Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  davi lucca da silva santos annesi

  1 ziyaretçi

  davi lucca da silva santos annesi Ne90'dan bulabilirsiniz

  Neymar, kız kardeşi, annesi ve 22 yaşındaki sevgilisi... Dünya bu aileyi konuşuyor! - Spor Haberleri

  Carolina Dantas: David Lucca da Silva Santos'un annesi - Haberler

  Carolina Dantas: David Lucca da Silva Santos'un annesi - Haberler

  Neymar ve Carolina Dantas'ın oğlu: David Lucca da Silva

  Neymar ve Carolina Dantas'ın oğlu: David Lucca da Silva

  Brezilyalı harika çocuk, Küçük Neymar. , Uluslararası Futbolun (Futbol) popüler isimlerinden biridir. Sadece futbol kariyeri nedeniyle değil, aynı zamanda yüksek profilli ilişkileri ve ilişkileri nedeniyle medyada her zaman ilgi odağı oldu. 2018 itibariyle Fransız Kulübü Paris Saint-German'da oynuyor.

  Neymar da Silva Santos, namı diğer Neymar Jr.'ın bir oğlu var,David Lucca da Silva Santos,eski kız arkadaşı Carolina Dantes ile. Oğlu ve ilişki geçmişi hakkında daha fazla bilgi edelim.

  Neymar'ın Oğlu David Lucca Da Silva

  Neymar'ın oğlu David, 24 Ağustos 2011'de Sao Paulo'daki Sao Luiz hastanesinde doğdu. Doğum anında 2.81 kg ağırlığındaydı.

  Neymar, bebeğin doğumu sırasında Carolina ile birlikte hastanedeydi. David Lucca şimdi 6 yaşında. Çift başlangıçta oğullarına Matheus adını vermeyi planlamıştı ancak sonunda David Lucca da Silva Santos adını aldı. David, Neymar ve Carolina'daki evlilikten doğdu.

  Neymar, sansasyonel bir Brezilyalı futbolcu. Neymar, babasının babasından ilham aldığı için Neymar Senior eski bir samba futbolcusu olduğu için futbol yeteneklerini kazandı. Sadece futbol becerileri değil, aynı zamanda oğlu David'e iyi bir baba. Neymar Jr., daha 19 yaşında bir baba oldu.

  Neymar, oğlu ve eski Dantes ile, Kaynak: N eymar. jr

  Bu kadar küçük yaşta baba olmasına rağmen, çok nazik ve sorumluluk sahibi bir babadır. Bir babanın çocuğuna karşı sahip olduğu her sorumluluğu yerine getiriyor. Neymar, David’in annesi Carolina Dantas ile ilişkisi yok ama onu çok sevdiği için bebeği için endişeli. İşte Neymar hakkında hiç duyulmamış beş gerçek, bilmek ilginizi çekebilir.

  David, babası Neymar ile antrenman sahasındaki futbol sahasında ve babasıyla oynarken farklı çocuk noktalarında görülüyor. Neymar ve David, Neymar'ın resmi facebook ve twitter hesaplarına sıklıkla yüklenen fotoğraflarda komik pozlar ve komik ifadeler yapıyor.

  Bir kaynağa göre Neymar, “Onun babası olacağımı öğrenince ağladım. İlk başta korku hissettim. Sonra neşe. Bu yeni bir sorumluluk ve şimdi bundan zevk alıyorum. Neymar oğluna olan bağlılığını çok içtenlikle yerine getiriyor.

  Neymar Çocuk Anne hakkında Daha Az Bilinen Gerçekler

  David’in annesi hakkında konuşurken, ilk aşamada Neymar’ın oğlu David’in annesinin kim olduğuna dair çok fazla spekülasyon ve soru vardı. Ama daha sonra, annenin Carolina Nogueira Dantas olduğu Neymar'ın kendisi tarafından açıklandı.

  Carolina Dantas, sarı saçlı ve güzel mavi gözleri olan güzel bir Brezilyalı Kadın. Neymar'dan kabaca bir buçuk yaş küçük. Carolina Dantas, 27 Mayıs 1993'te doğdu.

  2011 yılında Colegio Adventista de Santos'tan mezun oldu. Çift, geçmişte birkaç yıldır çıkıyordu ama şimdi artık birlikte değiller ve birbirleriyle hiç evlenmemişlerdi. David zamanını annesiyle de geçiriyor.

  Plajlara ve farklı yerlere birlikte giderler. Carolina, Twitter ve facebook hesabında oğlu David ile sık sık fotoğraflarını paylaşır. Hamileyken de facebook'a yüklediği resimleri var.

  David'in resmi velayeti henüz açıklanmadı. Böylece David Lucca, ebeveynleri artık birlikte olmasa da zamanını babası ve annesiyle paylaşır. Bunun gibi, hem ebeveyninden sevgi alıyor, hem de ebeveyn sevgisi bir çocuğun büyümesinde çok önemli.

  İnternette annesi ve babasıyla sevgili bir sürü fotoğrafı vardı. David, babası Neymar ile futbol oynuyor ve Neymar, bu çocukluk çağından beri oğlunu gelecekte kendisi gibi başarılı futbolcular olmak için eğitiyor.

  Yazı kaynağı : tr.kmesh.io

  Neymar'ın çılgın kırmızı doğum günü partisinde ünlü yağmuru

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap