Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  bursa toki kura sonuçları ne zaman açıklanacak

  1 ziyaretçi

  bursa toki kura sonuçları ne zaman açıklanacak Ne90'dan bulabilirsiniz

  Bursa, Çanakkale, Balıkesir, Kütahya TOKİ Kura Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? Çanakkale, Balıkesir, Bursa, Kütahya TOKİ Sonuç Sorgulama Ekranı, İsim Listesi - Yeni Şafak

  Bursa, Çanakkale, Balıkesir, Kütahya TOKİ Kura Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? Çanakkale, Balıkesir, Bursa, Kütahya TOKİ Sonuç Sorgulama Ekranı, İsim Listesi - Yeni Şafak

  TOKİ Sosyal Konut Projesi'nde kura çekimi süreci başladı. 250 bin konut için başvurular 31 Ekim'de sona ermiş, yaklaşık 8 milyon başvurunun 5 milyon 135 bin 324'ü geçerli sayılmıştı. Milyonlarca vatandaşın beklediği ilk kura çekimi Şırnak ve Ardahan'da yapıldı. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, kura ekimiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. İşte tüm detaylar...

  Bursa TOKİ Kura Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

  Çanakkale, Balıkesir, Bursa, Kütahya TOKİ çekilişi ile ilgili net bir tarih paylaşılmazken, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’un yaptığı açıklamaya Şırnak ve Ardahan’daki çekilişlerin ardından Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde 5 il, Doğu Anadolu Bölgesi’nde 7 ilde olmak üzere 7-16 Kasım tarihleri arasında 12 ildeki 22 bin 57 konutun kura çekimleri gerçekleştirilecek.

  TOKİ Sonuç Sorgulama Ekranı, İsim Listesi

  TOKİ kura çekimi hakkında konuşan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakan Murat Kurum, "Kuralarımız noter huzurunda, şeffaf bir şekilde ve canlı yayın olarak TOKİ’mizin resmi sosyal medya hesaplarından takip edilebilecek." dedi. TOKİ Çanakkale, Balıkesir, Bursa, Kütahya kura çekilişleri canlı yayını kurumun resmi sosyal medya hesapları üzerinden izlenebiliyor. Bu hesaplara Twitter ve Facebook üzerinden erişebilir ya da aşağıdaki bağlantı üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

  TOKİ CANLI YAYIN EKRANI

  Şanlıurfa'da TOKİ kura çekilişi ne zaman?

  Şanlıurfa'da ise 7.100 konutun kuraları 13-14-15-16 Kasım tarihlerinde çekilecek.

  TOKİ 2+1, 3+1 konut kuraları nasıl çekilecek?

  Kura noter huzurunda TOKİ denetiminde çekilecek. Başvuru sahipleri arasında "Hak Sahibi Belirleme Kurası", noter huzurunda, TOKİ yetkilileri denetiminde çekilecek. Kura yeri ve programı TOKİ'nin internet sayfasında açıklanacak. Kurada, hak sahibi olamayanlar başvuru bedellerini, kura çekiliş tarihinden itibaren 5 iş günü sonrasında başvuru yapılan bankanın yetkili şubeleri ve ATM'lerinden geri alabilecek. TOKİ 2+1 ve 3+1 konut kura çekiliş sonuçları e devlet üzerinden sorgulanabilecek.

  TOKİ Balıkesir konutları nelere yapılacak?

  TOKİ Bursa konutları nelere yapılacak?

  Kütahya TOKİ konutları nereye hangi ilçeye yapılacak?

  TOKİ konutlarının temelleri ne zaman atılacak?

  Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut hamlesi "İlk Evim İlk İş Yerim" projesi kapsamında 17 ilde, 5 bin 615 sosyal konutun ilk temelleri Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katıldığı törenle atıldı.

  Yazı kaynağı : www.yenisafak.com

  TOKİ Bursa kura sonuçları ne zaman açıklanacak? TOKİ sonuç sorgulama!

  İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir TOKİ kuraları ne zaman? TOKİ kura çekimi ve sonuç açıklanma tarihi belli mi?

  İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir TOKİ kuraları ne zaman? TOKİ kura çekimi ve sonuç açıklanma tarihi belli mi?

  TOKİ sosyal konut projesine ülkenin dört bir yanından başvurular yoğun bir şekilde gerçekleştirildi. İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir için TOKİ kura çekimi tarihleri en çok arananlar arasına girdi. Türkiye'de toplam 250 bin konut yapılacak. Sosyal konut projesinde nüfus yoğunluğu fazla olan illere daha fazla pay ayrıldı. TOKİ kura çekimi takvimi ile bir haftalık tarihler belirtildi. Peki İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir TOKİ kuraları ne zaman? TOKİ kura çekimi ve sonuç açıklanma tarihi belli mi?

  İSTANBUL, ANKARA, BURSA, İZMİR TOKİ KURALARI NE ZAMAN?

  İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir TOKİ kuraları için tarih henüz netleşmedi. Yeni bir gelişme olduğunda sizleri de haberdar edeceğiz.

  17-28 KASIM 2022 TOKİ KURA ÇEKİMİ TAKVİMİ DEVAM EDİYOR

  Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut olanı olan "İlk Evim, İlk İş Yerim" projesinde kura çekimleri yapılmaya devam ediyor. 11 il için yeni TOKİ kura çekimi tarihleri netleşti.

  TOKİ kura çekilişi ikinci etabı, 17 Kasım 2022 Perşembe günü Kilis ve Muş illeri ile başladı. 28 Kasım tarihine kadar kura çekimleri netleşti.

  17-28 Kasım 2022 tarihlerinde yapılacak konut kuralarının çekilişinde Kilis, Muş, Bingöl, Gaziantep, Erzurum, Erzincan, Tunceli, Elazığ, Adıyaman, Malatya, Diyarbakır'da toplam 29 bin 363 konut sahibi belli olacak.

  TOKİ başvuru ücretleri geri iade ediliyor. Başvuru ücretleri IBAN aracılığıyla hesaplara geri yatırılacak. Ödenen 500 TL'lik kura katılım ücretleri, sürecin tamamlanmasından sonra kura çıkmaması durumunda belirlenen IBAN'a yatırılacak.

  TOKİ BİNALARI NASIL OLACAK?

  TOKİ Başkanı Ömer Bulut yaptığı konuşmasında yapılacak binaların mimarisi hakkında detayları paylaştı. Ömer Bulut, "TOKİ’nin konut anlayışında son yıllarda özellikle yatay mimari yönünde az katlı, tamamen mahalle konsepti oluşturarak, içerinde sadece konut değil, diğer sosyal donatıları da içeren meydanı, camisi okulu olan yeni yaşam olanakları oluştu. Türkiye’de baktığımız zaman bundan sonraki uygulamalarımız ülkemizde şehircilik için örnek uygulamalar haline geldi." sözlerini kullandı.

  Yazı kaynağı : www.haber7.com

  Bursa TOKİ kurası ne zaman? Bursa TOKİ kurası hangi tarihte çekilecek? Bursa TOKİ kurası tarihi!

  Bursa TOKİ kura sonuçları isim listesi son dakika Bursa TOKİ konutlarından kim ev kazandı? - Yeni Akit

  Bursa TOKİ kura sonuçları isim listesi son dakika Bursa TOKİ konutlarından kim ev kazandı? - Yeni Akit

  Akit haber güncel son dakika gündem haberleri ve haber arşivi.

  Biz her vakit, hakikati haykırdık ve gerçeğin izinde olduk. Her devrin gazetesi olmadık, milletin gazetesi olduk.

  www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.

  Yüklenme süresi 0.0072 sn.

  Yazı kaynağı : www.yeniakit.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap