Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  deniz akkaya seren serengil açıklaması

  1 ziyaretçi

  deniz akkaya seren serengil açıklaması Ne90'dan bulabilirsiniz

  Deniz Akkaya'dan Seren Serengil ve Bircan Bali'yi küplere bindirecek açıklama: "Allah onları bildiği gibi yapsın!"

  Deniz Akkaya'dan Seren Serengil ve Bircan Bali'yi küplere bindirecek açıklama:

  Deniz Akkaya, bir dönem Seren Serengil ve Bircan Bali ile birlikte magazin yorumculuğu yaptığı Söylemezsem Olmaz programına ilişkin yeni bir açıklamada bulundu. Fezi Altun ve Seçkin Süngüç'ün sorularını yanıtlayan ünlü model Deniz Akkaya, o dönem gündem olan ayrılık kararını ve bu kararı almaya nasıl karar verdiğini anlattı. Deniz Akkaya, bir süre önce Bircan Bali, Seren Seren Serengil ve Arto Dalga'nın sunumuyla yeni sezona başlayan Söylemezsem Olmaz programında yaşadıklarını tek tek aktararak eleştiride bulundu.

  zzzz

  Deniz Akkaya; Fezi Altun ve Seçkin Süngüç'ün "Söylemezsem Olmaz programından neden ayrıldın?" diye sorması üzerine şu ifadeleri kullandı:

  "Kusura bakmayın, tanıdıktan sonra ikisinden de hiç haz almadığım aynı Türkçeyi konuşamayan 2 güzellik merkezi birbirlerine girdiler. Benim duruşum şu: Parasını verip kanala gelerek sponsorluk yapmış bir kadının yanındaki diğer sunucuya özel ödeme yapan hanımefendiye hakaret etmesine ve buna herkesin boyun eğmesine içerledim. Ben aslana aslan burcu bir insanım. Benim vesilemle kanala gelmiş, parayı nakit ödemiş bir kadının ne kadar vasıflı, vasıfsız olduğu önemli değil. Bunu yapamaz! Benim adalet anlayışım çok yüksek"

  u1

  "HAYATIMDA HİÇ GÖRMEDİĞİM BİR OLAY!"

  Deniz Akkaya konuya ilişkin yaptığı açıklamanın devamında "Ben ekranda aşağıya kadının ismini yazıyorum. Sonra da kadına hakaret ediyorum. Böyle bir şey yok. Enteresan. Hayatımda hiç görmediğim bir olay. Allah bildiği gibi yapsın. Ben eski ekolü özlüyorum." ifadelerini kullandı.

  u2

  SEREN SERENGİL VE BİRCAN BALİ, DENİZ AKKAYA'YA NE YANIT VERECEK?

  Deniz Akkaya'nın Söylemezsem Olmaz programından ayrılığı konusunda yaptığı bu açıklamaya Seren Serengil ve Bircan Bali'nin ne yanıt vereceği merak konusu oldu.

  u3

  DENİZ AKKAYA'DAN 'SÖYLEMEZSEM OLMAZ' AÇIKLAMASI

  Söylemezsem Olmaz programından ani bir kararla ayrılan Deniz Akkaya, o dönem yaptığı açıklamada şu ifadelere yer vermişti:

  "Yaklaşık üç ay önce başlamış bulunduğum Söylemezsem Olmaz programı yorumculuk pozisyonuma Cuma günü itibariyle kendi isteğimle son vermiş bulunmaktayım. Bu almış olduğum kararın kurumla herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır. Uzun süredir, bir çok farklı kanalda özellikle kadına dair sağlık içerikli programlar da yapmış olmam nedeniyle çalıştığımız bir çok markamız mevcut. Çok sevilen ve bizim programa çok yakışacağına inandığım bir marka için; ana sponsor olması adına kanalıma teklifte bulundum. Maalesef ki ilk haftadan itibaren, diğer sunucular tarafından sponsorumuza zarar verecek şekilde, yayında sponsorluk şartlarına aykırı davranıldığına şahit oldum. Özellikle Cuma günü bu durumun anlaşma şartlarını açıkça ihlal edecek seviyeye gelmesi nedeniyle markamı ve kendimi bu durumdan kurtarmak ve tarafımıza verilen zararın daha fazla artmaması adına sunuculuktan ayrılmış bulunmaktayım. Türkiye’de özellikle medyanın ekonomik anlamda kötüye gittiği şu dönemde markaların bizlerle çalışmak istemesi çok değerli ama bizler de onların haklarını korumak zorundayız. Bu nedenle markalarımızla birlikte bambaşka bir proje ile bambaşka bir kanalda, bu kez yapımcısı olacağım bir başka formatla karşınızda olacağım."

  u4

  Yazı kaynağı : www.mynet.com

  Deniz Akkaya'dan Seren Serengil isyanı

  Deniz Akkaya'dan Seren Serengil isyanı

  Magazin dünyası Gülben Ergen’in talebi üzerine Seren Serengil’e verilen 3 gün zorlama hapis cezasını tartışırken, eski manken Deniz Akkaya da sosyal medyadan Serengil’e ilişkin açıklama yaptı. Kendisine, Seren Serengil’e destek olmadığı şeklinde eleştiriler yöneltildiğini söyleyen Deniz Akkaya, Instagram hesabından Seren Serengil’le çekilmiş fotoğrafını paylaşarak açıklama yaptı.

  Deniz Akkaya’nın açıklaması şöyle:

  “Ey insanlık nereye gidiyorsun!!sabah biraz ailevi enerjimiz yerine gelsin diye kızımla fotoğrafımı paylaştım çünkü annemin çok ciddi bir sağlık sıkıntısı var ve elimde telefon sürekli hastaneden çıkması için arıyorum çünkü 10 gündur hastanede;HERKES işi gücü bırakmış vay efendim Sereni takip etmiyorsun vay yanında değilsin!

  Benim tek hayatım bu sosyal medya degil arkadaşlar ve bendeniz değil Seren beni takipten çıkmıştır!sebebini bilmiyorum kendisine sorarsınız başka bir derdiniz yok belli ki!ne şahane bende böyle şahsi sorunlarımın olmadığı elalemin derdi ile ilgilendiğim bir hayat istiyorum!!!

  Konuya gelince bu mevzu biz birlikte yayın yaparken başlamış bir davadır,bir zahmet açıp eski yayınlara bakarsanız benim tavrım bu konuda zaten fazlasıyla nettir!!!

  Daha geçen akşam en beğendiğim magazin yorumcuları arasında @mesutyarofficial programında dahi Sereni söylemişken bir had bilin bir kısım şahıslar!!!!siz ne diyorsunuz!!benim Sereni ne çok sevdiğimi kendi dahil çok iyi bilir

  Yazı kaynağı : www.odatv4.com

  Deniz Akkaya: Seren Serengil her şeyi Gülben Ergen'e bağlıyor

  Deniz Akkaya: Seren Serengil her şeyi Gülben Ergen'e bağlıyor

  Söylemezsem Olmaz programında Bircan Bali ve Seren Serengil ile birlikte yorumculuk yapan Deniz Akkaya, programdan ayrıldı.

  Deniz Akkaya, televizyon programından neden ayrıldığını ilk kez açıkladı.

  Para ve reklam konusunda anlaşamadıklarını söyleyen Deniz Akkaya, "Eğer paralı bir reklam alınıyorsa orada oturan yorumculardan biri olarak benim de haberim olması gerekiyordu. Birinci hafta Seren Serengil başka bir güzellik merkezi olan bir hanımı çıkardı. Her hafta bu tekrar edince, kimse kusura bakmasın da benim anlaşmam gereği bu sponsor girdisinden ekonomik beklentim var. Anlaşmam da bu yöndeydi. Yoksa ben deli miyim adaletli olunsa neden bırakayım? Benim kimsenin kazancında gözüm yok ama hep bana olursa bir yere gelince insanı da rahatsız eder.

  Söylemezsen Olmaz'dan kovulmadım. Ben ayrıldım. Kimseyle bir sorunum yok. Ama haksızlık var. Bir de her şeyin Gülben Ergen’e bağlanmasından da sıkıldım." dedi.

  Deniz Akkaya: Seren Serengil her şeyi Gülben Ergen'e bağlıyor

  Deniz Akkaya: Seren Serengil her şeyi Gülben Ergen'e bağlıyor

  Yazı kaynağı : www.ensonhaber.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap