Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  dünyayla benim aramda mastürbasyon

  1 ziyaretçi

  dünyayla benim aramda mastürbasyon Ne90'dan bulabilirsiniz

  Dünyayla Benim Aramda dizisinde Hafsanur Sancaktutan'ın yataktaki sahnesi olay oldu

  Dünyayla Benim Aramda dizisi, mastürbasyon sahnesiyle gündemde

  Dünyayla Benim Aramda Dizisi Hafsanur Sancaktutan'ın Yatak Sahnesi Gereksiz Bulundu! "Hiç Yakışmadı, Midemiz Bulandı"

  Dünyayla Benim Aramda Dizisi Hafsanur Sancaktutan'ın Yatak Sahnesi Gereksiz Bulundu!

  Demet Özdemir ve Buğra Gülsoy'un başrollerini paylaştığı 'Dünyayla Benim Aramda' dizisinin ateşli sahneleri herkesi şaşkına çevirmeye devam ediyor. Sinem karakterine can veren Hafsanur Sancaktutan'ın 'Buğra Gülsoy'un (Tolga) fotoğraflarına bakıp mastürbasyon yaptığı sahneler gündeme bomba gibi düştü.

  Disney+'ta yayınlanan dizi ilk bölümü yayınlanır yayınlanmaz olay oldu. 

  Dizide Buğra Gülsoy ve Demet Özdemir'in ateşli sahneleri çok konuşulurken ikinci bölümde Hafsanur Sancaktutan'ın kendini tatmin ettiği görüntüler çok konuşuldu. 

  Sinem olarak karşımıza çıkan Hafsanur Sancaktutan'ın Tolga (Buğra Gülsoy) fotoğraflarına bakıp mastürbasyon çektiği görüldü.

  O SAHNEYE SERT ELEŞTİRİLER GELİYOR

  Dizinin ikinci bölümünü izleyenler "Aşırı gereksiz", "Hafsanur gibi bir oyuncuya yakışmadı", "Bu fotoğraflar asla unutulmayacak kendini yaktın", "Saçma bir sahne olmasa da olurdu" gibi yorumlarda yapıldı.

  Yazı kaynağı : medyabaskent.com

  Dünyayla Benim Aramda dizisinde Hafsanur Sancaktutan'ın mastürbasyon yaptığı sahneler gündeme bomba gibi düştü

  Dünyayla Benim Aramda dizisinde mastürbasyon sahnesi gündem oldu

  Reklam

  Hakkımızda

  İletişim

  Kullanım Koşulları

  Gizlilik Politikası

  © 2021 Bundle

  Yazı kaynağı : www.bundle.app

  Görenler gözlerine inanamadı! Hafsanur Sancaktutan'ın mastürbasyon sahnesi sosyal medyaya damga vurdu!

  Görenler gözlerine inanamadı! Hafsanur Sancaktutan'ın mastürbasyon sahnesi sosyal medyaya damga vurdu!

  Disney Plus'ın yerli dizisi 'Dünyayla Benim Aramda' cesur sahneleriyle gündeme gelmeye devam ediyor. Daha önce Demet Özdemir ile Buğra Gülsoy'un ateşli öpüşme ve yatak sahneleri olay olurken bu kez de dizide Sinem karakterini canlandıran genç oyuncu Hafsanur Sancaktutan'ın mastürbasyon yaptığı sahneler sosyal medyaya damga vurdu.

  Disney Plus'ın yeni projesi 'Dünyayla Benim Aramda' konusu ve oyuncu kadrosu ile yayınlanmadan önce tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Dizinin platformda yayınlanmasının ardından cesur ve ateşli sahneleri sosyal medyaya damga vururken, gündemden düşmemeye devam ediyor. 

  Görenler gözlerine inanamadı

  Dünyayla Benim Aramda dizisi yayınlanır yayınlanmaz güzel oyuncu Demet Özdemir ile yakışıklı oyuncu arasındaki yatak sahneleri olay olmuş, sosyal medyanın gündemine damga vurmuştu. Son günlerin en çok konuşulan dizisinde Sinem karakterine hayat veren genç ve güzel oyuncu Hafsanur Sancaktutan'ın mastürbasyon yaptığı sahneleri görenler gözlerine inanamadı. 

  Hafsanur Sancaktutan'ın mastürbasyon sahnesi olay oldu

  Demet Özdemir ve Buğra Gülsoy'un başrollerini paylaştığı 'Dünyayla Benim Aramda' dizisinin cesur sahneleri olay olmaya devam ediyor. Sinem karakterine can veren genç oyuncu Hafsanur Sancaktutan'ın 'Buğra Gülsoy'un canlandırdığı Tolga karakterinin fotoğraflarına bakıp, mastürbasyon yaparak kendini tatmin ettiği sahneler gündeme bomba gibi düştü. 

  "Hafsanur gibi bir oyuncuya yakışmadı"

  Dizinin ikinci bölümünü izleyenler Hafsanur Sancaktutan'ın mastürbasyon yaptığı sahneye tepki gösterdi. Genç oyuncu eleştirilere maruz kalırken, "Aşırı gereksiz", "Hafsanur gibi bir oyuncuya yakışmadı", "Bu fotoğraflar asla unutulmayacak kendini yaktın", "Saçma bir sahne olmasa da olurdu" gibi yorumlar yapıldı.

  İşte olay olan o sahnelerden kareler;

  Hafsanur Sancaktutan kimdir?

  Dünyayla Benim Aramda dizisindeki mastürbasyon sahneleriyle gündeme gelen 22 yaşındaki genç oyuncu Hafsanur Sancaktutan ile ilgili bilgiler internette araştırılmaya başlandı. Peki Hafsanur Sancaktutan kimdir, nereli ve kaç yaşında? İşte Hafsanur Sancaktutan hakkında öne çıkan bilgilerden derlediklerimiz... 

  Güzel oyuncu Hafsanur Sancaktutan 20 Mart 2000 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Balık burcu özelliklerine sahip olan Hafsanur Sancaktutan. 1.63 metre uzunlukta ve 53 kilogram ağırlığındadır. İlk oyunculuk deneyimi 2018 yılında "Gülperi" dizisiyle başlayan Hafsanur Sancaktutan şu sıralar Dünyayla Benim Aramda dizisinde canlandırdığı Sinem karakteriyle adından söz ettiriyor. Tiyatro ile ilgilenmeye küçük yaşlarda başlayan Sancaktutan, sahne aldığı oyunlarla pek çok ödüle layık görülmüştür. 

  Reklam filmlerinin aranan yüzü oldu

  Güzelliği ve başarılı oyunculuğuyla tüm dikkatlerini üzerine çeken Hafsanur Sancaktutan reklamların aranan yüzü oldu. Güzel oyuncu Cappy, Türk Telekom, Coca Cola, Atasay Jewelry, Bana Bak gibi büyük firmaların reklamlarında da rol aldı. 

  Yazı kaynağı : www.internethaber.com

  Dünyayla Benim Aramda dizisinde Hafsanur Sancaktutan'ın yatak sahnesi olay oldu

  Dünyayla Benim Aramda dizisinde Hafsanur Sancaktutan'ın yatak sahnesi olay oldu

  Dünyayla Benim Aramda dizisinde Sinem karakterini canlandıran oyuncu Hafsanur Sancaktutan performansıyla dikkat çekti.

  Dijital dizi platformunda yer alan Demet Özdemir, Buğra Gülsoy, Hafsanur Sancaktutan ve Metin Akdülger'in yer aldığı Dünyayla Benim Aramda dizisi, yayınlanır yayınlanmaz sosyal medyada gündem oldu.

  Dizide Demet Özdemir ve Buğra Gülsoy'un ateşli sahneleri çok konuşuldu. 2. bölümün sonunda ise Hafsanur Sancaktutan'ın sahneleri dikkat çekti.

  Dizide Sinem karakterini canlandıran Hafsanur Sancaktutan'ın, Buğra Gülsoy'un hayat verdiği Tolga'nın fotoğraflarına bakıp kendisini tatmin ettiği sahne, sosyal medyada gündem oldu.

  Hafsanur Sancaktutan'ın mastürbasyon sahnesini görenler, bu görüntülerin çok gereksiz olduğunu dile getirdi.

  Yazı kaynağı : www.sosyaltv.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap