Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  cristiano ronaldo alana martina dos santos aveiro

  1 ziyaretçi

  cristiano ronaldo alana martina dos santos aveiro Ne90'dan bulabilirsiniz

  Alana Martina Dos Santos Aveiro - Georgina Rodríguez’ın Kızı Bio

  Adı sadece ağız dolusu değil, Alana MartinaDos Santos Aveiro, ünlü bir soydan da selamlıyor. Alana sadece bir bebek olabilir, ama gözlerini ona çoktan koydu bile. Öyle olmasa şaşırtıcı olurdu, babası bir tek CR7, Portekizli futbolcu ve dünyanın en iyilerinden biri olan Cristiano Ronaldo. Ronaldo ve İspanyol model kız arkadaşı Georgina Rodriguez'in ilk çocuğu olan O, yarım kardeşlerinin ikizleri Eva ve Mateo'nun bilinmeyen bir vekile gelmelerinden birkaç ay sonra 2017'de ağırlandı.

  Alana Alana Alan Dos Santos

  Küçük olan 12, pazar günü geldiKasım 2017'de Hastane Universitario Quironsalud Madrid, İspanya'da. Adı, her iki ebeveyni de ortak bir karardı; Ronaldo ilk ismi, Alana ise annesi Martina'yı seçti. Portekizli adlandırma kültürüne göre, anne ve baba soyadı çocuğun soyadını oluşturur. Dolayısıyla soyadı Dos Santos Aveiro'dur (temelde babasının yanında).

  O ikinci kızı ve dördüncü çocuğufutbol yıldızı ve kız arkadaşı Rodriguez ile ilk çocuğu. İkiz kardeşlerinin doğumunu Şili'deki bir futbol turnuvası nedeniyle kaçırırken, Alana’nın gelişine tanıklık etmek üzereydi.

  Alana vade tarihinden dokuz gün önce doğmuş vedoğuşu planlı biriydi. Bu, belki de ünlü babasının herhangi bir profesyonel angajman olmayacağı zamanlarla çakışacak şekilde planlanmıştı. Ronaldo İspanya tarafındaki Real Madrid FC'ydi ve doğum sırasında 2018 Dünya Kupası'na hazırlanıyordu. Daha sonra 2018'de İtalyan kulübü Juventus ile 100 milyon € tutarında bir sözleşme imzalayacak.

  Cristiano, doğumundan sonra, kızı Alana Martinez Dos Santos Aveiro'nun gelişini ilan etmek için 158 milyondan fazla takipçisi olan Instagram'a gitti.

  Kariyer

  Alana Martina hala bir bebek, yani bir kariyeronunla ilişkilendirilmek için yerinde değil. Gözlerimizin önünde büyürken evrimini takip ederken, biz çok zorlu bir Ronaldo hayranıyız, sonuçta, hayatından kariyerine, onunla ilgili herşeyi tartışıyor, ailesine olan ilgimizi çeker, ilgimizi çekmek için sabırsızlanıyoruz ne oldu.

  Bu arada, Alana’nın babası profesyonelİtalyan futbol kulübü Juventus ve annesi için futbolcu, profesyonel bir modeldir. Annesinin adımını takip edip etmeyeceği, babasına dönüp, atletizmde kariyer yapması ya da kendi izini tutması bile, sadece zaman söyleyecektir. Ancak önceliği ile yapmaya karar verdiğinin her şeyin kutlamadan başka bir şey olmayacağından emin olabiliriz.

  Kendi kariyeri olmamasına rağmen, babası dünyadaki en yüksek maaşlı ünlülerden biri olduğu için refah içinde yaşayabiliyor. 450 milyon dolar olduğu tahmin edilen net bir değeri var.

  Ünlü Ailesiyle Tanışın

  Daha önce de belirtildiği gibi Alana Martina Dos SantosAveiro, İspanya’nın kuzey doğusunda bir şehir olan Jaca’dan bir model olan Georgina Rodriguez’in kızı. Annesinin büyükbabası Jorge Rodriguez'in kokain kaçakçılığından mahkum olduğu ve anneannesinin Ana María Hernández olduğu bildirildi. Babasının yanında, dünya standartlarında bir futbolcu, Maria Dolores dos Santos Aveiro ve belediye bahçıvanı ve yarı zamanlı kit adamdı José Dinis Aveiro ile doğdu.

  Ailesinin iddiaya göre bir VIP Dolce veGabbana olayı ve 2016 yılının sonlarında çıkmaya başladı. Babası sayesinde üç büyük kardeşi var. Cristiano Ronaldo Jr., paketin en eskisi ve 10 Haziran 2010'da ABD'nin Florida'daki bir hastanesinde, sözde vesayetle doğdu. Alana Martina'nın doğmasından beş ay önce ailesi, 8 Haziran 2017'de Amerika Birleşik Devletleri'ndeki vekillik yoluyla ikizleri Eva Maria ve Mateo Ronaldo'yu ağırladı.

  Alana Martina Dos Santos'dan bir yıldan azAveiro doğdu, annesi annesi hamilelik söylentileri uyandırdı. Kartal Canavar'ın 2018 Moda Haftası sırasında nişanlısının hayran sayfasında bir videoda poz verirken, kartal gözlü hayranlar hamile göründüğünü gözlemledi. Ama bu durum böyle değildi; O daha yuvarlak görünse de, anlaşılırdı, hala doğumdan iyileşiyordu. Ancak, gerçekten bekleseydi bile, futbol yıldızı ve ailesi için güzel bir haber olurdu.

  Portekizli oyuncu geniş bir aileyi seviyor veAilede daha fazla çocuk sahibi olmak isterdim. Daha önce, daha çok çocuk sahibi olmak istediğini, tercihen yedi kişiyi istediğini söyledi. Aynı zamanda iyi bir baba ve tüm çocuklarıyla sıkı bir bağ paylaşıyor. Altı kişilik bir aile, İtalya'nın Torino şehrinde yaşıyor.

  Yazı kaynağı : offradranch.com

  Cristiano Ronaldo's daughter Alana Martina dos Santos Aveiro was born on November 12, 2017, to his girlfriend Georgi… | Cristiano ronaldo, Crstiano ronaldo, Ronaldo

  Alana Martina dos Santos Aveiro [Video] 😍❤️💋 - YouTube | Cristiano ronaldo, Ronaldo, Cristiano ronaldo cr7

  Alana Martina dos Santos Aveiro - Bio, Facts, Family Life of Cristiano Ronaldo’s Daughter

  Alana Martina dos Santos Aveiro - Bio, Facts, Family Life of Cristiano Ronaldo’s Daughter

  Spanish Celebrities Born In November

  Age: 5 Years

  Family Members Spanish Female

  City: Madrid, Spain

  Yazı kaynağı : www.thefamouspeople.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap