Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  deprem son dakika adapazarı, karaosman, adapazarı/sakarya yakınında

  1 ziyaretçi

  deprem son dakika adapazarı, karaosman, adapazarı/sakarya yakınında Ne90'dan bulabilirsiniz

  Son dakika... Sakarya'da korkutan deprem

  Son dakika... Sakarya'da korkutan deprem

  Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı, saat 10:36'da merkez üssü Akyazı olan 3.7 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiğini duyurdu. 

  Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü de depremin büyüklüğünü 3.5 olarak duyururken, derinliğinin 7.5 km olduğunu belirtti. 

  VATANDAŞLARIN PANİK ANI

  AFAD'ın merkez üssünü Sakarya’nın Akyazı ilçesi Yuvalık Mahallesi yakınları olarak saptadığı deprem, saat 10.36'da meydana geldi. Yerin 7.02 derinliğinde olan depremde can ve mal kaybı yaşanmadı. Bazı vatandaşlar, korku içinde ev ve iş yerlerinden dışarı çıktı.

  PANİK KAMERADA

  deprem sırasında vatandaşların yaşadığı panik anları güvenlik kameralarına yansıdı. Bir iş yerinde 3 kişinin sarsıntıyla birlikte kendilerini dışarı attığı anlar, güvenlik kamerasına yansıdı. Başka bir görüntüde ise bir iş yerinin önünde çay içen iki kişinin depremle birlikte panik içinde kaçtıkları görüldü.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Sakarya Akyazı son dakika deprem - Yeni Akit

  Sakarya Akyazı son dakika deprem - Yeni Akit

  Akit haber güncel son dakika gündem haberleri ve haber arşivi.

  Biz her vakit, hakikati haykırdık ve gerçeğin izinde olduk. Her devrin gazetesi olmadık, milletin gazetesi olduk.

  www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.

  Yüklenme süresi 0.0141 sn.

  Yazı kaynağı : m.yeniakit.com.tr

  Sakarya'da korkutan deprem | Son deprem

  Sakarya’da 7 deprem!

  Sakarya’da 7 deprem!

  haberlisin.com-

  Düzce'de meydana 5.9'luk deprem ilimizde de hissedilmiş ve büyük bir korkuya neden olmuştu. Düzce depreminin ardından Sakarya'da artçı sarsıntılar devam ediyor. Son olarak ilimizde bugün saat 11.16'da Arifiye ilçesinde 1.3'lük bir deprem daha meydana geldi.

  Sakarya'da sismik hareketlilik devam ederken dört günde 7 deprem meydana geldi.

  Kandilli Rasathanesi Deprem Araştırma Enstitüsü'nden alınan verilere göre, Sakarya'da 1 Aralık'ta Akyazı ilçesinde 1.8, Adapazarı ilçesinde 1.6, Karasu ilçesinde 1.4 ve Arifiye ilçesinde 1.8, 2 Aralık'ta Akyazı'da 2.2, Hendek 1.4 ve 4 Aralık Pazar günü ise Arifiye'de 1.3'lük deprem meydana geldi.

  Yazı kaynağı : www.haberlisin.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap