyor. İkinci bölgeye göre daha kalabalık olan birinci bölge, genellikle kayak yapmayı yeni öğrenen ya da keyifli bir kış tatili yapmak isteyenler tarafından tercih ediliyor. Uludağ canlı kamera izle özelliklerini kullanarak pistlerin yoğunluklarını ve kar kalınık oranlarını gözlemlemeniz mümkün.  Uludağ turları sayesinde hem bölgeyi tanıma fırsatı yakalayabilir hem de kış sporlarına başlamak için iyi bir fırsat yakalayabilirsiniz.

  Uludağ ikinci bölge kayak merkezinde ise 4 konaklama tesisi bulunuyor. Bu bölgedeki pistler orta seviye ve ileri seviye olarak ayrılıyor. Kış sporlarıyla ilgilenenler daha çok ikinci bölgedeki pistleri tercih ediyor. Otellerin pistlere kolaylıkla ulaşım sağlanması için teleferik, telesiyej gibi imkanları bulunuyor. Uludağ otelleri arasından dilediğinizi seçerek keyifli bir kış tatili planı yapabilirsiniz.

  Uludağ Canlı Kamera İzle

  Uludağ canlı kamera sayesinde pist yoğunluklarını görmeniz, yağışı gözlemlemeniz mümkün. Teleferik ve telesiyejlerin yoğunluk durumları, bekleme sürelerini görebilirsiniz. Uludağ canlı kameraları kayak mevsimin başından itibaren yayına başlıyor. Uludağ tatil planı yapmadan önce kayak merkezlerindeki kar kalınlıklarını öğrenmeniz, yağış ve rüzgar durumu hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. uludağ canlı izleme sistemleri dağın pek çok noktasında buluyor. Hangi teleski, teleferik ve telesiyejin çalışıp çalışmadığını canlı izle özelliği ile görebilirsiniz. Profesyonel kayakçıların tercih ettikleri ikinci bölgede 3 adet kamera bulunuyor. Birinci bölgedeki pistlerde ise 5 adet kamera bulunuyor. Tatilsepeti Uludağ kamera sayfasından kolaylıkla yayınları izleyebilirsiniz. 

  Uludağ Kayak Merkezi Pistleri

  Uludağ kayak merkezi pistleri her seviyeden spor severe keyifli bir tatil imkânı sunuyor. Farklı seviyelerdeki sporcular kendilerine uygun pistleri Uludağ kayak merkezinde bulabiliyor. Uludağ Kayak merkezi pistleri;

  Uludağ Kayak Merkezi Kar Kalınlığı

  Uludağ, kış sporu meraklıları için farklı zorluk seviyesindeki 20 pist ile hizmet veriyor. Aralık ayı kayak için en ideal kar kalınlığının oluşmaya başladığı dönem olarak belirleniyor. Uludağ’da yükseklik arttıkça kar kalınlık seviyeleri de artıyor. Mart ayının ortalarına kadar kar kalınlığı giderek artsa da Nisan ayı itibariyle kayak mevsiminin sonlarına geliniyor. Güncel Uludağ kar kalınlığı için Tatil Sepeti Uludağ kayak merkezi sayfasını kontrol edebilirsiniz. 

  Uludağ hava durumu, kayak yapacağınız yüksekliğe göre değişiklik gösteriyor. Yükseklik arttıkça sıcaklık seviyesinde de düşüş görülüyor. Kış sporları için en uygun hava koşulları ise Aralık ve Mart ayları arasında oluşuyor. Yıllık sıcaklık ortalaması sıfırın altında seyreden bölgede Aralık ayından itibaren ortalama -3 derece hissediliyor. Keyifli bir kış tatili için Uludağ kamera sayfasından güncel hava tahmin raporunu takip edebilirsiniz. 
   

  Yazı kaynağı : www.tatilsepeti.com

  Bursa Uludağ Zirve Canlı Mobese İzle

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap