Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ders içi performans değerlendirme ölçeği fen bilimleri

  1 ziyaretçi

  ders içi performans değerlendirme ölçeği fen bilimleri Ne90'dan bulabilirsiniz

  Ders içi performans değerlendirme ölçeği

  Fen Bilimleri Dersi Ders ve Etkinliklere Katılım Notu Çizelgesi | FenEhli.com

  Fen Bilimleri Dersi için kullanabileceğiniz Ders ve Etkinliklere Katılım Notu Çizelgesini fenehli.com’dan indirebilirsiniz. Ders ve Etkinliklere Katılım Notu Çizelgesi excel formatında olup puanları girdiğinizde toplama işlemlerini otomatik olarak gerçekleştirmektedir. Böylece öğretmenlerimizin zaman kaybını azaltmaktadır.

  İlköğretim kurumları yönetmeliğinin 22. Maddedesinde;

  (3) (Değişik Fıkra: RG 16/06/2016-29744) Öğrencilere her dönemde her bir dersin haftalık ders saati sayısı 2 ve daha az olanlara 2, haftalık ders saati sayısı 2 den fazla olanlara ise 3 defa ders etkinliklerine katılım puanı verilir.

  denilmektedir.

  Buna göre Fen Bilimleri haftalık ders saati 4 olduğundan her dönemde 2 defa ders etkinliklerine katılım puanı verilmesi gerekmektedir. Ekteki çizelgeyi kullanarak öğrencilerinize vereceğiniz notların kriterlere göre belirlemiş olacaksınız.

  Fen Bilimleri Dersi için kullanabileceğiniz Ders ve Etkinliklere Katılım Notu Çizelgesini aşağıdaki İNDİRİLEBİLİR DOSYALAR bölümünden indirebilirsiniz.

  Ayrıca öğretmenlerimiz kendi hazırladıkları çizelgeleri iletişim sayfamızdan bize göndererek sitemizde diğer meslektaşlarımızla paylaşılmasını sağlayabilirler.

  Bir önceki yazımız olan 2016-2017 Eğitim ve Öğretim Yılı Sene Başı Bilim Uygulamaları Zümre Toplantı Tutanakları başlıklı yazımızda 2016-2017 Zümre Öğretmenler Kurulu Toplantı Tutanakları ve Bilim Uygulamaları Zümre Öğretmenler Kurulu Toplantı Tutanakları hakkında bilgiler verilmektedir.

  Yazı kaynağı : www.fenehli.com

  DERS İÇİ ETKİNLİK OTOMATİK DAĞILIM ÇİZELGESİ

  DERS İÇİ ETKİNLİK OTOMATİK DAĞILIM ÇİZELGESİ

  Ders içi etkinlik otomatik dağılım çizelgesi öğrenciye verilen toplam değerlendirme puanını otomatik olarak aşağıda madde madde verilmiş olan başlıklar doğrultusunda dağılımını yapar.

  Ayrıca farklı öğrencilere verilen aynı puanı farklı şekilde dağılımını yapmaktadır. Böylece kendini tekrar eden puanlama sisteminin önüne geçmek düşünülmüştür.

    Ders İçi Etkinlik Otomatik Dağılım Çizelgesi (4.990 indirme)

  Yazı kaynağı : www.fenhocasi.net

  fen ve teknoloji ders i�i performans de�erlendirme �l�e�i 2015-2016

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap