Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  call of duty modern warfare 2 sistem gereksinimleri 2022

  1 ziyaretçi

  call of duty modern warfare 2 sistem gereksinimleri 2022 Ne90'dan bulabilirsiniz

  COD: MW2 sistem gereksinimleri belli oldu! - ShiftDelete.net

  COD: MW2 sistem gereksinimleri belli oldu! - ShiftDelete.net


  Nil Ticaret Merkezi – Giriş Katı
  Yeşilce Mah. Yunus Emre Cd. No:8
  34418 – Kâğıthane/İstanbul

  [email protected]

  Yazı kaynağı : shiftdelete.net

  Fiyatı bin lirayı aşan Call of Duty: Modern Warfare 2'nin sistem gereksinimleri belli oldu

  Fiyatı bin lirayı aşan Call of Duty: Modern Warfare 2'nin sistem gereksinimleri belli oldu

  ABD'li teknoloji devi Microsoft, "Call of Duty" ve "World of Warcraft" gibi oyunların yapımcısı Activision Blizzard'ı 68.7 milyar dolara bünyesine katmıştı.

  Yayıncılığını Activision'ın yaptığı popüler oyun serisi Call of Duty'nin yeni oyunu, "Call of Duty: Modern Warfare 2" adıyla piyasaya sürülecek. Oyunun geliştiriciliğini Infinity Ward üstlenecek.

  28 Ekim 2022 tarihinde piyasaya sürülecek Call of Duty: Modern Warfare 2, Steam üzerinden haziran ayında ön siparişe açılmıştı. Şimdi de merakla beklenen oyunun sistem gereksinimleri belli oldu.

  Haziran ayında, oyunun temel sürümü 699 TL’den, Vault Edition ise 779 TL’den siparişe açılmıştı. Ancak CoD: Modern Warfare 2, resmi olarak çıkışını yapmadan zam haberi geldi.

  Call of Duty Modern Warfare 2'nin ön sipariş fiyatı, yapılan zamla birlikte 1099 TL'ye yükselmiş oldu.

  Oyunun Vault Edition olarak geçen versiyonunu almak isteyenlerin ise ödemesi gereken miktar 1499 TL olarak güncellendi.

  cod

  Vault Ediiton, ek olarak Task Force 141’ın karakterlerini, bir adet silah kasasını ve 1 sezonluk Battle Pass’i multiplayerda kullanmanıza imkân tanıyor.

  Oyun, Modern Warfare markasının geliştiricisi olan Infinity Ward tarafından yeni bir oyun motoru kullanılarak geliştirildi.

  Yeni oyun motoru, bundan sonra çıkacak olan Call of Duty oyunlarında da kullanılacak ve bu sayede oyunun Warzone ile olan entegrasyonu daha kolay olacak.

  Yazı kaynağı : www.ensonhaber.com

  Call of Duty Modern Warfare 2 Sistem Gereksinimleri

  Call of Duty Modern Warfare 2 Sistem Gereksinimleri

  FPS oyunlarını seven hemen hemen herkes hayatında en az bir kere Call of Duty Modern Warfare serisini oynamıştır. Hem hikayesi ve oynanışıyla oyunculara hem de o güne dek görülmemiş özellikleriyle (yüksek bir noktadan kayarak aşağıya inme gibi) oyun dünyasına yön veren bu seri, 2019 yılında yeniden başlamıştı.

  2019’daki oyunun başarısının ardından yapımcı Infinity Ward, ilk önce bu yılın başlarında serinin ikinci oyununu geliştirdiğini duyurmuş, daha sonrasında ise oyunun ilk gösterimini yapmıştı. Ülkemizdeki pek çok oyuncu Modern Warfare için para biriktirmeye başlamışken 699 TL’lik oyun bir gecede zamlanarak 1099 TL fiyatı ile ülkemizde 1000 TL’yi geçen ilk oyun olmuştu.

  Yeni Gunsmith ve silah özelleştirmeleri

  Call of Duty Modern Warfare (2019) ile gelen Gunsmith özelliği o kadar çok sevilmişti ki bunu Call of Duty’nin devam oyunları olan Black Ops: Cold War ve Warzone’da da görmüştük. Ancak Modern Warfare 2 ile bu özellik neredeyse baştan aşağı değişiyor. Bu yeni Gunsmith 2.0 güncellemesi ile artık silahlarınızı geliştirmek çok daha kolay olacak.

  Artık Gunsmith’te kullanabileceğiniz iki farklı özelleştirme olacak. Bunlardan ilki olan Silah Platformu (Weapons Platform) sizlere silah, namlu, dipçik ve şarjör gibi özelleştirmeler sunarken ikinci özelleştirme türünde ise dürbün, cephane ve ağızlık gibi daha genel özelleştirmeler bulunacak.

  Silah Platformunda yer alan bir diğer yeni özellik ise Reciever adı verilen özelleştirme olacak. Bu özelleştirme basitçe anlatmak gerekirse mevcut silahınızdaki özelleştirmelerin tamamını farklı bir silaha aktarmanıza olanak sağlayacak. Örnek vermek gerekirse M4 silahınızda bulunan tüm özelleştirmeleri Recievers kısmından seçtiğiniz M16’ya aktarabileceksiniz. Bu sayede her silah için tek tek seviye atlayıp özelleştirme açmak yerine bir silah için açtığınız ekipmanları duruma göre tüm silahlarda ya da bazı silah gruplarında kullanabileceksiniz.

  Modern Warfare 2 Sistem Gereksinimleri

  Bugün düzenlenen Call of Duty: Next etkinliğinde Gunsmith sisteminin yanı sıra oyunun açık beta tarihleri ve sistem gereksinimleri de resmi olarak açıklandı. 16-17 Eylül tarihlerinde oyunu ön siparişle alan PlayStation kullanıcıları betaya katılmaya hak kazanırken, diğer PlayStation kullanıcıları ise 18-20 Eylül tarihlerine oyunu test edebilecek.

  Xbox ve PC üzerinden ön sipariş veren kullanıcılar ise 22-23 Eylül tarihlerinde oyuna giriş yapacak. Oyunun son açık beta testi ise 24-26 Eylül tarihlerinde tüm platformlarda yapılacak.

  Call of Duty Modern Warfare 2’nin sistem gereksinimleri ise şu şekilde;

  Minimum sistem gereksinimleri

  Önerilen sistem gereksinimleri

  Yazı kaynağı : www.webtekno.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap