Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  chrome remote desktop bilinmeyen bir hata oluştu

  1 ziyaretçi

  chrome remote desktop bilinmeyen bir hata oluştu Ne90'dan bulabilirsiniz

  Chrome Uzaktan Masaüstü çalışmıyor

  Chrome Uzaktan Masaüstü çalışmıyor

  Chrome Uzaktan Masaüstü çalışmıyor Chrome Uzaktan Masaüstü, telefonunuza, tabletinizden veya başka bir bilgisayardan bilgisayarınıza güvenli bir şekilde erişmenizi sağlar. Bununla birlikte, birkaç Chrome Uzaktan Masaüstü kullanıcısı uygulamanın çalışmadığı anlar olabilir.

  Chrome Uzaktan Masaüstü çalışmıyor, Chrome’dakiveya Uzak Masaüstü uygulamasındaki bir aksaklık, PIN özelliğiyle ilgili bir sorun veya hatta izin sorunları nedeniyle ortaya çıkabilir.

  PIN özelliğini devre dışı bırakmak ve Chrome’u ve Uzak Masaüstü uygulamasını yeniden yüklemek, birçok kişi için sorunu çözmüş görünüyor.

  Bu makalede, Chrome Uzaktan Masaüstü çalışmıyor sorununu çözmenize yardımcı olacak birkaç sorun giderme adımı listeledik.

  Chrome Uzaktan Masaüstü çalışmıyorsa ne yapabilirim?

  1. PIN özelliğini devre dışı bırakın

  Chrome Masaüstü uygulaması, PIN kullanarak diğer cihazları kullanarak bilgisayarınıza bağlanmanıza olanak tanır. Ancak, bu özelliğin bağlantıyla ilgili sorunlara neden olduğu bildirilmektedir. Özelliğin devre dışı bırakılması ve cihazların kaldırılması, birçok kullanıcı için sorunu çözdü.

  İzin sorunlarını kontrol edin

  2. Chrome Uzaktan Masaüstü’nü Onarma / Yeniden Yükleme

  Chrome Uzaktan Masaüstü aracını onarma

  Uzak Masaüstü aracını kaldırma

  Uzak Masaüstü Ana Bilgisayarını kaldırdıktan sonra bile sorun devam ederse Google Chrome’u yeniden yükleyin.

  Google Chrome’u yeniden yükle

  Her iki uygulama da yüklendikten sonra, bağlantı sorununun çözülüp çözülmediğini kontrol etmek için Uzak Masaüstü uygulamasını kullanın.

  3. Chrome Desktop Remote web uygulamasını kullanın

  Chrome Uzaktan Masaüstü çalışmıyor sorunu genellikle Chrome veya Uzak Masaüstü uygulamasındaki bir aksaklık nedeniyle oluşur. Uygulamaları yeniden yükleyerek veya PIN özelliğini sıfırlayarak sorunu çözebilirsiniz. Hangi özelliğin yorumlarda sorunu çözmenize yardımcı olduğunu bize bildirin.

  Yazı kaynağı : tetkik.net

  Chrome Uzaktan Masaüstü Çalışmıyor

  Chrome Uzaktan Masaüstü'nün Çalışmaması - Windows Bülteni Dersleri

  Chrome Uzaktan Masaüstü ile, diğer kişilerin bilgisayarınıza erişmesine izin verebilirsiniz. Uygulamalarınıza, klasörlerinize, e-postalarınıza, belgelerinize ve geçmişinize tam erişime sahipsiniz. Bu yardımcı program Chrome uzantı mağazasında bulunur ve mini bir Chrome uygulaması indirmenize izin verir. Google ayrıca yakın zamanda yardımcı programın bir web sürümünü yayınladı.

  Bazen, Chrome Uzaktan Masaüstü artık Windows 10 altında çalışmamaktadır. Bunun birkaç nedeni var. Chrome Uzaktan Masaüstü, Windows 10'te çalışmıyorsa, aradığınız bazı çözümleri tartışacağız ve sorunu çözmenize yardımcı olacağız.

  İşte bazı sorun giderme ipuçları:

  Chrome ile ilgili sorun yaşıyorsanız Windows'da Uzak Masaüstü, şu ipuçlarını deneyin:

  Bu yöntemlerden hiçbiri işe yaramazsa, bu diğer yöntemleri deneyin.

  'Bazı cihazlar PIN kodu olmadan bağlanabilir' işlevini devre dışı bırakın.

  Chrome'daki Uzak Masaüstü, bilgisayarınıza bir mobil uygulamadan erişmenize izin veren gelişmiş bir özelliğe sahiptir. Bu, kullanıcıların bilgisayarlarına işte veya evde, ek bir güçlük çekmeden hareket halindeyken erişmelerini sağlar. Bunu yapmak için, "Bazı cihazlar PIN kodu olmadan bağlanabilir" işlevini etkinleştirmelisiniz. Bu özellik kusurlu görünüyor veya garip sorunlara neden oluyor. Bu çözümde, işlevselliği devre dışı bırakıp yeniden bağlanmaya çalışacağız.

  IPv6 protokolünü devre dışı bırak

  Birçok kişi için çalışmış olan bir başka seçenek de ağ bağdaştırıcınızdaki IPv6'i (İnternet Protokolü sürümü) devre dışı bırakmak. Varsayılan olarak, Windows IPv6'i IPv4'e tercih eder. Bu nedenle, sunuculara bağlanmak için IPv6 kullanmakta sorun yaşıyorsanız, bilgisayarınızı yalnızca IPv4 kullanmaya zorlayabilirsiniz.

  SONUÇ

  Chrome Remote Desktop, insanların bir masaüstü sistemine güvenli bir şekilde erişmeleri için mükemmel bir yol olabilir. Chrome Uzaktan Masaüstü üzerinden bir uzaktan erişim sistemi yapılandırdınız mı? Bu sistemdeki deneyiminiz nedir? Aşağıdaki yorumlarda bana bildirin.

  https://www.reddit.com/r/chromeos/comments/a2v6hm/chrome_remote_desktop_does_not_work_on_same/

  Yazı kaynağı : windowsbulletin.com

  Uzak masaüstü bağlantısı iç hata oluştu çözümü

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap